Skocz do zawartości
IGNOROWANY

VAG-COM przebieg auta


_quattro_

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie podpowie ktoś gdzie w VAG-COM jest zapisany przebieg? Jadę rano z sąsiadem po A6ke chce sprawdzić ją na miejscu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy był cofany ciężko sprawdzić, choć czasem udaje się to poprzez sczytanie przebiegu ze sterownika silnika. Raz mi się udało wykryć przekręt właśnie tym sposobem (bo ktoś mnie prosił by mu sprawdzić). Ale dużo zmieniaczy przebiegu potrafi ogarnąć sterownik silnika, ale zawsze można spróbować,bo w liczniku zmienić jest najłatwiej a w sterowniku już nie tak łatwo :wink: I trzeba wziąć pod uwagę to co pisze poniżej na screenie.

No to tak, Funkcje Dodatkowe lub Applications (pod Auto-Scanem), później przycisk kontrola przebiegu lub Display EDC15 mileage, później odczytaj lub Read.

funkcje_dodatkowe.jpg

kontrola_przebiegu.jpg

Jeśli bedzie inny sterownik niż EDC15, raczej nie połączy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Sławek tylko nie mam w VAG-COM tego okna kontrola przebiegu. Dwie wersje sprawdzałem 311.2 , 409.1 i VCDS lite :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie masz ponieważ kontrola przebiegu pojawiła się dopiero w wersji VAG COM 607, która to już pracowała na kabelku hex can...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie masz ponieważ kontrola przebiegu pojawiła się dopiero w wersji VAG COM 607, która to już pracowała na kabelku hex can...

i wszystko jasne :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...