Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

amaradaar

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez amaradaar

  1. amaradaar odpowiedział(a) na Edyta temat w Audi A4/S4 B6
    na 20 cali ??
  2. amaradaar odpowiedział(a) na Edyta temat w Audi A4/S4 B6
    ---------- Post dopisany 05-06-2014 at 07:19 ---------- Poprzedni post napisany 03-06-2014 at 22:17 ---------- Wandej proszę tak to wygląda z boku u mnie na 1be http://img.tapatalk.com/d/14/06/05/eqy3epu5.jpghttp://img.tapatalk.com/d/14/06/05/hy3u7uqe.jpg jakie masz opony na tym ??
  3. a jak sprawdza się ten kunt bom u siebie nie czekingował skąd brałeś rozrząda od hamerka ?? ps. jaki numer maja uszczelki egr.... ---------- Post dopisany at 13:03 ---------- Poprzedni post napisany at 13:00 ---------- kurde a coś tak jakby do lewej ściąga..... nie no żarcik taki.. jest petarda
  4. amaradaar odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    no patrz ja żartowałem pisząc lejdis a tuuu są dwa niskotonowy i wysoko tonowy jeden z jednej strony drugi z drugiej mi nawala ten od strony kierowcy (czasem mam taki nijaki mierny mono dzwięk) tylko nie pamietam jaki to i tym bardziej nei wiem jaki ma numer
  5. amaradaar odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Lejdis od strony kierowcy jest klakson ?? wysoko czy nisko.. jaki ma number
  6. amaradaar odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    czyżbyś prawo jazdy zdawał? słyszałem, że na testach w pytaniach są tego typu rzeczy hehehee niet nie tak tragicznie kombinuję nową gałeczkę od rsa i nie weim czy mocowanie to samo
  7. no popatrz Kolegaaa nooo, najpierw się dla bliźniego załatwia później dla siebie samego ale dzięki za pamięć ---------- Post dopisany at 22:50 ---------- Poprzedni post napisany at 22:49 ---------- nooo nie wierze Król ebaya na bezrobociu przez putina
  8. amaradaar odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Pany potrzebuję poznać grubość wałka,drążka gałki zmiany biegów
  9. chyba że standardowo za 2 funty wytargasz
  10. dokładnie ja to też tak czuje zupełnie inny telefon jakości zdjęcia to w ogóle nie trzeba komentować... bo zastanawia mnie fakt .. że kolo w ogóle nie zadzwonił nie zapytał o stan , tylko od razu kasa i od razu reklamacja...
  11. też tak o tym pomyślałem jakby tak kolega miki na naszym polskim allegro upolował coś dla mnie bo jak z yebaya to jeszcze dolicza akcyzę za to że elektronika ---------- Post dopisany at 22:33 ---------- Poprzedni post napisany at 22:32 ---------- +1 zaślepki masz ładne a obudowa no a tu drugi pretendent do pomocy no i od razu gałkę do ręcznego pikowaną poproszę
  12. Majki tak jak pisze kolega wyżej.. zaproponuj jakąś rekompensatę deklarując że wysłałeś w bardzo dobrym stanie i specjalnie wybrałeś drogą paczkę.. i albo na to idzie albo niech da Ci spokój, gościowi też się nie dziwię .. ale skąd pewność czy nie usiadł na nim po 5 minutach.. np...
  13. A przepraszam no niestety tak ale ile razy w roku zapalasz halo a diody mają sporą żywotność.... choć może i dało by się pokombinować dać masę z zupełnie innego miejsca.. ale czy je można sterować masą.. hmmm ---------- Post dopisany 26-05-2014 at 22:03 ---------- Poprzedni post napisany 13-03-2014 at 21:29 ---------- Mała rzecz a cieszy zaślepeczki dzięki koledze andr3i :hi:inaczej w ogóle bym na to nie wpadł
  14. amaradaar odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    To nie zaglądaj:decayed: o to to to takiej podpowiedzi oczekiwałem ---------- Post dopisany at 21:01 ---------- Poprzedni post napisany at 20:59 ---------- Zdziwiony co dwa lata temu 3 liga:wink: ździebko kopara mi opadłą No widzisz młody kiedyś się grało teraz już czasu brak niestety:wink: No proszę, ja to w piłkę kopaną trochę gram ale niestety kontuzja złamanej kości śródstopia mi się odnowiła i jest lipa :thumbdown: o proszę ja kiedyś owijałem bandażem tak grubo że nie musiałem wiązać predatorów ale po strzale z daleka przez 3 minuty szukałem stopy
  15. amaradaar odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    jak się zajrzy to się widzi
  16. amaradaar odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    i to taka brzydka dziura ma poprostu być ??
  17. amaradaar odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    a dzieeee tam jedynie na tablicy takie cuda skupują to jest B6D
  18. amaradaar odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Pany taki sobie uchwyt ale pytanie czy ta dziura od dołu na śrubkę ma jakąś zaślepkę ??
  19. amaradaar odpowiedział(a) na Edyta temat w Audi A4/S4 B6
    Eeeee myślałem że cofania
  20. amaradaar odpowiedział(a) na Edyta temat w Audi A4/S4 B6
    model oczywiście
  21. amaradaar odpowiedział(a) na Edyta temat w Audi A4/S4 B6
    jaka kamerka ??
  22. amaradaar odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    pewnie że podejdzie pytanie tylko co na nie kontrola spalonej żarówki
  23. amaradaar odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    +50000 Jeszcze 5:30 i do domu Zboczki. Siema pepik:decayed: A Ty co Kaju jesteś?? Amaradaar pw masz pełne. Już nieee
  24. amaradaar odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Chopaki jaki numer maja blendy maskownice BOSE przód pasażer i kierownik bo zamówiłem ale w asso nie sa w stanie na 100% potwierdzić czy bedzie napis bose
  25. Piękne ale co najważniejsze widzę baza do rezania RNS-e jest

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.