Treść opublikowana przez amaradaar
-
[A4B8 CAGA] Sedan in Black vol.2 eberspächer active sound
byś musiał sprawdzić czy ten przełącznik działa jak normalny czyli rozłacza przejście i załącza, ale raczej atpie to jest zapewne na zasadize wysyłam sygnał po CAN do MCE czy MK a on daje decyzje załacz/wyłącz... ale możesz użyć mikroswicha zawsze np w podłokietniku właśnie..
-
[ALL B8] Andyjowa Deep Zee Blauw perełka
eeee kuwa profesor do 30 wolne taki to pożyje
-
[B6 AVF] Indi S-line 1.9tdi,193KM/415NM,boseSPRZEDAM!!!!!!
hehehe nom własnie widział że miejsówka zaebioza no nic tylko pogratulować
-
[ALL B8] Andyjowa Deep Zee Blauw perełka
no i weź takiego zapytaj o mody.. to sie odrazu swoim czerwonym pierdkiem chwali
-
[B6 AVF] Indi S-line 1.9tdi,193KM/415NM,boseSPRZEDAM!!!!!!
zwłaszcza zawsze w kolorze innym niż czarny piękna sztuka wyszła ale jeszcze piękniejsze chyba place of living z tego co widzę po widoku
-
B8 TrOOOOp
hmmm raczy napewno nie.. zobacz jak wygląda zderzak s-line /s4 bez tej dokładki
-
[ALL B8] Andyjowa Deep Zee Blauw perełka
jake jake :D
-
[ALL B8] Andyjowa Deep Zee Blauw perełka
ło jeju jeju a co to za drewno dekor where is black pianoooo
-
[A4B8 CAGA] Sedan in Black vol.2 eberspächer active sound
- włączone czasówki na kolorowym FISIE co to oznacza ?? aha czekaj lap timer ??
-
B6 DIVISION
no i czemu lustra się nie składaja
-
[ALL B8] Andyjowa Deep Zee Blauw perełka
Dokładnie jest zayebieza
-
[ALL B8] Andyjowa Deep Zee Blauw perełka
chwała Siemianowi tak po nici mnie się skojarzyło teraz się tylko zastanawiam skąd mieszek do gały zmiany biegów z taką nicią trza łatwić
-
[ALL B8] Andyjowa Deep Zee Blauw perełka
hehee no wreszcie zaczyna przypominać autko ps.. kiera siemian motor company ??
-
B8 TrOOOOp
no kto jak kto ale Ty nie mogłeś
- B8 TrOOOOp
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
Hehe nawet hamuje ale tak tyciu tyciu powiedzialby siemian Grzesiu z wypasu to jeszcze nakladki na pedalsony rs4 by trza bo chyba tam ciemnosc widze
-
Kolizja - czy coś z tego będzie?
curfa jakby mieli dać te 18 to byś dostał wycenę 5 koła.. banda frajerów...
-
B8 TrOOOOp
to chyba Panie w b6/b7 warsztat nie mogę na szybko znaleźć ale z pamięci to było z dużego na małe bo chodziło o to by podpiąć lustro z b7 do b6.. i tam odcinało się uchwyt od starego b6 lustra na jedna srubkę przykecało do b7.. szlifowanie itp.. no ale moze bdo b8 też jest taki temat...
-
B8 TrOOOOp
Zluzuj majty umow sie do aso i niech poprawia ustawienie rozrzadu najczesciej to lekko przestawiony rozrzad a samemu nic nie czaruj Panie
-
B8 TrOOOOp
a no joo no to całkiem ni w pięć ni dziewięć .. piny dobrze ??
-
B8 TrOOOOp
hmm to tak jakby własnie brakowało jej informacji i tak na wszelki wypadek jest zapłon to grzeje nie ma to wyłacza zeby nie rozladować... a zeby aby komuś pupcia nie zmarzła skoro grzana to w trybie awaryjnym lepiej niech grzeje non top..
-
wyższe obroty na jałowym biegu
hmm a to nie wypalanie dpf ? bo mi się wydaje jednak tak...
-
Warto brać AC?
pewnie że brać nie zapominaj że masz auto z top 3
-
Naprawa silniczka zamka w bagażniku
hmm nie mierzyłem a z pamięci 0,8-1mm.. chyba jakoś tak.. ja wrzuciłem nogę od bezpiecznika 30 amper i smiga
-
A4 Allroada B8 3.0TDI M/T by Paolo
Ja mam jedno pytanko jakie są końcówki wydechu :D i średnica i model i producent