Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Perełka by Przem [B5 AFN]

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Chciałbym wam zaprezentować moją A4, kupiona w zeszłym roku w czerwcu, kompletna seria. Stwierdziłem że serią jeździć nie będę :P

Niestety zdjec serii nie mam, sa tylko dwa z przypadku..

Opis autka:

Silnik- 1.9 TDi AFN

Skrzynia- Automatyczna AG4 DMX (4 biegi)

Rocznik- 1997r

Kolor- Ly5L

Po zakupie zrobione:

Wymiana oleju na Motul 5w40

Wymiana oleju w skrzyni Febi 71141

Rozrząd Gates, INA

Reanimacja klimy(zatarte łożyska w sprężarce i spalona cewka, kupiłem nową spreżare, nowy osuszacz i czujnik)

Wymiana drążków i końcówek

Dołożenie Tuby JBL do ori systemu BOSE

Wyposażenie auta z fabryki:

X0A = National sales program germany

B0A = Poj. bez szczególnych krajowych wymogów techn.

C4X = Obręcz koła ze stopów lekkich 7 jx16h2 et45

G0E = 4-ro biegowa skrzynia automat

H6U = Opony 205/55 r16 91w

J0R = Akumulator

M6N = 4-cylindrowy silnik z wtryskiem paliwa 1,9 l litera kodowa

Q1D = Fot. sport.

1AC = System przeciwblokujĄcy -abs-

1G3 = Kolo zapasowe normalne zamiast dojazdowki

2PV = Kierownica skórz. do poduszki bezp.

5RQ = Lusterko na wysięgniku (konvex) str. prawa

5SL = Lusterko na wysięgniku (konvex) 1f52

T1R = Silnik 4-cylindrowy wysokoprężny turbo 1,9 l litera kodowa

3S0 = Bez poręczy dachowych

4UE = Lewo/prawo

0G2 = Automatyczna skrzynia biegow

8AE = Radio "delta"

8GD = Alternator

8RY = GłoŚnik z syst.dŹwiękowym bose

1LB = Faustsattelbremse przod

3FA = Bez wkładu dachu (dach pełny)

1BE = Pakiet zawiesz. komfortowe podwozie

Z tego co jeszcze:

Kubełki w półskórze

Pełen FIS

Aluminiowe listy wynańczające w środku

roleta tylnej szyby

ABS

4x AirBag

Wspomaganie kiery

Elektryczne szyby x2

Elektryczne lusterka

Podgrzewane lusterka

Podgrzewane spryskiwacze

Centralny zamek z pilota

Otwieranie i domykanie szyb z kluczyka

Klimatronic

i pewnie coś jeszcze :P

Mody zrobione:

Drewniane wykończenie środek

Radio Concert pod BOSE

Zmiana podświetlenia zegarów jak w PoLifcie

Tempomat

Stopery pod dywaniki

Podświetlane kratki z PoLifta...

Tak jeździłem do marca tego roku a przez zime zebrałem pare gratów..

Dodatkowo stan na 24 macra 2012

Gwint H&R

Felga ori Audi 18" 8J et35, 225/40/18

Dach pomalowany w białą perłe

Lusterka w białą perłe

Felgi na biało

Polerka lakieru

Zestaw kosmetyków SmartWax(polecam, są mega)

Lampy Polift

Xenon 6000K

Lampy polift tył

Nowe wygłuszenie pod mase

Osłony pod maske z Passata VR5

Grill PoLift

Emblematy z klapy Out

Do założenia są jeszcze końcówki wydechu na wygląd jak w RS4 B5 z nierdzewki

Zdjęcia:(polerka we wrześniu zeszłego roku)

https://lh3.googleusercontent.com/-vfa8f4XYr38/ToGC98YmLbI/AAAAAAAAAJM/kJjKJDZuJk8/s800/GEDC0694.JPG

https://lh6.googleusercontent.com/-742q2AvIzBU/ToGC-ElcufI/AAAAAAAAAJQ/8A3LJGRsVrE/s800/GEDC0695.JPG

https://lh3.googleusercontent.com/-LDioNlsfyFs/ToGC9RT8JII/AAAAAAAAAJI/LZhfpQfcCZM/s800/GEDC0696.JPG

https://lh4.googleusercontent.com/-bsTYvBbCuXc/ToGC_ePFXmI/AAAAAAAAAJY/k-e1pe3uu4Q/s800/GEDC0698.JPG

https://lh5.googleusercontent.com/-jdbIShWLwTg/ToGDAd1u3jI/AAAAAAAAAJg/l1dTMqHEkd8/s800/GEDC0700.JPG

https://lh5.googleusercontent.com/-pBJSapCoVQE/ToGDBQ5WbII/AAAAAAAAAJo/bNxuN5Y4OW4/s800/GEDC0702.JPG

https://lh3.googleusercontent.com/-EMAXD_lhr7c/ToGDCycWCvI/AAAAAAAAAJ0/DRnvScpAWXE/s800/GEDC0707.JPG

https://lh5.googleusercontent.com/-OYK1xwVuOyM/ToGDD3AsbFI/AAAAAAAAAJ8/aNC1us9d0gs/s800/GEDC0710.JPG

https://lh6.googleusercontent.com/-Vmf8vsyJgX0/ToGDE8HZQhI/AAAAAAAAAKA/WetiIZWiFKA/s800/GEDC0711.JPG

