-
Brak lewego xenonu
Mam właśnie identyczną sytuację, chyba do wymiany [emoji20]. Żona były u mechanika tak jej powiedział. Żeby wymienić musi ściągnąć przedni zderzak, coś mi się nie chce wierzyć :/ Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
-
Zawieszenie 1BA vs 1BE vs 1BV w Audi A4 B8
Witam, pękła mi przednia sprężyna w zawieszeniu 1BV czy po wymianie na nowe sprężyny auto pójdzie trochę do góry? Trochę się tego obawiam, miał ktoś taka sytuacje? Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
-
Polecane opony letnie
Producenci na etykietach mogą pisać co im się podoba Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
-
Polecane opony letnie
Ja się jednak zdecyduje na pirelli Nero GT, najtańsze w klasie premium i opinie też mają bardzo dobre. Marzyły mi się dunlop sport rt2 ale cena odstrasza., na oponeo 606zl w moim rozmiarze :/,a na logistykaopon 483zl aż się nie chce wierzyć żeby była taka różnica w cenie. Jednak wolę kupić w sprawdzonym sklepie. Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
-
Polecane opony letnie
Ja ze swojej strony oponeo mogę polecić, jak najbardziej , ale cenowo już nie wygląda tak pięknie Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
-
Polecane opony letnie
Za dwa tys w tym rozmiarze(sam szukam) to ciężko kupić dunlop lub Goodyear, chyba że na logistykaopon ale jakoś nie mogę się zdecydować żeby tam kupić , opinie są różne :/ Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
-
Polecane opony letnie
Kto może polecić jakis sklep internetowy z oponami? Do tej pory kupowałem tylko na oponeo, ale może jest coś tańszego i też godnego polecenia Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
-
Polecane opony letnie
Jak byśmy tak nie brali pod uwagę ceny, to która marka u was wygrywa? Ja bym się wahał między Dunlop, a Goodyear Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
-
Polecane opony letnie
Teraz na oponeo jest chyba promocja na nokian zline w rozmiarze 245/40/18 506zl ciekawa cena. Zimowe mam nokian i jestem bardzo zadowolony ale na lato? Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
-
Polecane opony letnie
To rozumiem, że kolega już tam kiedyś kupił oponki i jest zadowolony? Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
-
Polecane opony letnie
własnie przez skapiec.pl znalazlem strone logistykaopon.pl ceny sa tam naprawde atrakcyjne. Kupował tam ktos juz? Jakies opinie?
-
Polecane opony letnie
Ja się zastanawiam dlaczego pirelli p zero Nero GT w rozmiarze 245/40/18 jest stosunkowo bardzo tania porównując inne marki z klasy premium. Około 60 - 80 zł na oponie na korzyść pirelli Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
-
Polecane opony letnie
Jedno pytanko, można założyć opony z wyższym indeksem nośności niż podaję producent auta? Czy nie powinno się tego robić ? Według Audi potrzebuje 93 a opony z indeksem 97 są przeważnie tańsze Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
-
Olej do oleju napędowego
Ja nie mam benzynę, tesciu leje do Passata 1.6 diesel 105ps bodajże
-
Olej do oleju napędowego
Witam, ostatnio usłyszałem że niektórzy dolewaja do paliwa olej do silników dwusowowych, niby polepsza to prace pompowtryskow. Wie ktoś coś na ten temat?
guerrero
Pasjonat
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta