Treść opublikowana przez tomii11
-
Reflektory zespolone po II lifcie - rezanie i montaż
silniczki regulacji pasuja tez z Fiata Doblo sprawdziłem u siebie moze komus sie przyda
-
Chromy w oknach
jest instrukcja w dziale zrób to sam
-
Grill ala RS4
poszukaj na forum albo na allegro uzywach jest duzo kwestia znalezienia w dobrej cenie
-
Kędzierzyn-Koźle i okolice
komuś się nie spieszy wrzucić fotorelacje
-
Granatowe rodzine wozid*psko :) 18',SS,Bose
jestem jestem niestety mam mało czasu obecnie wiec nie mogę często zaglądać koło to 18 et 48, 8"cali tak jak kolega Mateusz pisał dystans tez będzie ale nie taki duży chłopaki
-
Granatowe rodzine wozid*psko :) 18',SS,Bose
dzięki za pomoc
-
Kędzierzyn-Koźle i okolice
Spotan za galeria
-
Granatowe rodzine wozid*psko :) 18',SS,Bose
Witam wszystkich. Po długim nie okazywaniu auta znalazłem chwile czasu alby pokazać co udało mi się zrobić Moja pierwsza przygoda z autem padła na audi 90 2.3NG 136km Następnie po sprzedażny szukałem Audi 80 b4, jednak trafiła się a4 . Przedlift 1.8 ADR 125KM AVANT stan nie był za ciekawy jednak z czasem doprowadzić go do stanu z jakim nie wstydzę wyjechać się na drogę. Wyposażenie: - 2xPP - Bose - 4el.szyby - el.lusterka + elektryczne składanie - wspomaganie kierownicy - ABS - climatronik - alarm - itp Plany - felgi 18", miałby być s-line jednak padło ostatecznie na takie. (zrobione) - gwint (zrobione SS) - lampy polift przód (zrobione) - Xenon - religni chrom - tył lampy USA - Kiera z Eski - skóra - spryskiwacze - reszta wychodzie na spotach . ) Po zakupie zrobione pakiet startowy oraz wymiana zderzaków z pomocą kolegi MATI_23 ( poprzednio autem jeździła kobieta wiec zderzaki nie nadawały się ) Wymiana całego wnętrza wraz z podsufitka na szara gdyż stara wisiała jak firanka by majke1993 Niestety zaraz po zakupie nie porobiłem dokładnych zdjęć Zaraz po zakupie na warsztacie zabawa z klima. Nowe zderzaki i troszkę doprowadzony do jazdy. 10.08 2013 Montaż gwintu i mały spot W krótkim czasie poprawie jakoś zdjęć dzięki za opinie negatywne i pozytywne wszystkich wysłucham Pozdrawiam
-
Kędzierzyn-Koźle i okolice
mnie jeszcze czeka dużo pracy także szybko się nie zjawie :/
-
Kędzierzyn-Koźle i okolice
Zdjęcia to wam się udały
-
Wentylator działa ale nie wieje w kratki
sprawdz silniczki nawiewu podlaczajac pod komputer.
- Moje A4
-
vulcanrot afn 1,9tdi avant
czekamy na fotki.
-
Perełka by Przem [B5 AFN]
ladnie do przodu Pozdrawiam
-
Audi a4 1Z stasiu227 nowe foty
wazne ze do przodu. Pozdrawiam
-
[B5 AFN] A4 avant seryjny...
Kolego zawsze trzeba od czegosc zaczac pozdrawiam.
-
A4 AFN Seria
zostan kolego w rodzinie AUDI
-
audi a4 b51.8 1995r
moja takze ale zaprezentuj autko.
-
Zielona ADA ;] Powoli do przodu ...
wazne ze sa plany powoli do przodu.
-
Moja A4 B5
osoboscie zmienil bym felgi ale powodzenia zycze
-
Moja czerwona Audi-czka A4
super kolor
-
[b5 ahh] 1.9 tdi
seria ale ladna
-
A4 B5 Avant 1.9 TDI 18'' Gleba
ladne autko felga super idealnie pasuje do a4 jak dla mnie.
-
[B5 ARJ] Moja perłowa niunia...
ladny kolego dodaj wiecej fotek.
-
Kolejny Adulot do zabawy :)
ladne ladne kupione z nudy hehe pozdrawiam