Alternatywa RNS-E

siemasz007

Panowie kolega szuka dobrej stacji mutlimedialnej, jednak nie chce kupować RNS-E z uwagi na dodatkowe koszty przy rozbudowie urządzenia i doposażaniu jej w dodatkowe funkcje.

Sam zaproponowałem mu coś co wstępnie spełnia kryteria RNS-E i nie wygląda źle, a z pewnością nie szpeci wnętrza.

Czy ktoś z was miał do czynienia z tym urządzeniem ?

Car DVD Player for Audi A8 / S8 1994-2003 Car Video Player with GPS Navigation Radio Bluetooth TV Car DVD Player for Audi A8 / S8 1994-2003 Car Video Player with GPS Navigation [HL-8818GB] - US$478.00 : GPS navigation system

I czy możecie zaproponować podobne stacje do tej powyżej innych producentów pomijając ori ?

Odświerzę trochę temacik mimo, że nikt się nim nie ineresuje ale też się interesuję takim czymś a nie chcę zakładać nowego wątku.

Mam radio Concert II+ i wolałbym zamiast oryginalnej navi (nie za bardzo widzi mi się jej asymetryczność w stosunku do całej deski rozdzielczej) właśnie taki kombajn, z tym że ja bardziej bym preferował ten:

bo moim zdaniem lepiej wygląda taki symetryczny.

Jego wyższość nad ori navi to na pewno wygląd i funkcje m.in. większy i dotykowy panel.

Pytanie tylko jak to się sprawuje i czy na pewno się to zgra z systemem auta żeby wszystko działało jak należy.

Też nigdzie nie mogę znaleźć opinii na ten temat a są te sprzęty też w tej chwili już dostępne na Allegro.

Naprawdę na forum nikt nie miał z tym do czynienia ?

RNS-D jest symetryczne :wink:

No jest ale chyba raczej nie założę sobie tego do B7... chyba że się mylę...?

Tego nie wiem, myślę że by się udało. Tylko trochę nie rozumiem idei zakładania RNS-D zamiast RNS-E tylko dlatego że jest synetryczne :wink:

Kolega napisał

Mam radio Concert II
i chce założyć taką stacje. Ktoś mu podpowiedział że może założyć symetryczne RNS-D. Wiec nikt tu nie pisze o zamianie RNS-E na D.

Sam sie zastanawiałem nad taką stacją tylko do A6 bo mam RNS-D ale funkcjonalnie to zabytek.

Po prostu uważam że rozmyślając o RNS-D (tym bardziej do B7) należy się trzy razy zastanowić czy warto pakować się w stary sprzęt tylko dlatego że jest symetryczny :wink:

moim zdaniem zupełnie bez sensu. Ja u siebie mam bo tak kupiłem ale szkoda kasy na ten sprzęt. Te stacje mimo wszystko sa ciekawą alternatywą bo pasują do wnętrza a funkcjonalność olbrzymia. Tylko trzeba mieć kase na taką zamiane.

Czyli nie ma nic na rynku godnego (sprawdzonego) polecenia??

bart[emoji769]

Są lecz szukaj coś na androidzie z lepszymi bebechami Windowc CE nie należy do mocnych temat zakładany był 2 lata temu więc przez te dwa lata zmieniło się sporo :)

Edytowane przez east-import

Ok. Tylko gdzie ta alternatywa? Cena taka jak za rns-e ( nie Led). Ori to ori a tymi wynalazkami jakoś nikt się nie chwali. Obecnie już Led można kupić poniżej 2k. Więc sorry ale za tą kasę to mnie nie przekonało. Połowa tej ceny - no może.

Ja to wszystko wiem tylko rozbudowa rns-e to duze pieniadze a alternatywa to wszystko juz ma za €400-€500. Ale zgodze sie z Toba ze ori to ori. Chcialem sie dowiedziec wiecej w tym temacie zanim zaczne dokladac do rns-e. Dzieki

bart[emoji769]

Masz chyba na myśli chińską alternatywę do 500EUR. Miałem okazję pojeździć samochodami z chinolami, które mają wszystko all in i w życiu bym tego do siebie nie założył. Słaba jakość, słaby dźwięk.

Alternatywą dla RNS-E są jednostki Pioneera, Blaupunkta, Clariona, ale wszędzie budżet przekracza 3000 zł.

Czyli alternatywy brak bo 3k to dużo. Ori 1k taniej więc po co kombinować i być potem niemiłe zaskoczony.

:grin: :grin: :grin: Porównaj możliwości RSN-E z Tym Chińczykiem i dopiero pisz :grin: :grin: :grin:

Ori RNS-E nie ma nawet 10% możliwości co ma chińczyk na androidzie :facepalm:

Ja nie neguje możliwości i ilości funkcji w chinolu a tylko jakość i cenę. No i brak info na fisie. Dziwi mnie tylko to że skoro to takie dobre cudo to dlaczego nikt tego nie zakłada ( no może prawie nikt).

Nie wiem ilu zakłada i się chwali a ilu zakłada i cisza :) Wiem tylko że setki filmików z chinolami w akcji jest Więc ktoś tam zakłada :)

Tylko te filmy to chyba nie polskie, i nie wszystkie z audi. Ale mniejsza o to. Jak to mówią wybór należy... i tak dalej.