Treść opublikowana przez amaradaar
-
Złe działania FIS'a, brak podświetlenia wnętrza
no fis raczej do wymiany no i może warto odrazu dać vfiz nie dokońca znam sie na b5 ale widze dwa kolory więc moim zdaniem to pełen fis.
-
Prośba o głosy w plebiscycie Ale lokal 2014
pojszło
-
[B6 AVF]Projekt Black S Thunder Line
Razem ze śrubkami równiusie 30 złociszonów
-
[B6 AVF]Projekt Black S Thunder Line
póki wszyscy młodzi to się modzi pozazdrościwszy Marcino postanowiłem odwiedzić asso.. a co! w roli wyjaśnienia bo oczywiściem zapomniałem wyjąć z folijki
-
Dziwny problem z elektrycznymi szybami
no pewnie przewodność styków siadała i jak się prądzik przebił to poszło jak nie to stało aż w końcu padło
-
Dziwny problem z elektrycznymi szybami
zatem kamień z serca bardzo się cieszę że pomogłem nie ma nic lepszego jak pewność że nasze autko jest w jak najlepszym porządku a zatem bezawaryjności życzę z tego co się orientuję to płytka drukowana, wielowarstowowa więc nie jest to raczej możliwe by ustalić tak po ścieżkach na które piny wychodzi przekaźnik tak czy siak u mnie w ogóle nie działały szyby i po jego wymianie działają już 4 lata
-
Dziwny problem z elektrycznymi szybami
generalnie miałem cały temat o tym ale po modyfikacji forum nie mam nie wiem gdize jest ale to moze zacznij od przełacznika szyb.. emm masz zakodowane opuszczanie z pilota szyb ?? znalazłem http://a4-klub.pl/index.php?/topic/235289-niedzialajace-wszystkie-szyby-problem-z-modulem-komfortu/
-
Awaria dystansu km na zbiorniku
też tak sądzę pływak sprawdzić trzeba no i vaga podepnij jak mozesz
-
Dziwny problem z elektrycznymi szybami
Prawda to
-
Dziwny problem z elektrycznymi szybami
może tak być podaj na pw maila to ci wyślę pdfa a do mk zdejmujesz plastik progu i wykładzina w góre i tam boczkiem boczkiem się wpychasz i wyciągasz dziada trochu będzie ciasno ale za to mało rozbierania a jak chcesz miec lepsze dojści to fotel kierowcy wek i wtedy podłoga do góry
-
Dziwny problem z elektrycznymi szybami
ja 4 lata temu dawałem 30zł http://allegro.pl/v23084-c2002-a403-przekaznik-12v-v23084-tyco-1szt-i4552971692.html http://allegro.pl/listing/listing.php?order=m&string=+23084&sourceid=Mozilla-search&bmatch=seng-v6-p-1-mt-0718 i tak jesli to to ale najpierw sprawdz akumulator.. jakby co mam schemat tych przekaźników je też można sprawdzić podając 12v na końcówki i słuchasz czy strzela
-
Dziwny problem z elektrycznymi szybami
tak, z tym że przekaźniki odpowiedzialne za uruchomienie szyb znajdują się w Module Komfortu jak masz możliwość podmień od kogoś MK i dokładnie może ten akumulator już mówi dziękuję... choć to był by dziwny okaz W module komfortu niema żadnych przekaźników od szyb, silnik jest sterowany bezpośrednio ze sterownika w drzwiach w którym de facto są przekaźniki niestety kolego jak kupiłem audi nie działały wcale szyby.. po 5 miesiacach szukania problemu co jakiś czas znalazłem temat przekaźników modułu w BMW i zajżałem do środka wlasnego jeden nie działa po wymianie szybki do dziś (4 lata) działają więc chciał nie chciał w module komfortu jest przekaźnik odpowiedzialny za szyby w roli ścisłości to taki
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Powitawszy
-
Dziwny problem z elektrycznymi szybami
tak, z tym że przekaźniki odpowiedzialne za uruchomienie szyb znajdują się w Module Komfortu jak masz możliwość podmień od kogoś MK i dokładnie może ten akumulator już mówi dziękuję... choć to był by dziwny okaz
-
[B6 AVF]Projekt Black S Thunder Line
Aaaaa Panie taki zapierdziel że nawet nie ma jak wygrać w lotto takie o to mnie wpadło 288 tył, żeby druciarstwa stało się dość
-
A4 B6 nie łapie temperatury. Pilne
no to do Lubicza nie masz daleko podjedz to Ci podepnę pod vaga i zobaczymy co wywali a w aleksandrowie akurat byłem wczoraj
-
Wymieniony włacznik świateł !
sprawdz kostkę, pin 10 i 11 jeśli dobrze pamiętam.. bo te się zamienia pod auto.. może ktoś kiedyś zamienił oprawkę na właczniku skoro te same numery i już drugi Pali to działa jak tryb skandynawski tylko zrobiony ręcznie wejdz w watek Bart-S na temat właczników i coming living home on tam pisze ktore piny jeśli się pomyliłem
-
A4 B6 nie łapie temperatury. Pilne
skąd jesteś ?? to może Ci podepnę go a wymiana termostatu bez przesady ale mechanika d tego nie trzeba a raczej godzinkę czasu i podrapane ręce
-
[B6 AVF] by Edyta
i kto to mówi, twój też niczego sobie miło było w końcu poznać foto by Mef Ja się pytam gdzie jeee dwururkowy wielofunkcyjny wymiatacz dymu z kotłowni czytaj: wydech na dwa rura
-
Nie Działa Brzęczyk Przy Włączonych Światłach I Wyciągniętym Kluczyku
no to jak wszystko działa no to tylko brzęczek
-
Niebieska perła Chopina - Full S-line, TV, DVD, BOSE, RNSE ...
brat bliźniak andr3ia ma taki sam kolorek tez mi sie mega podoba Krzycho no do Ciebie i Dońka to mi jeszcze brakuje ale powoli bede rezal tylko do mnie w kolor dostać to dramacik... nuuuu baaa Panie jak się zachciało banana w środku to tera jeee
-
Nie Działa Brzęczyk Przy Włączonych Światłach I Wyciągniętym Kluczyku
microswitch w zamku drzwi kierowcy zapewne walnięty.. jeszcze sprawdz wiązkę miedzy drzwiami a kabiną no i podepnij vaga
-
Niebieska perła Chopina - Full S-line, TV, DVD, BOSE, RNSE ...
Nieee no Panie fura jak się paczy Torpidooo
-
B6 DIVISION
- [B6 AVF]Projekt Black S Thunder Line
od dzikusa ori wahler za 395 ciężko zarobionych złociszy a ten tak w chwile zabrał ps no ale w zestawie masz kpl. uszczelek nowych za które w aso dałem 75 złoty bo miałem czyścić ale zaczął cieknąć, więc wymiana, a potem się okazało że to kolano gumowe ciekło - [B6 AVF]Projekt Black S Thunder Line