Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

bebiok

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. bebiok odpowiedział(a) na bebiok temat w Audi A4 B6/B7
    Problem rozwiazany. Wszystkie dolne wahacze do wymiany. Zeby bylo smiesznie to na koncowkach jak nowe ale za to gumy na drugich koncach wachaczy polamane. Jedna cholera wie jak to sie stalo. Tak czy inaczej warto to sprawdzic. bart[emoji769]
  2. Hej. Chcialem rozjasnic trochu ekran przy ogladaniu filmow ale nie dam rade. Nawet jak rozjasniam przez menu to nic sie nie zmienia? Jakis pomysl? bart[emoji769] Juz wszystko jasne. W boxie sa ustawienia
  3. http://www.piloty.pl/TRACK66.html bart[emoji769]
  4. bebiok opublikował(a) temat w 1.9TDI
    Witam. Czy zamek z b6 pasuje do b7( sedan)Kupuje przez internet a nie jestem pewien. Dzieki bart[emoji769]
  5. Podlaczylem dzisiaj multimedialny adapter z kamera cofania. Wszystko smiga tylko zastanawia mnie czemu rnse sie strasznie grzeje zwlaszcza z lewej strony / nie idzie go reka dotknac. Niewiem czy wczesniej tez tak bylo. bart[emoji769] Podlaczaliscie takie cus do waszych rnse http://pages.ebay.com/link/?nav=item.view&alt=web&id=161308192165 i po przejsciu na to http://pages.ebay.com/link/?nav=item.view&alt=web&id=111391177054 Bedzie to b.dobra opcja jak to pojdzie;)) Jeszcze raz zapytam - czy rnse ma sie grzac?? bart[emoji769]
  6. bebiok odpowiedział(a) na bebiok temat w Audi A4 B6/B7
    kiedy regenerujesz?bart[emoji769]
  7. bebiok odpowiedział(a) na bebiok temat w Audi A4 B6/B7
    Niby sprawdzali. Jak u Ciebie go sprawdzili?? bart[emoji769]
  8. bebiok odpowiedział(a) na bebiok temat w Audi A4 B6/B7
    walcze z tym od roku i dalej nic!! Moze na forum ktos kumaty to rozwiaze bo mi rece opadaja....bart[emoji769]
  9. bebiok odpowiedział(a) na bebiok temat w Audi A4 B6/B7
    Amorki noweczki. A na starych wyjechanych po 300 tys bylo dokladnie tak samo. Wymienialem amorki bo bylem pewien ze to wina. bart[emoji769]
  10. bebiok opublikował(a) temat w Audi A4 B6/B7
    Witam. Mam dosc duzy problem podczas jazdy autem. Dziwnie sie zachowuje- tak jakby wiatr uderzal raz z lewej raz z prawej strony. Caly czas musze kontrowac kierownica. Jak najade kolem na ciagla linie to tak jak by auto plywalo i samo wyrzuca z niej. Dodam ze wymienilem opony, amortyzatory, zbieznosc z katami kol robilem z 5 razy i bylem u chyba 5 roznych mechanikow, raz na stacji diagnostycznej i nic znalesc nie mogli. Szlak mnie trafia bo niewiem co to jest a bardzo to denerwuje w czasie jazdy. Wydaje mi sie ze zaczelo to sie po obnizeniu auta o 25mm ale moge sie mylic. Bede wdzieczny za wszelka pomoc!!! bart[emoji769]
  11. Z doswiadczenia wiem ze to sprzeglo jest polamane wiec szkoda Twojego czasu na sprawdzanie czynnika czy oleju. Wymien kolo pasowe i bedzie dobrze[emoji4] bart[emoji769]
  12. czytaj tu kolega ma taki interfejs http://a4-klub.pl/index.php?/topic/310963-zestaw-tv-filmy-z-usb-kamera-cofania-w-rns-e/?view=findpost&p=4399888 dzieki[emoji106]bart[emoji769]
  13. Chce zalozyc interfece pod kamere cofania i z wejsciem pod dvd lub ipod. Macie jakis pomysl jak to obejsc lub jakas tansza alternatywe. Lub ma ktos do sprzedania. Dzieki bart[emoji769]
  14. Witam. Zakupilem kolo pasowe do sprezarki i za chwile biore sie za wymiane. Macie pomysl jak odkrecic ta srobe od kola? Trzeba kolo jakos zablokowac?? I czy moge miec w czyms jeszcze problem przy wymianie. Dzieki za wszelka pomoc. Pozd bart[emoji769] Zrobione. Polecam kazdemu komu "chrobota" sprezarka wymienic kolo pasowe. Trochu pierdzielenia bylo ale efekt 100% satysfakcjonuje. Kolo pasowe kompletne 250pl. bart[emoji769]
  15. panowie ktore tyl ktory przod?? bart[emoji769]

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.