Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Damian80

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Na trasie polska Holandia 1440 ciągła jazda 140-170 spalił 2.1l oleju dramat i to motula 10w40 6100 jak wruce do pl natychmiast go sprzedam mam go dość a mam go tylko 4 miesiące nie chce mi się myśleć o tym oleju ciągle męczy mnie to psychicznie a szkoda bo technicznie orginal silnik porażka
  2. Jeśli mam pęknięte sitko wygląda jak kawałek cienkiej gumy w czwórnika alt to przez tą dziurę jeszcze więcej będzie pobierał tego oleju przy czyszczeniu pękła że starości podejrzewam a czwornik już z nowszej wersji z onzaczeniemQ i 2006 auto 2002
  3. To nic cała przeróbka nie pomoże? Zakup poprawionego czwórnika po 2005r też pewnie wiele nie pomoże?
  4. Witam panowie czyli to jest najlepszym sposób przerobienia tej odmy bo czytam już to forum jakiś czas i uważam przynajmniej ja że tak zrobię jak w schemacie pierwsze strony z tym opisem mają już jakiś czas chyba że macie już jakieś lepsze pomysły dajcie info
  5. Czy sprawdzi się montaż emulatora drugiej sondy w tym przypadku?
  6. Jakie to koszty plus minus takiego wyłączenia czy przez ten błąd może więcej palić zobaczyłem że na całej butli lpg robię coraz mniej km
  7. Damian80 zmienił(a) swoje zdjęcie profilowe
  8. Czyli co teraz wymiana sondy czeka? Lub wyłączenie kata programem żeby błędu nie wybijało
  9. U mnie było podobnie pomogła wymiana palca i kopółki zapłonowej
  10. Witam ja dziś wyczyściłem śilniczek niebieski kontakt s61 spłynoł czarny osad silnik jak nowy i sprawdzam załaczam nawiew na nogi silniczek wykonuje może 2-3 ke\rutkie ruchu i znów nic staje i koło szczotek zaczyna pojawiać sie chwilami dymek czy już padł na dobre???
  11. Witam ostatnio ciągle pojawia mi się problem z nawiewem w kabinie mianowici nie moge ustawić zadnego nawiewu oprócz środkowego w klimatroniku naciskam np na szybe a tu nic sie nie przełancza dajej dmucha na środkowy tak samo jak włacze wszystkie szyba+kabina+nogi nawiew działa tylko na kabine nie mogę tak jezdzić bo paruje mi szyba myśle że coś sie zacieło ma ktoś jakoś rade co z tym zrobić posiadam klimatronic z 95r sa jeszcze takie błady na klimatroniku 11.5 Klapa centralna, ciągła blokada, 15.7 Klapa powietrza, czasem blokowana 13.7 Klapa nogi/odszraniacz, czasem blokowana oraz jakiś 65,1
  12. U mnie jest problem na światłach mijania jak włącze kierunek w lewo światła przygasają w prawo jest ok czy wystarczy może styki wyczyścić lub jakoś blaszke podgjąć żeby obyło się bez wymniny miał ktoś podobny problem??
  13. Damian80 odpowiedział(a) na Emejcz temat w Audi A4 B5
    Mam takie pytanie u mnie po zaciągnięciu ręcznego tez ubywa płyn i domyślam się że oring padł podobno są dwa wymiary tak mi mówili w sklepie n jak chciałem kupić zestaw naprawczy domyśla się ktoś jakie były montowane do 1995r większe czy mniejsze ?
  14. Damian80 odpowiedział(a) na anhal65 temat w 1.6
    U mnie to samo heh
  15. Damian80 odpowiedział(a) na cheetos1989 temat w 1.6
    Który przewód jest podpięty do czujnika halla pod zbiorniczkiem wyrównawczym może z taką zieloną wtyczką?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.