https://lh6.googleusercontent.com/-ySyP-6Xbx9I/ToGDFquux4I/AAAAAAAAAKE/NmCZpdO6Q0w/s800/GEDC0712.JPG

https://lh3.googleusercontent.com/-vuCJIaNbNkE/ToGDF6gSLVI/AAAAAAAAAKI/5mn2RL4t59I/s800/GEDC0713.JPG

https://lh6.googleusercontent.com/-vgz1Gb8Q3RQ/ToGDGg-S1AI/AAAAAAAAAKM/ibAQsIU9YwI/s800/GEDC0714.JPG

https://lh5.googleusercontent.com/-h-i-8eeUvDA/ToGDHQPOUqI/AAAAAAAAAKQ/AlXs7rveKLU/s800/GEDC0717.JPG

Polerka dzisiejsza i detailing autka w ShineCar Szczecin ;) (zdejcia z telefonu galaxy S)

Zapodaj.Net - Darmowy hosting zdjęć i obrazków bez rejestracji! - fc9fcca5d4df.jpg

NaForum.Zapodaj.Net - Darmowy hosting zdjęć i obrazków na fora i blogi, automatyczne tworzenie miniatur, bez rejestracji i limitów

NaForum.Zapodaj.Net - Darmowy hosting zdjęć i obrazków na fora i blogi, automatyczne tworzenie miniatur, bez rejestracji i limitów

NaForum.Zapodaj.Net - Darmowy hosting zdjęć i obrazków na fora i blogi, automatyczne tworzenie miniatur, bez rejestracji i limitów

NaForum.Zapodaj.Net - Darmowy hosting zdjęć i obrazków na fora i blogi, automatyczne tworzenie miniatur, bez rejestracji i limitów

NaForum.Zapodaj.Net - Darmowy hosting zdjęć i obrazków na fora i blogi, automatyczne tworzenie miniatur, bez rejestracji i limitów

NaForum.Zapodaj.Net - Darmowy hosting zdjęć i obrazków na fora i blogi, automatyczne tworzenie miniatur, bez rejestracji i limitów

NaForum.Zapodaj.Net - Darmowy hosting zdjęć i obrazków na fora i blogi, automatyczne tworzenie miniatur, bez rejestracji i limitów

NaForum.Zapodaj.Net - Darmowy hosting zdjęć i obrazków na fora i blogi, automatyczne tworzenie miniatur, bez rejestracji i limitów

NaForum.Zapodaj.Net - Darmowy hosting zdjęć i obrazków na fora i blogi, automatyczne tworzenie miniatur, bez rejestracji i limitów

NaForum.Zapodaj.Net - Darmowy hosting zdjęć i obrazków na fora i blogi, automatyczne tworzenie miniatur, bez rejestracji i limitów

NaForum.Zapodaj.Net - Darmowy hosting zdjęć i obrazków na fora i blogi, automatyczne tworzenie miniatur, bez rejestracji i limitów

NaForum.Zapodaj.Net - Darmowy hosting zdjęć i obrazków na fora i blogi, automatyczne tworzenie miniatur, bez rejestracji i limitów

NaForum.Zapodaj.Net - Darmowy hosting zdjęć i obrazków na fora i blogi, automatyczne tworzenie miniatur, bez rejestracji i limitów

NaForum.Zapodaj.Net - Darmowy hosting zdjęć i obrazków na fora i blogi, automatyczne tworzenie miniatur, bez rejestracji i limitów

NaForum.Zapodaj.Net - Darmowy hosting zdjęć i obrazków na fora i blogi, automatyczne tworzenie miniatur, bez rejestracji i limitów

Oceniajcie, zmian nie koniec..

Mody na przyszłość:

Zderzak przód S4 ze spryskami

Zderzak tył S4 z PDC

Progi S4

Malowanie dokładek i listew bocznych w kolor

Turbo AWX

Końcówki 216

Skrzynia 6bieg DQS z 2.5 TDi ZROBIONE!!!

Komfort kierunki

Światła dzienne w miejsce długich

BiXenon

Malowanie plastików w środku(kolor nie wybrany na razie)

Chromy na zewnątrz w około szyb

Felga wzór RS4 (biała perła)

Ściema szyb ;)

---------- Post dopisany 20-06-2012 at 21:46 ---------- Poprzedni post napisany 24-03-2012 at 20:25 ----------

Skrzynia 6 bieg DQS zamontowana ;) automat z całym bajzlem na sprzedaż!

Wjechało lusterko fotochrom i nareszcie końcówki wydechu! Kat out...

Opublikowano

podoba mi się:wink:

powodzenia w dalszych modach:wink:

Opublikowano

fajna Audiczka, mody okey byle tak dalej :))

  • 11 miesięcy temu...
  • 5 miesięcy temu...
Opublikowano

Wymieniłeś już może przedni zderzak? Jesli tak to byłbym chętny na Twój stary.Jak coś to napisz prywatną wiadomość.

Opublikowano

mam pytanko gdzie można zdobyć takie osłony z prawej i lewej strony ? ? i jak się nazywają prosił bym PW ;-)

Opublikowano
  • Autor

Osłony z passata B5 FL VR5 2.3 benzynka ;) Można dostać w ASO juz na allegro zadko są, czasem na forum...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.