-
Problemy z ogrzewaniem w naszych Audi A4 B6 i B7 od A do Z
to wskazuje na uszczelkę pod głowicą
-
kluczyki zatrzasniete w bagażniku brak zapasowych jak się do nich dostać
rozwierciłem ten panel i udało mi się otworzyć , dzięki wszystkim za pomoc .
-
kluczyki zatrzasniete w bagażniku brak zapasowych jak się do nich dostać
tylne siedzenia nie są składane, kolega podsunął pomysł z dziurką koło podświetlenia tablicy musze go przemyśleć bo to byłoby najlepsze rozwiązanie.
-
kluczyki zatrzasniete w bagażniku brak zapasowych jak się do nich dostać
nie a może pasować inny kluczyk ?
-
kluczyki zatrzasniete w bagażniku brak zapasowych jak się do nich dostać
chodzi mi o jakąś dziurkę żeby haczykiem sięgnąć kluczyk
-
kluczyki zatrzasniete w bagażniku brak zapasowych jak się do nich dostać
a czy od środka przez tylną półkę dostane sie do bagażnika ? i czy nie da rady dorobić pilota podając np. numery vin
-
kluczyki zatrzasniete w bagażniku brak zapasowych jak się do nich dostać
odchyliłem drzwi i udało mi się złapać za klamkę od kierowcy , kilaka krotnie pociągnełem do końca klamką ale mam aktywowane wszystkie bajery w module komfortu włącznie z antywłamaniową .
-
kluczyki zatrzasniete w bagażniku brak zapasowych jak się do nich dostać
jak w temacie zatrzasnąłem kluczyki w bagażniku ,zapasowych nie mam, sedan a więc jak bym wybił szybę to i tak sie nie dostane , otworzyć przednie drzwi próbowałem ale sie nie da pociągając za klamkę czy jest inny sposób choć to i tak nie wiele da, najlepiej jak bym dostał się do bagażnika może podpinając 12v pod włącznik otwarcia ale jak sie tam dostać.
-
Ubywa płynu chłodniczego w Audi A4 B6/B7
czy ktoś montował ten od 1,8T do 2,0 , bo wyglądają tak samo.
-
Hałas spod pokrywy po rozgrzaniu silnika
może mi ktoś podpowiedzieć jak wymienić uszczelke pomiędzy nastawnikiem a głowicą , a widze że koledzy już dobrze obeznani z nastawnikiem .
-
dymi na niebiesko
witam, audi dymi na niebiesko ale głównie po ostrym dodaniu gazu , jak się rozgrzeje. Jak chodzi na postoju i lekko się gazuje to nic nie widać ale jak sie doda mocno gazu to poleci dość duży obłok dymu i co najgorsza dalej dymi z rury, zgasze silnik poczekam kilkanaście minut odpale i nie dymi, ostro gazu i dalej dymi.
-
Kierownica powietrza przy kolektorze ssącym w A4 B6 ALT
ja też u siebie nie widze reakcji po wciśnięciu gazu, a więc w jakich warunkach to się przestawia czy może ktoś mi powiedzieć
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witam, Piotrek
goralpio
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta