Treść opublikowana przez wlodeek
-
wyjecie rns-e
Witam Potrzebuje juz, dziś wyjąć navi. Moje klucze nie pasują. Podjade dam na wódkę ? Ewentualnie kupie klucze 601962900
-
co zamiast rns-e
BNS. To do mnie przemawia Od początku roku moja RNS-e we Wrocku była 130 sztuką wyjętą bez pytania w kategorii nawigacje samochodowe. Ominęło mnie podium.... W ogóle, może mało to związane z tematem, ale likwidacja w ASO szyba + navi + kable 16kzł brutto. To jakaś paranoja. Gdybym bym zwolennikiem teorii spiskowych, to powiedziałbym, że te kradzieże są na zamówienie zainteresowanych zbytem
-
co zamiast rns-e
Witajcie, moja rns-e została wyjęta w nocy z mojego auta bez mojej zgody, a i też bez pytania i tak zastanawiam się, czy włożyć nową. Bardziej skłaniam się jednak do tańszej opcji, która uchroni moją szybę i mój sen takowoż Co dobrze byłoby włożyć? Chciałbym zachować możliwie funkcjononalność zmieniarki i guzików na kierze (głośność i zmiana stacji radiowych). Widziałem na allegro zestawy - pioneer, alpine...ale bardziej bym wolał radio ori. Jakies propozycje (concert, symphony)? No i zeby dobrze sie spasowało. pzdr Wlodeek
- Żarnik d1s
-
Żarnik d1s
Witam, potrzebuję znaleźć zamiennik - jakiś Philips, Osram - co możecie mi polecić, żeby nie zdymić przetwornicy?
-
17''x7,5 ET 46 Jaka opona?
W Warszawie bywam, jednak na stałe Wrocław. Dzięki za propozycję-będę pamiętał. Jak nie kupię i będę w Warszawie to się odezwę. Pzdr.
-
17''x7,5 ET 46 Jaka opona?
Muszę przyznać, że bardzo dobrze wyglądają. Niestety mam 1BA.
-
17''x7,5 ET 46 Jaka opona?
Dzięki za odpowiedź. Z jakich względów polecasz? Nie będą za bardzo "balonowate"?
-
17''x7,5 ET 46 Jaka opona?
Witam, chciałbym osiągnąć podobny look: (tyle, że na A4 B7 Avant) http://otomoto.pl/audi-a4-audi-a4-1-9tdi-131km-310nm-oryg-188tys-C35812178.html Jakie gumy nawdziać na poniższe fele? http://allegro.pl/show_item.php?item=5008493774 thx i pzdr Wlodeek
-
Zaślepka zderzaka - dolot do intercooler'a
Kierownica powietrza.
-
Zaślepka zderzaka - dolot do intercooler'a
Witam, Bardzo bym potrzebował numeru zaznaczonej części - musi "wpuszczać" powietrze do intercooler'a. Z góry bardzo dzięki Pzdr Wlodeek
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam wszystkich jeszcze A3, ale chce A4 :-) Wierność marce zostaje...