Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

wlodeek

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. wlodeek opublikował(a) temat w Dolnośląskie
    Witam Potrzebuje juz, dziś wyjąć navi. Moje klucze nie pasują. Podjade dam na wódkę ? Ewentualnie kupie klucze 601962900
  2. BNS. To do mnie przemawia Od początku roku moja RNS-e we Wrocku była 130 sztuką wyjętą bez pytania w kategorii nawigacje samochodowe. Ominęło mnie podium.... W ogóle, może mało to związane z tematem, ale likwidacja w ASO szyba + navi + kable 16kzł brutto. To jakaś paranoja. Gdybym bym zwolennikiem teorii spiskowych, to powiedziałbym, że te kradzieże są na zamówienie zainteresowanych zbytem
  3. Witajcie, moja rns-e została wyjęta w nocy z mojego auta bez mojej zgody, a i też bez pytania i tak zastanawiam się, czy włożyć nową. Bardziej skłaniam się jednak do tańszej opcji, która uchroni moją szybę i mój sen takowoż Co dobrze byłoby włożyć? Chciałbym zachować możliwie funkcjononalność zmieniarki i guzików na kierze (głośność i zmiana stacji radiowych). Widziałem na allegro zestawy - pioneer, alpine...ale bardziej bym wolał radio ori. Jakies propozycje (concert, symphony)? No i zeby dobrze sie spasowało. pzdr Wlodeek
  4. wlodeek odpowiedział(a) na wlodeek temat w Audi A4 B6/B7
    A hella?
  5. wlodeek opublikował(a) temat w Audi A4 B6/B7
    Witam, potrzebuję znaleźć zamiennik - jakiś Philips, Osram - co możecie mi polecić, żeby nie zdymić przetwornicy?
  6. W Warszawie bywam, jednak na stałe Wrocław. Dzięki za propozycję-będę pamiętał. Jak nie kupię i będę w Warszawie to się odezwę. Pzdr.
  7. Muszę przyznać, że bardzo dobrze wyglądają. Niestety mam 1BA.
  8. Dzięki za odpowiedź. Z jakich względów polecasz? Nie będą za bardzo "balonowate"?
  9. Witam, chciałbym osiągnąć podobny look: (tyle, że na A4 B7 Avant) http://otomoto.pl/audi-a4-audi-a4-1-9tdi-131km-310nm-oryg-188tys-C35812178.html Jakie gumy nawdziać na poniższe fele? http://allegro.pl/show_item.php?item=5008493774 thx i pzdr Wlodeek
  10. Kierownica powietrza.
  11. Witam, Bardzo bym potrzebował numeru zaznaczonej części - musi "wpuszczać" powietrze do intercooler'a. Z góry bardzo dzięki Pzdr Wlodeek
  12. Witam wszystkich jeszcze A3, ale chce A4 :-) Wierność marce zostaje...

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.