Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

guerrero

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. guerrero odpowiedział(a) na Michalus35546 temat w Audi A4 B8
    Mam właśnie identyczną sytuację, chyba do wymiany [emoji20]. Żona były u mechanika tak jej powiedział. Żeby wymienić musi ściągnąć przedni zderzak, coś mi się nie chce wierzyć :/ Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
  2. Witam, pękła mi przednia sprężyna w zawieszeniu 1BV czy po wymianie na nowe sprężyny auto pójdzie trochę do góry? Trochę się tego obawiam, miał ktoś taka sytuacje? Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
  3. Producenci na etykietach mogą pisać co im się podoba Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
  4. Ja się jednak zdecyduje na pirelli Nero GT, najtańsze w klasie premium i opinie też mają bardzo dobre. Marzyły mi się dunlop sport rt2 ale cena odstrasza., na oponeo 606zl w moim rozmiarze :/,a na logistykaopon 483zl aż się nie chce wierzyć żeby była taka różnica w cenie. Jednak wolę kupić w sprawdzonym sklepie. Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
  5. Ja ze swojej strony oponeo mogę polecić, jak najbardziej , ale cenowo już nie wygląda tak pięknie Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
  6. Za dwa tys w tym rozmiarze(sam szukam) to ciężko kupić dunlop lub Goodyear, chyba że na logistykaopon ale jakoś nie mogę się zdecydować żeby tam kupić , opinie są różne :/ Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
  7. Kto może polecić jakis sklep internetowy z oponami? Do tej pory kupowałem tylko na oponeo, ale może jest coś tańszego i też godnego polecenia Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
  8. Jak byśmy tak nie brali pod uwagę ceny, to która marka u was wygrywa? Ja bym się wahał między Dunlop, a Goodyear Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
  9. Teraz na oponeo jest chyba promocja na nokian zline w rozmiarze 245/40/18 506zl ciekawa cena. Zimowe mam nokian i jestem bardzo zadowolony ale na lato? Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
  10. To rozumiem, że kolega już tam kiedyś kupił oponki i jest zadowolony? Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
  11. własnie przez skapiec.pl znalazlem strone logistykaopon.pl ceny sa tam naprawde atrakcyjne. Kupował tam ktos juz? Jakies opinie?
  12. Ja się zastanawiam dlaczego pirelli p zero Nero GT w rozmiarze 245/40/18 jest stosunkowo bardzo tania porównując inne marki z klasy premium. Około 60 - 80 zł na oponie na korzyść pirelli Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
  13. Jedno pytanko, można założyć opony z wyższym indeksem nośności niż podaję producent auta? Czy nie powinno się tego robić ? Według Audi potrzebuje 93 a opony z indeksem 97 są przeważnie tańsze Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
  14. Ja nie mam benzynę, tesciu leje do Passata 1.6 diesel 105ps bodajże
  15. Witam, ostatnio usłyszałem że niektórzy dolewaja do paliwa olej do silników dwusowowych, niby polepsza to prace pompowtryskow. Wie ktoś coś na ten temat?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.