Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[A4 B8 S-LINE Phantom Black Avant] TrOoPeRs


troopers

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich,

Od jakiegoś czasu jestem zarejstrowany na forum, przyglądałem się czytałem i pewnie nie raz będę prosił Was bardziej doświadczonych o pomoc porady.

Poszukiwania auta trochę trwały, trochę nerwów ale udało się! W garażu już stoi! Audi A4 Avant S-line w kolorze Phantom Black. Nie będę się rozpisywał, ale jestem mega szczęśliwy i mógłbym pisać i pisać...i jak wsiadam morda mi się ciszy jak dziecku ;)

Po krótce auto z końcówki 2009/modelowo 2010 dlatego jest na ledach tylnich. Silnik CAHA - 170 PS.

Przebieg 152tys. - pełen serwis ASO, wszystko zgodne, auto bezwypadkowe i nie tknięte blacharsko i lakierniczo, środek jak nowy.

Dodatkowo posiada następujące wyposażenie, oczywiście nie wypisze wszystkeigo bo większość to standard, może nie jest jakaś mocna na wypasie ale wystarczająca dla mnie:

Wyposażenie:

  • bixenon + led przód / tył
  • siedzenia sportowe S-line skóra/alcantara
  • Podgrzewane fotele przednie
  • MMI 3G LOW
  • kolorowy FIS
  • Pakiet oświetlenia QQ1
  • sportowa kierownica obszyta skóra, multifunkcyjna, 3-ramienna S-line
  • eletryczna klapa bagażnika
  • Nagłośnienie Audi Sound System
  • Czujnik świetła / deszczu
  • Lusterko wewnętrzne fotochrom
  • Lusterka zewnętrzne fotochrom
  • Przyciemniane szyby
  • Relingi chrom
  • Obwódki wokół szyb black
  • brak oznaczenia modelu i pojemności

Poniżej zdjęcia robione "kalkulatorem" przed zakupem, na felgach wraz z oponami zimowymi:

se6qed.jpg2jfmziw.jpgix9wzb.jpg

Lato 19" Double Spoke Alloy Wheels czekają na założenie....

Dlatego więcej fot auta oraz wnętrze wstawię jak już się z autem ogarnę, w sensie wszystkei opłaty itp.

Co do planów:

- kodowania te standardowe,podstawowe laptimery, test zegarow itp.

- na pewno będę chciał zaktualziwoać MMI wraz ze spolszczeniem + najnowsza mapa

- w późniejszym czasie zderzaqk przód tył s-line + progi

- podwójny wydech

- systemem szyn z uchwytami do bagażnika

Ewenutalnie licze na wasze propozycje....

Pozdrawiam

Przemek

Edytowane przez troopers
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z zewnątrz furka ładna zrób fotki wnętrza... pamiętaj że jak zaczniesz rezać to już z tego nie wyjdziesz więc dwa razy się zastanów :decayed: gratki fury

Zrobię zrobię jak tylko chwilę czasu znajdę, teraz dużo pracuje więc praca-dom-praca, ale przyszły weekend zrobię więcej zdjęć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gratki auta. pracuj pracuj bo kasa się przyda, jak kolega wladi napisał jak zaczniesz rezać to ciężko skończyć :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gratki auta. pracuj pracuj bo kasa się przyda, jak kolega wladi napisał jak zaczniesz rezać to ciężko skończyć :wink:

ta i rozwód murowany :grin:

generalnie czemu nie :naughty:

Narazie na pewno: muszę nowe tarcze+klocki co by było czym hamowć i led'y do środka + tablica rej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gratki auta. pracuj pracuj bo kasa się przyda, jak kolega wladi napisał jak zaczniesz rezać to ciężko skończyć :wink:

ta i rozwód murowany :grin:

generalnie czemu nie :naughty:

Narazie na pewno: muszę nowe tarcze+klocki co by było czym hamowć i led'y do środka + tablica rej.

Od razu zmieniaj całe heble szkoda kasy na serie :decayed:

:facepalm: i zaczyna się :grin: co proponujesz ? :D ......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pewnie chodzi o heble z S4 . moim zdaniem dobrze radzi lepiej dołożyć, a różnica hamowania jest wielka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od S4? :naughty: zależy jakie koło docelowo chcesz pakować :wink:

Koła na lato są w bagażniku... 19" ori model double spoke alloy czy jakoś tak z prawie nowymi oponkami..coś takiego mam:

4gkjm.jpg

I odrazu pytanie cyz da radę jeździć po naszych cudownych drogach na takich kołach? zawieszenie 1BE...

