-
Downpipe rura zamiast kata?
kat zdrowy można powiedzieć jak nowy jaki to koszt DP ?
-
Downpipe rura zamiast kata?
Żebym jeszcze znalazł w rozsądnej cenie DP to tak ale ciężko raczej:/
-
Downpipe rura zamiast kata?
mam w siatce w kacie dziurę po turbince nie wiem czy jest zatkany kij wie ale bedzie z deka głosniejszy?
-
Downpipe rura zamiast kata?
ok a czy mogę założyć do seryjnego 1.8T 150? cos podniesie moc?
-
Downpipe rura zamiast kata?
Opłaca się to montować jakaś znacząca moc?
-
Brak ssania błedy
no dobra nie chce tak jeździć silnik może byc osłabiony przez te błędy w sensie mało mocy? od czego zacząć żeby te błędy zniknęły ? ---------- Post dopisany 05-12-2013 at 16:36 ---------- Poprzedni post napisany 04-12-2013 at 19:35 ---------- ma ktos jakiś pomysł od czego zacząć zeby błędów nie byłlo i ssanie wróciło
-
Brak ssania błedy
Panowie mam takie blędy brak ssania czym to jest spowodowane Czy to wina przepływki?
-
Brak ssania błedy
panowie mam taki ot błedy i mam brak ssania moze to byc wina przepływki ?? ---------- Post dopisany at 17:24 ---------- Poprzedni post napisany at 17:19 ----------
-
Element zawieszenia
nie nadal strzela :/ odkręciłem ta blache od belki co jest przykręcona na 2x 13klucz i 1x 18 i wpusvciłem oleju troche i to samo poduchuchy są dobre nie wiem gdzie dalekj szukać
-
Cykanie w kole LEWE
jutro wieczorem to sprawdzę ewentualnie dokręcę ---------- Post dopisany 29-11-2013 at 20:43 ---------- Poprzedni post napisany 28-11-2013 at 16:44 ---------- hmm już sam nie wiem co to jest byłem u mechanika jak zaczął wymieniać co mogło paść to sobie go odpuściłem :/ jutro pojadę na diagnostykę i zobaczymy może to uslyszy z czego to dobiega
-
Nadajnik GPS
hmm a na allegro znalazłem za 200 coś warte to? LOKALIZATOR NADAJNIK GPS SPRAWDŹ TRASĘ PRACOWNIKA (3677939941) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
-
Cykanie w kole LEWE
co ty wszystko sprawdzane było i to nie to nowe wahacze z jakieś 2 miechy maja kupiłem 4 sztuki bo popadały reszta zdrowa a dokrece zobacze bo chuu wie co to jest przegub nie bo na skręconych walił by a zresztą nie ma luzu zdrowiutki
-
Element zawieszenia
no własnie wszystko sprawdziłem dzwięk wydobywa sie u dołu ---------- Post dopisany at 18:40 ---------- Poprzedni post napisany at 18:38 ---------- aa może byc tak ze to porostu sie poluzowało i strzela tak jak łańcuch omyka
-
Element zawieszenia
kolego mam problem taki ze jak ruszam to cos pyka przeskakuje jak by łańcuch czy coś :/ to możli we ze te gumy w sankach sie wyrobiły ---------- Post dopisany 27-11-2013 at 17:52 ---------- Poprzedni post napisany 26-11-2013 at 21:42 ---------- czy wymiana tych tulei odbędzie sie na samochodzie? czy trzeba zwalać bekle?
-
Nadajnik GPS
hmmm ciekawe ile taka usługa kosztuje
ŁukaszA4s
Pasjonat
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta