Treść opublikowana przez amaradaar
-
Brak mikrofonu w zestawie głośnomówiącym MMI 3G+
Kris leniu a jaki numer jest na tym "module mikrofonu" http://allegro.pl/listing/listing.php?order=p&string=8K0951177&bmatch=seng-v6-sm-isqm-3-default-0113 a mikrofon https://www.google.pl/search?q=4L1+035+711+B&tbm=isch&imgil=ryRh_sfdBu8O6M%253A%253B8TkyDHUAi6k8nM%253Bhttp%25253A%25252F%25252Fwww.ebay.com%25252Fitm%25252FAudi-A4-8K-A5-8T-Q7-4L-Bluetooth-Mikrofon-Microfon-4L1035711J-4L1-035-711-J-%25252F190829405324&source=iu&pf=m&fir=ryRh_sfdBu8O6M%253A%252C8TkyDHUAi6k8nM%252C_&usg=__c31Sp08Pde9fMwTbz7I1VyDRjUQ%3D&biw=1600&bih=765&ved=0CCoQyjc&ei=He45Vdm0H4HXsAG654KoBw#imgrc=_
-
B8 TrOOOOp
poświęcę drzewo które mam i spróbuję no bedziesz musiał zgrzewy zniszczyć i modlić że nie są dodatkowo klejone no i ewentualnie pozniej montaż to już jedynie na klej
-
Brak mikrofonu w zestawie głośnomówiącym MMI 3G+
no ale Panie a jak to podłaczysz do mmi ?? i chyba w tej lampce nie ma mikrofonów
-
[B6 AVF]Projekt Black S Thunder Line
tak tak mam chromki na dwie szybki we szafie
-
Brak mikrofonu w zestawie głośnomówiącym MMI 3G+
Napisz do Grzesia ale moj zzestaw wyglądał całkiem inaczej
-
[B6 AVF]Projekt Black S Thunder Line
a dziękuję bardzo jest jeszcze jeden modzik w zanadrzu ale taki zajob w modzeniu ze nie ma czasu fotek strzelić wiosna wiosna no i wpadły tarcze na tył pod 288 bom nie zdzierżył odginanych starych ale zdecydowanie najważniejszy mod zrobiony już jakiś czas temu to CzyTyRy EleKtriko szybki oczywiście oparty o sportbacka
-
B8 TrOOOOp
raczy wejdzie Wrc mówił że takowe montował zapytaj naszego Mistrza
-
A4 B8 S-LINE LIFT INDIVIDUAL RS7 20" rims by Kriss
a jakie środki polecacie
-
B8 TrOOOOp
Kod błędu : 02203 hex: 89B Ten kod błędu odnosi się tylko do pojazdów z grupy VAG . pl Wejście audio / wideo 1 du Audio / Video Eingang 1 i wejście audio / video 1 Dodatkowe informacje na temat kodów błędów Możliwe objawy : Wejście audio / wideo nie działa Możliwe przyczyny: Okablowanie i / lub połączenia uszkodzone Audio / Wideo uszkodzone wejście Możliwe rozwiązania : Sprawdź okablowanie i połączenia / naprawy Wymień wejście audio / wideo
-
średnica montazowa tłumika 1.8 T
moim zdaniem tak
-
Nie można otworzyć klapy bagażnika
ja dałem o bezpiecznika 30A i działa jak nówka zastanawiałem się jeszcze nad nożką od jakiegoś przekaźnika
-
zmiana felg w A4 B6
Proponuję nie inwestować w kolejne fele i opony tylko w opony. Załóż 215/50/17 i będziesz zadowolony jak ja. popieram
-
B8 TrOOOOp
Różnica ogromna. Ten polift to podchodzi p&p?Koledzy a dużo przeróbki żeby z 1strefowej zrobić 2strefowa? ee tam pare minut oj sorki parę dni nie ma takowej jest 1 strefowa i 3 strefowa
-
B8 TrOOOOp
no białe fajnei daja ale do niczego nie pasuja raczej... więc tak naprawde to czerwone jedynie... no ale to już Panie jak tam chesz
-
Nie można otworzyć klapy bagażnika
300 stówki dla Ciebie Dziękuję
-
Nie można otworzyć klapy bagażnika
założę się o trzy stówki ze wszystkie auta stały klapami w stronę słońca dłuższy czas ??
-
Uderzony tylny zderzak co robic ?
no tak ale zeby dostać dużo więcej kasy to trzeba bedzie sporo czasu i nerwów
-
Uderzony tylny zderzak co robic ?
nie bądźmy zachłanni cena już jest naprawde spoko bo zostanie parę koła w kieszeni więc nic tylko zagarniaj kasę i działaj Panie
-
A4 B8 S-LINE LIFT INDIVIDUAL RS7 20" rims by Kriss
Gusta są jak d*pa ale stanowczo się z tym nie zgodzę, listwy robią ogromną różnicę w wyglądzie jak i reszta S-line w b8 no dla mnie bez listw a z listwami to przepaść, ogromna różnica na + no ale to już jak tam kto chce ja pierwszego moda zrobiłem właśnie z listwami, dla mnie za bardzo dół schodzi do środka auta i wygląda to jak ponton bez listew
-
A4 B8 S-LINE LIFT INDIVIDUAL RS7 20" rims by Kriss
To Ci powiem że jesteś chyba jednym z nielicznych jak dla mnie bez listew to jest lipnie ścięty brzuch do srodka i przewęża autko
-
B8 TrOOOOp
dobra chłopaki miałem mikro ryskę na ekranie i postanowiłem ja wyczyścić no i wziąłem ściereczkę do czyszczenia okularów z jakimś spirytusem czy czymś... no i teraz jak czytam to oczywiście w ulotce napisane nie wycierać ekranów lcd.. nosz kur.... stąd pytanie: czy zrujnowałem ekran czy jednak da sie go odratować....
-
Piłka nożna
widzialem dziś bardzo słusznego mema... jak przegrywamy to walczymy do resztki tchu cały mecz i idzie nam naprawdę super.. jak tylko wygrywamy zaraz nie potrafimy grać w piłkę... szlagg....
-
B8 TrOOOOp
o właśnie go szukałem dla kolegi ja bym na miejscu kolegi wział na prawą stronę a lewa zostawił sobie na drave select
-
Piłka nożna
to gole trzeba strzelać i orać trawę a nie na kartki liczyć.. gwiazdory za 5 gr... widać że nie grałeś nigdy w meczu gdy przeciwnik fauluje a sedzia nic nie widzi a jak Ty zagrasz ostrzej to gwizdek mało się nie przegrzeje.. wiadomo trawę trzeba gryźć zwłaszcza z taką irlandią ale nie zmeinia to fatu ze czerwona kartka bezapelacyna.... plus faul na fabiańskim przy piąstkowaniu na 5 metrze bramkarz jest nietykalny a tak rożny i stracony gol.... i co sprawiedliwie ?? ... chocbyś nie wiem jak trawę gryzł gol stracony... moim zdaniem po blędzie sędziego... i tu też muszę się zgodzić niestetyyy bardzo bardzo słabo... już nie wyliczam chyba 15stu kiksów ... kuźwa do okulisty chyba trzeba paru wysłać
-
B8 TrOOOOp
Goool gol gol golaaaaaaaaaaaaa