-
Montaż i działanie Webasto w silnikach 1.9 TDI i 2.0 TDI A4 B6 i B7
Znalazłeś już? Jeśli nie to podejdę do swojego sprawdzić Dalej czekam na odpowiedź. Będę wdzięczny jak sprawdziszWysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
-
Montaż i działanie Webasto w silnikach 1.9 TDI i 2.0 TDI A4 B6 i B7
Gdzie w klimatroniku podłączyć dodatkowy pin do sterowania z webasto?Wiem ze trzeba dodać dodatkowo pin ale w którą kostkę i który pin dokładnie? Webasto analogowe thermo top C. Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
-
Automatyczne ZDALNE otwieranie/zamykanie klapy bagażnika (avant)
Panowie mam zrobionego tego moda z klapa i mam pytanie czy t Was też tak skrzypią silowniki (krosno) przy otwieraniu i zamykaniu? To jest nie do zniesienia jak otwieram klapę pod sklepem to każdy się ogląda. Próbowałem już odwracać silowniki ale nadal to samo. Pomocy Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
-
Czy opony 235 45 17 podejdą do a4b6 avant?
Dzięki Pany za odpowiedzi. Opony juz kupione. Bridgestone potenza adrenaline re002 235/45/17
-
Czy opony 235 45 17 podejdą do a4b6 avant?
Nie bardzo tam widać
-
Czy opony 235 45 17 podejdą do a4b6 avant?
ET 45 felga 7,5" standardowe hamulce. Felga oryginał z S line
-
Czy opony 235 45 17 podejdą do a4b6 avant?
A co myślicie o 225 45 17?
-
Czy opony 235 45 17 podejdą do a4b6 avant?
Jak w pytaniu. Audi a4b6 avant. Zawieszenie 1BE nie będzie tarło o jakieś gałki czy wahacze?
-
Błąd samopoziomowania ksenonów po demontażu lamp przednich i zderzaka. Pomocy
A4 b6 Tak jak w temacie. Po demontażu lamp przednich i zderzaka wyświetla się błąd samopoziomowania ksenonów. Jak się tego pozbyć? Wystarczy wykasować błąd czy jakieś inne zabawy. Pomocy
-
[ALL B7] Próba Kradzieży, włamanie.
No właśnie mam tylko mini AC ---------- Post dopisany at 22:57 ---------- Poprzedni post napisany at 22:56 ---------- Co więc zrobić w takim przypadku?
-
[ALL B7] Próba Kradzieży, włamanie.
Panowie pomóżcie!!! Po próbie kradzieży Audi A4B7 2.0 TDI nie działają liczniki, klimatyzacja, wentylator cały czas się kręci i nie można nic zdiagnozować przez kompa. Co robić? Pomóżcie.
-
Temat odnośnie kół do Audi A4 B6
i nie będzie nic obcierało ani nie będę musiał nic kombinować z dystansami?
-
Temat odnośnie kół do Audi A4 B6
Witam mam do kupienia felgi o takich wymiarach 8x17 ET42 i 7.5x17 ET 56 które waszym zdaniem podejdą lepiej bez kombinacji?
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Witam też jestem z Gliwic więc może zacznę wpadać na spoty;)
-
Temat odnośnie kół do Audi A4 B6
Bo zastanawiam się czy kupic takie czy te oryginaly z A8 polerowane Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka