Treść opublikowana przez amaradaar
-
B8 TrOOOOp
no u mnie była wtopka miałem metalowy króciec a potrzebny był plastikowy ale genralnie chyba te metalowe trafiają się żadko.. zdejmij osłonę i będizesz miał jak na dłoni.. albo zobacz w etce tam pisze dokładnei do jakiego turbo będzie jaki
-
B8 TrOOOOp
sprawdz jeszcze jaki masz tłumik drgań turbo ?? metal czy plastik ??
-
chodzi jak traktor a mechanik rozkłada rece
odpinanie nie zawsze coś daje.. sprawdz rozrząd..
-
chodzi jak traktor a mechanik rozkłada rece
przepławka pompa paliwa (sonda lambda) może czas najwyższy wymienić.. nikt sobie tak dla jaj tam jej nie wstawił.. czujnik halla.. przesunięty rozrząd....
-
B8 TrOOOOp
no tak ale poliftowy też ma jakieś mankamenty prawda ??
-
B8 TrOOOOp
no właśnie wiem tylko trochu mam zablisko do Ciebie
-
B6 DIVISION
Ten komplet w ASO kosztuje dużo mniej, ale ludzie wolą dalej szukać po allegro Nie wiemm jak u Ciebie w okolicy w ASO ale według http://www.sklep.motorpol.pl/sklep/8E1819447 - 107.07 8E1819422 - 35.21 Z allegro z dostawą do domu jest taniej. Ja kupowałem kilka miesiecy temu w moim (Porsche Tychy) i płaciłem 70zł za podszybie , 28zł za klapkę aku a nie mam jakiś dużych zniżek (max 10%) Mi zawołali za podszybie 100zł a pokrywę aku 33zł. Tyle samo co na allegro z przesyłką. Trochę drogo jak za kawałek plastiku.A do tego są potrzebne jakieś elementy montażowe jak wcześniej moje auto tego w ogóle nie widziało? nie trzeba wsuwasz to w podszybie i resztę opierasz o komorę silnika za uszczelka .. mnie w aso wyszlo całośc około 100zł warto jechać i poprostu z góry poproszić o rabat 20% a dostaniecie 15,17,13 zalezy najakie cześci głownie z racji narzutów
-
B8 TrOOOOp
no właśnie ale nie mam jak zmienic w nim kodowania dopiero jak kiedyś odwiedzę albo aso albo Ciebie Grzesiu
-
Naprawa silniczka zamka w bagażniku
moim skromnym zdaniem microswitch jest w zamku wbudowany..
- B8 TrOOOOp
-
B8 TrOOOOp
Bo tego mi brakuje do pełnego polifta i prawdopodobnie przez to też nie wyświetla mi funkcji klimatronika na MMI. Ciężko zrobić update? no nie ale sam go nie zrobisz tylko przez kogoś ogarniętego.. ale przy okazji zdejmie Ci CP więc wyjdzie znacznie taniej niz aso.. no ale ja mam nówkie i smiga jak talala co do wyświetlania z tego co wiem wystarczy zmienić kodowanie ale cholera mam za slaby sprzet i 12.12 nie daje rady
-
B8 TrOOOOp
Gateway do wymiany i bedzie wyswietlac.. A czemu klimatron polift ??
-
Wakacje w Chorwacji
ja tam już nigdy nie pojadę w sezonie albo przed albo po pogoda rewelka a plaże spokojne wolne od ciasnoty, petardea
-
wyjecie rns-e
da się da się a jak ktoś chce mogę wypalić z lasera ale nie wiem ile to będzie koszciło
-
wyjecie rns-e
1 din tak ale 2 din ma jeszcze ten fartuch...
-
Wakacje w Chorwacji
tu nie ma co gdybać, koszta nie wiele większe a jak jeszcze jedziesz z kimś i paliwo na pół.. to już wogóle nie ma się co zastanawiać
-
[ALL B8] Andyjowa Deep Zee Blauw perełka
nie no jak już zaczęto to trza skonczyć Panie
-
[ALL B8] Andyjowa Deep Zee Blauw perełka
A co to za pstryczek robiles rocket lunch ??
-
A4 B6 1.8t kombi Do oceny
generalnie wygląda dobrze ma grzane stołki i radio 2 din czyli jakbyś chciał sobie założyć rns-e to już dużo łatwiej i mniej do roboty i wydania kasy.. warte obejrzenia ale ja mam niestety 120 km do niego..
-
Wezwanie do urzędu skarbowego
dokładnie wielce się nie tłumacz tyle dałeś i już.. pokaż fakturę i powiedz że za tyle kupileś.. będzie pytał dlaczego na polisie tak różnica to powiedz że nie wiesz.. nie jesteś ekspertem od wycen i ubezpieczeń i nie musisz się znać.
-
Wezwanie do urzędu skarbowego
po co Ci to.. Ty kupiłeś za tyle i nie wiesz czemu Pan wystawił tak tanio... a na przyszłość przynajmniej się nauczysz żeby pisać tyle ile się daje ...
-
SWAP hamulców w Audi A4 B8
no właśnie dorwać zaciski brembo jest bardzo cienko...
-
Jaki akumulator na wymianę?
hmmm no ja podmieniałem na podłączonym to nic nie potraciłem..
-
Jaki akumulator na wymianę?
czy w filmiku jest też coś o kodowaniu nowego akumulatora ? bo jak nie to pamiętaj że musisz dokodować nowy akumulator
-
Wezwanie do urzędu skarbowego
dokładnie.. masz fakturę przecież to jak mogłeś zapłacić więcej.. zapłaciłeś tyle ile na fakturze i już a nie zapomniałeś .. co z tego że mało.. tak dobrze targowałeś że mało to raz a dwa mógł być po gradobiciu.. to jest akurat nie ważne.. ważne by zgadzało się to co na piśmie czyli 14 tys..