Treść opublikowana przez amaradaar
-
Jakie koncowki tlumika do zderzaka S4 B6
Na moje krzywe oko setki
-
Wakacje w Chorwacji
dokładnie, to ulubione miejsce Niemek 50+ dodałbym jeszcze 120kg+
- B8 TrOOOOp
-
B8 TrOOOOp
- zwrot auta z uszkodzona skrzynia multitronic
a Bartek Bart-S Ci tego nie ogarnie ??- Modyfikacja licznika: ramki zegarów A4 B8 vs A5
Popytaj proszę i daj na pw no ale jakąś decyzję trzeba podjąć ale jak wczoraj czytałem Wrzosu twoja modyfikacje to jednak wolę wersję A5- zwrot auta z uszkodzona skrzynia multitronic
No tak Panie tylko jak udowodnisz Panu Kowalskiemu że wiedział że skrzynia szarpie, jak udowodnisz że nie mówił Ci że skrzynia lekko poszarpuje, ale Panie ja jestem rolnik ja się nie znam .. ?? Jak udowodnisz że on wcześniej miał auto i tak samo chodziło a on nie jest ekspertem ?? A jak to się ma wogole do oględzin auta to już kupujący nic odpowiedzialności nie ma na sobie .. ?? Powiem tak jeśli ukrył wadę to jest typowym dzwońcem... ale druga sprawa jest taka czemu nie sprawdziłeś auta dobrze ?? zwłaszcza że dużo się pisze o automatach a naprawy nie są tanie... A co jeśli nie ukrywał wady.. i jak biegły sprawdza że wada powstała pół roku temu a nie wczoraj.. druga sprawa auto nie jest nowe, sprzedawca nie zabronił Ci zrobić jazdy próbnej, więc do kogo teraz żale.. rozumiem że Ty jak sprzedajesz auto chodzisz z klientem i mówisz tu panie porysowane tu przywaliłem progiem, tu żona cofała i malowałem klape, tu czasami halogen przestaje świecić, czasami na światlach ciężko wskakuje pierwszy bieg. tu mam wgniotkę, silnik tutaj nie wiem ale lekko słysze metalowy odglos w filtrze powietrza i czasem jak jadę na dłuższej trasie to na światłach silnik faluje przez 3-4 sekundy... ale nie zawsze itp... wiem że jest Ci głupio że wtopa i że kasa poszła.. a w garażu stoi trup.. tylko dla mnie wada ukryta to jak ktoś specjalnie maskuje uszkodzenie .. np zakleja wyciek oleju szamtą żeby tylko te 30 km przejechał.. albo inne przypadki jakieś hardcory.. ale jak naciągnąć poszarpywanie skrzyni kóre jest odczuwalne na ciepłym i które mogłeś sprawdzić bez żadnych specjalnych urządzeń.. Moim zdaniem pretensje możesz mieć i do Pana ale i przedewszystkim do Siebie.. bo wychodzi na to że w sumie teraz to można kupić auto przez internet bedzie coś nie tak to napisze pismo że wada ukryta i heja...- Modyfikacja licznika: ramki zegarów A4 B8 vs A5
czyli zeby nie mieć dwoch ramek chrom na jednej tarczy kużwa tak źle tak nie dobrze .. tu trza domalowywać tu zmieniac tarczki.. ehhhh jak żyć Panie przemierze jak żyć- Kodowania w Audi A4 B8 za pomocą VCDS
uuu a w 3g+ jak zrobić wyświetlanie temp i co jeszcze można zrobić prócz google earth- [A4 B8 CAHA] by Simon__75
no właśnie wystarczyło zerknąć na aukcje i na auto tu i było jasne- Jakie koncowki tlumika do zderzaka S4 B6
na ulterze dwie końcówki 258zł ja dostałem 20% rabatu i transport gratis zatem- Modyfikacja licznika: ramki zegarów A4 B8 vs A5
dziękuje- A4 B6 1.9TDI AVF 165KM:)=Project S-Line:)PoWoli Do PrzodU...
