Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

amaradaar

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez amaradaar

  1. amaradaar odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Kuchany ja tam widzę listwę pytanie czy ona klejona czy na kołki
  2. ukochane niezastąpione narzędzie każdego mechaniora
  3. no jo Pan Prezes pił piffko a chłopaki się umęczali nad tym szrotem
  4. gdzie tam jak on atari chciał zakodować to co się dziwić
  5. no i git koniec końców to TY tym latasz
  6. amaradaar odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    no właśnieee bo jak to jest ori to ja taką chcę
  7. ja bym jeszcze dekory pyknął w kolor czarny mat taki jak rns-e klimatronik itp
  8. hehe Michał jak co mogę Ci podesłać młot udarowy to ustawisz tę godzinę
  9. hehe Piękna ta bestia pogratulować i dziękuję za załatwienie CP u Pawła z dnia na dzień mimo że właśnie po nią leciałeś
  10. Bardzo dobra jednostka latająca mam taki od ponad roku i dla zwykłego majsterkowicza jest zayebista
  11. amaradaar odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    widziałem gdzieś za 650 drogopl no ale kto to wie jaki stan
  12. amaradaar odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    dwa. cztery byly w RNS no właśnie też tak mi przeszło przez myśl że dwa a tak swoją drogą ma ktoś na zbyciu tę blaszkę zapinającą radio jak się je wsuwa właśnie tą od wyjmaków ??
  13. amaradaar odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Tak, te. dzięki kużwa od b6 mam 30 nowych szlag znów muszę zakupić
  14. amaradaar odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Chlopaki czy klipsy do boczków drzwi są takie same jak w b6 ?? bo rozumiem że to ten 7L6868243 ???
  15. amaradaar odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    a nie mówiłem Panowie jaki numer ma taka blaszka ori audi vw oczywiście , czy to któraś z tych: ?? N 90475903 N 90356203 N 91001801
  16. amaradaar odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    obstawiam że jest tylko jedna osoba która może Ci pomóc czyli Grześ WRClaguna...
  17. no to jak masz dużo dziur to niestety ale 215 i 50 mam u siebie na lato 235/45 17 a na zimę 225/45 17 oba kpl takie same s-line i moim zdaniem na koleinach rzuca tak samo czy to 225 zy 235 a twarde są raczej mocno ja mam 1BV zawieche jak co wiec jedynie by polepszyć ciut miękkość to 50 choć nie wiem na ile to tak naprawdę polepszy czy warta skorka za wyprawkę .... bo wizualnei 45 wygląda idealnie ... co do szerokości to max 215 jak ma nie rzucać na koleinach, bo na szerszych o wygląda jak walka z asfaltem i zmiana torów przy wyprzedaniu
  18. no to jak była taka jak w serii to co się martwi że nie wejdzie daj albo 225/45 albo 235/45 w wyglądzie w zasadzie żadna różnica u mnie w temacei masz srebrna felga opona 235/45 a czarna 225/45
  19. amaradaar odpowiedział(a) na Edyta temat w Audi A4/S4 B6
    Dokładnie chlopaki do Domin79 proszę się zglosić i wam takiego zmodzi jeszcze chyba od q5 i a3 sportbacka podchodzą do składaka ps. Edytka Sliczne jak i Ty te tweje autko ps2. Meżu Edytki.. nie, nie chce w plombę
  20. Przemuś kolego drogi tu wiekszość jeździ na 17 stkach lub większych orginalnie na zawieszeniu s-line czyli 1BV jeździło 235/45/17 wiec wejdą i są super ja mam na zimę 225/45/17 zobacz sobie fotki na czarnych felgach u mnie w temacie ale i tu właśnie teraz do Ciebie pojawia się pytanie jakie ET i jaka szerokość felgi jest i drugie jakie masz hamulce standardowe ?
  21. amaradaar odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    z tego co ja się zdązyłem zorientować to jest szerszy i będzie odstawać ....
  22. a nie trza było kupić s-line i dać do reggiego na przeróbkę michał why tell me why ale przetłoczenie jak zrobisz młotkiem

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.