Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Kolejny Adulot do zabawy :)


abdul81

Rekomendowane odpowiedzi

No i cóż w związku z tym że nudziło mi się wieczorami a spadł śnieg zakupiłem kolejną A4 w Quattro do zabawy po śniegu i latania bokami po mieście :)

Opis A4

- rok produkcji 1995r,

- silnik 2,8 174KM

- napęd QUATTRO,

- kolor fioletowy metalic.

Wyposażenie :

- skórzane kubełkowe fotele + grzane d*py,

- klimatronik,

- 4xel szyby,

- el. lusterka,

- pełen komputer,

- tempomat,

- podświetlane daszki,

- alu 17",

- lampy tył lift.

Ogólnie autko zaniedbane ale kupując zalezało mi na aucie sprawnym technicznie żeby dobrze służyło w zabawach na śnegu.

Znając życie to będzie to kolejna skarbonka bo jeszcze żadne auto nie wytrzymało u mnie bez modyfikacji :) ale na razie czerpę frajde z napedu Quattro:)

12012013896.jpg

Uploaded with ImageShack.us

12012013900.jpg

Uploaded with ImageShack.us

12012013901.jpg

Uploaded with ImageShack.us

12012013902.jpg

Uploaded with ImageShack.us

12012013905.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a docelowo jakie auto ma byc?

ma być rs tylko nie wiem kiedy bo jak miałem ostatnio kupować coś to kupiłem kolejnego busa do firmy i tak zawsze coś wypada.... pożyjemy zobaczymy teraz już nic nie planuje..... a moze tego przerobie na rs-a hehe

---------- Post dopisany at 22:22 ---------- Poprzedni post napisany at 22:17 ----------

foty już są w 1 wpisie

---------- Post dopisany at 22:27 ---------- Poprzedni post napisany at 22:22 ----------

Pierwsze porządne latanie bokami wczoraj no i od ręcznego tarczę hamulcową rozerwało na 3 części i zgubiłem ją razem z klockami hehe więc na tył powędrował nowiutki zestaw tarcz ATE + klocki bosch acha i wymiana przegłubu na speedmax .... no i zaczyna sie skarbonka od nowa :)

12012013894.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i cóż w związku z tym że nudziło mi się wieczorami a spadł śnieg zakupiłem kolejną A4 w Quattro do zabawy po śniegu i latania bokami po mieście :)

pogoda idealna do zabawy z Q :decayed: oby sie sprawowalo i powodzenia w modach :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak Abdul i A4 to tylko z V6 :decayed: będziesz coś modził czy do polatania bokiem fura? :wink:

zdrowe podejście:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fura kupiona była do latania bokami w zimę i wykorzystana w 100 %, ogólnie kupiona do budowy rs4 sedan ale ze wzgledu na delikatny kryzys w branży to na razie robię na polifta z kilkoma zmianami a body rs4 lezy w garazu i czeka na lepsze czasy :) choć mysle czy tego nie sprzedac wszystkiego i zmienić na b6 dopiero ją rezać na rs4b7 - wpływ Nosba na moja psyche :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tymi zdolnościami, które zaprezentowałeś wczoraj na Summer Cars Party, sądzę że to body RS4 wyklepiesz sobie gołymi rękoma :facepalm: dobrze że nie byłeś w klubowej koszulce :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popisał się :whistling:

Pobity Forumowicz zdewastowane Subaru! Na Summer Cars Party!! - Racingforum - Drag, Drift & Time Attack - Racing Forum

---------- Post dopisany at 14:56 ---------- Poprzedni post napisany at 14:54 ----------

Z tymi zdolnościami, które zaprezentowałeś wczoraj na Summer Cars Party, sądzę że to body RS4 wyklepiesz sobie gołymi rękoma :facepalm:dobrze że nie byłeś w klubowej koszulce :facepalm:

Dokładnie, tylko byłby wstyd dla klubu, chociaż z drugiej strony zostałby zidentyfikowany szybciej niż w 15h.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No troche może za bardzo agresywnie zareagowałem ale niestety taka mam naturę i tego nie zmienię, nie toleruje niektórych zachowań jak np cwaniactwo małolatów bo jadą w tatusiowym subaru

ale znaczy się jakie cwaniactwo masz na myśli?? bo z tego co czytam to wychodzi jedynie, że to raczej ty przyniosłeś WSTYD naszemu klubowi...

no i jeśli twoim zdaniem trochę za bardzo agresywnie nazywasz napaścią na drugiego człowieka, no to gratuluje, a co jeśli np złamał byś mu szczękę albo nie daj Boże miałby krwiaka i byś go zabił, a on dajmy na to miał roczne dziecko w domu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrób sobie koszulkę, gdzie będzie wypisane czego nie tolerujesz to naród będzie czuł się bezpieczny. Żenada.

Żeby nie było OT, końcówka tłumika w Twojej Audi jest świetna...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niestety czasu sie nie cofnie co było minęło wazne że gorzej sie nie skończyło

czyli, że niby jak?

że nie doprowadziłeś chłopaka do kalectwa lub do śmierci?

zjebałeś po całej linii, a nawet nie widać po tobie skruchy:thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...