raczej dal do malowania co do fury jest mega ale listwy s4 na drzwi tylny zderzak i będzie petarda- Modyfikacja licznika: ramki zegarów A4 B8 vs A5
dziękówka czyli potrzebyje ramki lewa prawa i obudowe przednią tę z szybkami licznika tak ?? czytaj. samej nie kupie czyli licznik z a5 tak ??- Modyfikacja licznika: ramki zegarów A4 B8 vs A5
a jak chcę założyć taką http://allegro.pl/audi-a5-s5-rs5-listwa-listwy-ramka-dekory-piano-i5114366794.html to też potrzebuje stelaż ??- Jakie koncowki tlumika do zderzaka S4 B6
dlatego pisałem jak najdalej ciąć...- B8 TrOOOOp
jak robią a8 w wersji avant to zmieścisz a tak na poważnie jak mówią że ledwo wciskasz jak montujesz to chcesz ją tak przeciskać i obdrapywać kilka razy ?? no właśnie.. weź większe autko- Jakie koncowki tlumika do zderzaka S4 B6
jak od ultera to zadzwoń zapytaj czy maja na miejscu bo jak nie to mozesz czekać kilka dni na wyprodukowanie a jak nie należysz do cierpliwych to się niedoczekasz- [ALL B8] Andyjowa Deep Zee Blauw perełka
Łeeee fajnee- Bagażnik dachowy ,box
Ja 1700km bez dolewki Krzysiek czyli mówisz że spodenki koszulki i bielizna? Turzol mówił że totalnie nic nie trzeba brac z domowych narzędzi,chaty wyposażone jak do mieszkania na codzien no dokładnie spodenki koszulki bielizna, i jedna para skarpetek bo ja wziałem na każdy dzień i na cholere to nie wiem bo załozyłem dopiero jedną jak już wracaliśmy do domu no i jedną bluzę na długi rękaw wrzucisz sobie do auta na drogę a w domu jest absolutnie wszystko płyny, proszki, sztućce gary talerze kubki zmywarka, microfala lodówka, nawet sól i pieprz pierwszego dnia lecisz do lidla w makarskiej ( na koncu wioski) kupujesz żareło i żyjesz jak król- [ALL B8] Andyjowa Deep Zee Blauw perełka
ymm a jak wygląda taka tablica ??- Jakie koncowki tlumika do zderzaka S4 B6
w tańsze lub jakieś chinole etc nie ma sie co pchać , po chwili je sz.. trafi., korozja itp , fakt ultery tanie nie są, ale sprawdzone i masz na lata otóż to- Bagażnik dachowy ,box
daj spokoj zmieścisz się trza tylko dac prykaz walizki samolotowe jak na bagaż podręczny i napewno każdy się do tego ogarnie ps tam nie będziesz tonął jak kłoda i weź gogle albo zatyczki na nos bo nie popływasz za wiele..- Bagażnik dachowy ,box
Curfa Endrju na chu Ci bagażnik na jeden wypad... po pierwsze daruj sobie odzież na zimne noce i dni bo raczej w sierpniu takowych nie zastaniesz choćbyś nie wiem co wymyślił po drugie w podłogę z kołem zapasowym wpakowałem 6x 2 litrowych cool 4x 1,5 l wody i jakies 14 poł litrowych shweepsów.. i napewno pod sufit ale 4 dorosłe rodziny się zapakują biorąc płetwy, maski, ponton, lezaki.. więc nie ma chu tylko się pakuj lepiej a nie golfy kurtki itp.. ja byłem teraz w czerwcu mówie jeszcze nie sezon wezmę bluzy spodnie koszule itp.. pół walizy bezużyteczna... a jechałem z rocznym dzieckiem uwierz mi jeszcze więcej gratów do zabrania i się zmieściłem- [ALL B8] Andyjowa Deep Zee Blauw perełka
i dżingol bombs zapodasz i włala - zwrot auta z uszkodzona skrzynia multitronic