Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

amaradaar

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez amaradaar

  1. no fis raczej do wymiany no i może warto odrazu dać vfiz nie dokońca znam sie na b5 ale widze dwa kolory więc moim zdaniem to pełen fis.
  2. Razem ze śrubkami równiusie 30 złociszonów
  3. póki wszyscy młodzi to się modzi pozazdrościwszy Marcino postanowiłem odwiedzić asso.. a co! w roli wyjaśnienia bo oczywiściem zapomniałem wyjąć z folijki
  4. no pewnie przewodność styków siadała i jak się prądzik przebił to poszło jak nie to stało aż w końcu padło
  5. zatem kamień z serca bardzo się cieszę że pomogłem nie ma nic lepszego jak pewność że nasze autko jest w jak najlepszym porządku a zatem bezawaryjności życzę z tego co się orientuję to płytka drukowana, wielowarstowowa więc nie jest to raczej możliwe by ustalić tak po ścieżkach na które piny wychodzi przekaźnik tak czy siak u mnie w ogóle nie działały szyby i po jego wymianie działają już 4 lata
  6. generalnie miałem cały temat o tym ale po modyfikacji forum nie mam nie wiem gdize jest ale to moze zacznij od przełacznika szyb.. emm masz zakodowane opuszczanie z pilota szyb ?? znalazłem http://a4-klub.pl/index.php?/topic/235289-niedzialajace-wszystkie-szyby-problem-z-modulem-komfortu/
  7. też tak sądzę pływak sprawdzić trzeba no i vaga podepnij jak mozesz
  8. może tak być podaj na pw maila to ci wyślę pdfa a do mk zdejmujesz plastik progu i wykładzina w góre i tam boczkiem boczkiem się wpychasz i wyciągasz dziada trochu będzie ciasno ale za to mało rozbierania a jak chcesz miec lepsze dojści to fotel kierowcy wek i wtedy podłoga do góry
  9. ja 4 lata temu dawałem 30zł http://allegro.pl/v23084-c2002-a403-przekaznik-12v-v23084-tyco-1szt-i4552971692.html http://allegro.pl/listing/listing.php?order=m&string=+23084&sourceid=Mozilla-search&bmatch=seng-v6-p-1-mt-0718 i tak jesli to to ale najpierw sprawdz akumulator.. jakby co mam schemat tych przekaźników je też można sprawdzić podając 12v na końcówki i słuchasz czy strzela
  10. tak, z tym że przekaźniki odpowiedzialne za uruchomienie szyb znajdują się w Module Komfortu jak masz możliwość podmień od kogoś MK i dokładnie może ten akumulator już mówi dziękuję... choć to był by dziwny okaz W module komfortu niema żadnych przekaźników od szyb, silnik jest sterowany bezpośrednio ze sterownika w drzwiach w którym de facto są przekaźniki niestety kolego jak kupiłem audi nie działały wcale szyby.. po 5 miesiacach szukania problemu co jakiś czas znalazłem temat przekaźników modułu w BMW i zajżałem do środka wlasnego jeden nie działa po wymianie szybki do dziś (4 lata) działają więc chciał nie chciał w module komfortu jest przekaźnik odpowiedzialny za szyby w roli ścisłości to taki
  11. tak, z tym że przekaźniki odpowiedzialne za uruchomienie szyb znajdują się w Module Komfortu jak masz możliwość podmień od kogoś MK i dokładnie może ten akumulator już mówi dziękuję... choć to był by dziwny okaz
  12. Aaaaa Panie taki zapierdziel że nawet nie ma jak wygrać w lotto takie o to mnie wpadło 288 tył, żeby druciarstwa stało się dość
  13. no to do Lubicza nie masz daleko podjedz to Ci podepnę pod vaga i zobaczymy co wywali a w aleksandrowie akurat byłem wczoraj
  14. sprawdz kostkę, pin 10 i 11 jeśli dobrze pamiętam.. bo te się zamienia pod auto.. może ktoś kiedyś zamienił oprawkę na właczniku skoro te same numery i już drugi Pali to działa jak tryb skandynawski tylko zrobiony ręcznie wejdz w watek Bart-S na temat właczników i coming living home on tam pisze ktore piny jeśli się pomyliłem
  15. skąd jesteś ?? to może Ci podepnę go a wymiana termostatu bez przesady ale mechanika d tego nie trzeba a raczej godzinkę czasu i podrapane ręce
  16. amaradaar odpowiedział(a) na Edyta temat w Audi A4/S4 B6
    i kto to mówi, twój też niczego sobie miło było w końcu poznać foto by Mef Ja się pytam gdzie jeee dwururkowy wielofunkcyjny wymiatacz dymu z kotłowni czytaj: wydech na dwa rura
  17. no to jak wszystko działa no to tylko brzęczek
  18. brat bliźniak andr3ia ma taki sam kolorek tez mi sie mega podoba Krzycho no do Ciebie i Dońka to mi jeszcze brakuje ale powoli bede rezal tylko do mnie w kolor dostać to dramacik... nuuuu baaa Panie jak się zachciało banana w środku to tera jeee
  19. microswitch w zamku drzwi kierowcy zapewne walnięty.. jeszcze sprawdz wiązkę miedzy drzwiami a kabiną no i podepnij vaga
  20. Nieee no Panie fura jak się paczy Torpidooo
  21. amaradaar odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
  22. od dzikusa ori wahler za 395 ciężko zarobionych złociszy a ten tak w chwile zabrał ps no ale w zestawie masz kpl. uszczelek nowych za które w aso dałem 75 złoty bo miałem czyścić ale zaczął cieknąć, więc wymiana, a potem się okazało że to kolano gumowe ciekło

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.