Edytowane przez troopers
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też mam 1BE , jeżdżę na 19" (letnie) i 18" (zimowe) i nie odczuwam różnicy. więc spokojnie dasz radę jeździć :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od S4? :naughty: zależy jakie koło docelowo chcesz pakować :wink:

Koła na lato są w bagażniku... 19" ori model double spoke alloy czy jakoś tak z prawie nowymi oponkami..coś takiego mam:

4gkjm.jpg

I odrazu pytanie cyz da radę jeździć po naszych cudownych drogach na takich kołach? zawieszenie 1BE...

Witaj,

Gratulacje znalezienia ładnej sztuki :D

Oczywiście dasz radę przy 1BE i 19", po prostu na ile to możliwe uważaj na dziury.

Niestety naprawa lub wymiana uszkodzeń przy takich felgach i oponach to już parę złotych ;(

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratki autka, zacznij mody a choroba sama przyjdzie :wink:

Hebelki w dobrej cenie http://allegro.pl/audi-a4-s4-8k-tarcze-zaciski-klocki-hamulce-i5168873856.html

wymienić można samemu jak się ma trochę smykałki :)

Edytowane przez andynl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratki autka, zacznij mody a choroba sama przyjdzie :wink:

Hebelki w dobrej cenie http://allegro.pl/audi-a4-s4-8k-tarcze-zaciski-klocki-hamulce-i5168873856.html

wymienić można samemu jak się ma trochę smykałki :)

Heble zmieszczą się później w setupei zimowym ? tam mam felunek 17" pozostałych parametrów nie pamiętam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co gdzieś wyczytałem to tylko 18 i więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 wejda ale to dosłownie na włos, osobiście zalecał bym minimum 18

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pogratulować zakupu. Piękny Bambo. Rzuć jeszcze fotki środka. Plany jak najbardziej na plus. Jak myślisz o virusie to się nie zastanawiaj. CAHA masz już gotowego na ponad 200 KM. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem Twoje Audi jak było jeszcze w Niemczech :)

Edytowane przez Yaro1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gratki auta. pracuj pracuj bo kasa się przyda, jak kolega wladi napisał jak zaczniesz rezać to ciężko skończyć :wink:

ta i rozwód murowany :grin:

generalnie czemu nie :naughty:

Narazie na pewno: muszę nowe tarcze+klocki co by było czym hamowć i led'y do środka + tablica rej.

nowe zanczy zestaw od s4 się ma rozumieć :D

gratki zakupu i życzę uciechy przy rezaniu :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra Pany, chwilę czasu wolnego znalazłem by coś wrzucić ze zdjęć, wszystko co chciałem pokodowałem, na wymianę czeka oświetlenie na LED, ale znów brak czasu....Co do samego rezania wszystko odkładam po długo planowanym urlopie....także mam nadzieje, że auto się sprawdzi na dość długim dystansie :) Poniżej aktualne zdjęcia auta:

35i4mk3.jpg14kfsx3.jpgwvr692.jpg2ic6quq.jpg2hdpo1z.jpg2j42ecn.jpgidu7mx.jpg

2lkbh9d.jpgmh972e.jpg20qkutl.jpg2wqy4wl.jpg1175h79.jpg2z87tzq.jpg2iglkt0.jpg20tqwk3.jpg

w planach na pewno ubranie w pakiet s-line zewnętrzny (posiadam fabryczny pakiet ale wewnętrzny) tj.:

- zderzak przód s-line /+ PDC przód

- zderzak tył s-line

- wydech od 3.0tdi

- lampy tył polift

- MMI 3g+

no i to co za mną chodzi.... mam chrapkę na heble od S4 :) ale jest jedno ale, setup zimowy jest na feldze 17" wraz z nowymi oponami, i trochę mi szkoda je odkładać bo z tego co wiem może być problem by pomieścić hebelki od S4... lato no problem - aktualnie 19" siedzą. Musze coś przed moją babą wymyśle :) bo jak zmienię zestaw zimowy to się zorientuje, że coś wykombinowałem.... chyba, że ktoś montował hamulce od S4 i zmieściły się przy feldze 17"....

generalnie bardzo ciężko z czasem wolnym, a znając życie jak już coś rozkręcę to 2-3 dni auto będzie unieruchomione :) co wiązało by się rozwodem z babą, że auta nie ma i jechać nie może ;)

Ewentualnie liczę na Wasze podpowiedzi, co można pozmieniać.

Pozdr,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...