-
Propozycja rozwiązania brania OLEJU w silniku 2.0 ALT
Na trasie polska Holandia 1440 ciągła jazda 140-170 spalił 2.1l oleju dramat i to motula 10w40 6100 jak wruce do pl natychmiast go sprzedam mam go dość a mam go tylko 4 miesiące nie chce mi się myśleć o tym oleju ciągle męczy mnie to psychicznie a szkoda bo technicznie orginal silnik porażka
-
Propozycja rozwiązania brania OLEJU w silniku 2.0 ALT
Jeśli mam pęknięte sitko wygląda jak kawałek cienkiej gumy w czwórnika alt to przez tą dziurę jeszcze więcej będzie pobierał tego oleju przy czyszczeniu pękła że starości podejrzewam a czwornik już z nowszej wersji z onzaczeniemQ i 2006 auto 2002
-
Propozycja rozwiązania brania OLEJU w silniku 2.0 ALT
To nic cała przeróbka nie pomoże? Zakup poprawionego czwórnika po 2005r też pewnie wiele nie pomoże?
-
Propozycja rozwiązania brania OLEJU w silniku 2.0 ALT
Witam panowie czyli to jest najlepszym sposób przerobienia tej odmy bo czytam już to forum jakiś czas i uważam przynajmniej ja że tak zrobię jak w schemacie pierwsze strony z tym opisem mają już jakiś czas chyba że macie już jakieś lepsze pomysły dajcie info
-
Kto pomoże błędy vag analiza.
Czy sprawdzi się montaż emulatora drugiej sondy w tym przypadku?
-
Kto pomoże błędy vag analiza.
Jakie to koszty plus minus takiego wyłączenia czy przez ten błąd może więcej palić zobaczyłem że na całej butli lpg robię coraz mniej km
-
Damian80 zmienił(a) swoje zdjęcie profilowe
-
Kto pomoże błędy vag analiza.
Czyli co teraz wymiana sondy czeka? Lub wyłączenie kata programem żeby błędu nie wybijało
-
Kto pomoże błędy vag analiza.
- A4 B5 1.6 ADP problem z odpalenie w wilgotne dni - pomocy!
U mnie było podobnie pomogła wymiana palca i kopółki zapłonowej- [B5 AFN] Wykręcenie silniczka klapy centralnej fotostory
Witam ja dziś wyczyściłem śilniczek niebieski kontakt s61 spłynoł czarny osad silnik jak nowy i sprawdzam załaczam nawiew na nogi silniczek wykonuje może 2-3 ke\rutkie ruchu i znów nic staje i koło szczotek zaczyna pojawiać sie chwilami dymek czy już padł na dobre???- Problem z ogrzewaniem zacinające się klapy powietrza nawiewów
Witam ostatnio ciągle pojawia mi się problem z nawiewem w kabinie mianowici nie moge ustawić zadnego nawiewu oprócz środkowego w klimatroniku naciskam np na szybe a tu nic sie nie przełancza dajej dmucha na środkowy tak samo jak włacze wszystkie szyba+kabina+nogi nawiew działa tylko na kabine nie mogę tak jezdzić bo paruje mi szyba myśle że coś sie zacieło ma ktoś jakoś rade co z tym zrobić posiadam klimatronic z 95r sa jeszcze takie błady na klimatroniku 11.5 Klapa centralna, ciągła blokada, 15.7 Klapa powietrza, czasem blokowana 13.7 Klapa nogi/odszraniacz, czasem blokowana oraz jakiś 65,1- dziwne rano brak kierunkow
U mnie jest problem na światłach mijania jak włącze kierunek w lewo światła przygasają w prawo jest ok czy wystarczy może styki wyczyścić lub jakoś blaszke podgjąć żeby obyło się bez wymniny miał ktoś podobny problem??- Wyciek płynu.
Mam takie pytanie u mnie po zaciągnięciu ręcznego tez ubywa płyn i domyślam się że oring padł podobno są dwa wymiary tak mi mówili w sklepie n jak chciałem kupić zestaw naprawczy domyśla się ktoś jakie były montowane do 1995r większe czy mniejsze ?- odpalanie
- czujnik halla
Który przewód jest podpięty do czujnika halla pod zbiorniczkiem wyrównawczym może z taką zieloną wtyczką? - A4 B5 1.6 ADP problem z odpalenie w wilgotne dni - pomocy!