Treść opublikowana przez amaradaar
-
B6 DIVISION
Siema mistrzowie ktoś może chce pilot do webasto ?? kupiłem do kompletu ale leży mi i się wala i zupełnie mnie nie potrzebny..
- B8 TrOOOOp
-
Wakacje w Chorwacji
chłopaki dajcie jakieś fajne strony na bookowanie zawsze latałem bez i coś się znajdzie ale z rocznym dzieckiem nie chce tak ryzykować ewentualnie jakieś namiary jak pobraliście na dobre miejscówki okolice baska voda makarska promajna tucepi ??
-
B8 TrOOOOp
jest na forum jeden kolega do białego założył taki kpl ale niestety jak go pytałem o jakość i fakty to najnormalniej w swiecei nic nie odpisał więc nie wiem ale sam mozesz spróbować może tobie odpisze bom ja nie godzien Limak2005http://a4-klub.pl/index.php?/topic/265831-kratki-swiatel-przeciwmgielnych-s-line-z-siateczka/page-2#entry4176207
-
A4 B8 S-LINE LIFT INDIVIDUAL RS7 20" rims by Kriss
nie ładne tylko zayebiste ja bym się wogóle nie zastanawiał
-
A4 B8 S-LINE LIFT INDIVIDUAL RS7 20" rims by Kriss
pytanie jakie te 19 stki to jedno a drugie jaki kolor może krzykliwy pomerańcz
-
A4 B8 S-LINE LIFT INDIVIDUAL RS7 20" rims by Kriss
Piękna sztuka niechj służy nie ma jak to lifcik ale parę rzeczy jeszcze jest do zrobienia :D na zewnątrz na tył nadałoby się s-line na dwie rurki lifta założyć
-
B8 TrOOOOp
i do tego zmierzam
-
B8 TrOOOOp
hehe tylko po co Ci sam lakier
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
Mi ktoś Nexeny polecał. 2 sztuki masz za cenę 1 Michała. na 19 Grzesiu miał "Falken"
-
Jaki kolor Alu do granatowego Avanta? Pomocy!
no to żarówa róż plagiatu nie będzie
-
Jaki kolor Alu do granatowego Avanta? Pomocy!
złote
-
Dziwny problem z elektrycznymi szybami
nie, topikowe pod deska musisz zdjąć osłonę pod kierownicą. MK czyli Moduł Komfortu czyli pudełeczko które leży pod podlagą pod fotelem kierowcy
-
Jaka szerokość opon przy profilu 40/17
235/40 załóż ale genralnie dobrze byloby znać szerokość felgi ??
-
Dziwny problem z elektrycznymi szybami
zobacz MK zalany zapewne zlbo już zaśniedziały a jak masz jakiś dostępny wez na podmiankę bo bezpieczniki rozumiem sprawdziłes
-
B8 TrOOOOp
moim zdaniem miedzy BO a Zwykłym jest przepaść najlepiej jedz do kogoś z forum kto ma banga albo do mnie zapraszam co do gratów... nigdy przenigdy nie ma tak zeby wszystko trafiło się od tak co się chce więc wiadomo więcej gadżetów tym trudniej znaleźć ale jak msz czas jakies rok to szukaj
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
trza było nie oklejać fury najlepkami ale za to chociaż dobrane nalepki pod kolor hebli
-
B8 TrOOOOp
Tak, zeby były 3 strefy bo do rezania w pip roboty reszta to pikuś bo mniemam ze mmi 3g będzie
-
Polecane opony letnie
czemu akurat konkretnie ten model? Miało być Potenza re050a, na których śmigam 3 lata... Dla mnie świetne w każdych warunkach, przy agresywnej jeździe, nawet przy małej ilości bieżnika... Ale gdy te opony skończą się to wpadnie ich nowszy model - S001 potweirdzam naprawde zayebste opony vredesteiny mam teraz i są moim zdaniem ciut gorsze, i głośniejsze a zużycie bieżnika bardzo przyzwoite
-
Demontaż uchwytu na telefon w podłokietniku A4 B6
to rozbierz caly środek wypnij z mocowań zamsz powiedzmy i od spodu zapewne beda srubi
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
:cheesy: Nowy project Grzesiu stwierdził że za mało wrażeń z jazdy i trza trochu podtlenku azotu dopakować a że się trafiła butla nitro w promocji (no może ciut przy wielka ale kto by się tam czepiał) to zakupił
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
No muszę przyznać Grzesiu że całkiem niezłe założyleś te 20" :D
-
Demontaż uchwytu na telefon w podłokietniku A4 B6
a ta dolna zapadka się nie odsuwa by to wypiąć ?? jak nie to poprostu wyszarp to i już zapewne są śrubki od dołu z wkładu wkręcane albo na 3m montowane .. kombinuj i rwij
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Powitawszy
-
B8 TrOOOOp
powiem więcej już nawet dojechaly :D i leżą w bagażniku