Treść opublikowana przez amaradaar
-
Audi A6 C7 Avant 3.0 TFSI Stage 2 - 460KM/550NM
a co do furki to czysta poeazja :D ale teraz zewnętrzny pakiet s-line i black piano
-
Audi A6 C7 Avant 3.0 TFSI Stage 2 - 460KM/550NM
i tak częste zmiany aut po zatartym silniku
-
[ALL B8] Andyjowa Deep Zee Blauw perełka
Ludzka zazdrość nie zna granic ja np zazdraszczam zwyklych diod led w uchwycie drzwi mała rzecz a tyle zazdraszczania
-
Kodowania w Audi A4 B8 za pomocą VCDS
uuu czyli przy 3 strefach muszę zapomnieć o temp na navi... ehhh hehe to się Panie sks nazywa.... starość kuwa starość
-
Całkowicie traci moc po szybkiej jezdzie
nuuu ba jak chcesz osiągać szybko prędkości to 10 wciągnie...
-
Wakacje w Chorwacji
kuwa ja juz miesiąc po powrocie i jak tak czytam to bym jeszcze z raz pojechał
- B8 TrOOOOp
-
Zmiana ori żarówek w halogenach na Xenon look
no mi zdecydowanie tylko i wyłacznie ja tam halogenem sobie nic nie podswietlam mam niby te zakręty ale moim zdaniem szału to nie robi ps kontrola przepalonej żarówki ?? temp nie wypala halogenu ??
-
Kodowania w Audi A4 B8 za pomocą VCDS
hmm no ja tak mam ze jak dam nav to mi sei pojawia mapa a potem daje prowadz do celu i dopiero adres.. mmi 3g+ Pytanie jak zakodować wyświetlanie temp na mmi 3g+??
-
Zmiana ori żarówek w halogenach na Xenon look
hmm na zdejciu wyglada identyko jak ledy a jak na żywca to wygląda ??
-
B8 TrOOOOp
chłopaki od czego są te ramki ?? http://allegro.pl/audi-a4-b8-a5-ramka-obudowa-licznika-zegarow-i5113788175.html
-
Zmiana ori żarówek w halogenach na Xenon look
Patryk a co włożyłeś w halogeny ??
-
przyciski ele szyb chrom
Polecam moda
-
przyciski ele szyb chrom
oj chopaki chopaki.. http://a4-klub.pl/index.php?/topic/205718-swap-przelacznikow-szyb-a8-do-b7/?hl=%2Bswap+%2Bprze%B3%B1cznik%F3w+%2Bszyb jakbyś chciał mam wersje 2x elektryczne szyby prawie jak nowe , prawie bo używałem je pół roku a potem zmieniłem na 4x elektryczne szyby
-
A4 B8 2.0TFSI 180KM ELEKTRONIKA POWOLI WYKAŃCZA WSZYSTKO
ja bym jednak obstawiał po powodziowe... co gorsza jesli tak jest może jeszcze często padać jakaś wiązka..
-
Demontaż bluetooth Parrot MKi 3100 - MMI 3G high
no i well done
-
Całkowicie traci moc po szybkiej jezdzie
tak coś tam jest że odpięcie przepławki nie zawsze daje objawy.... tak czasami było tak że jade jadę a nagle przy wyprzedzaniu laga.... i jeszcze czasami po odpaleniu wchodził na wysokie obroty.. zmieniaj halla na dzień dobry i się wiele nie zastanawiaj skoro jest uszkodzony... u mnie halla też nie wracał odrazu...
-
B8 TrOOOOp
No ja tam nie wiem ale kupiłem zestaw z poduszką od a4 a slyszałem że często są z poduchą od a3 może dlatego ? i nic nie zmianiałem wypiąlem jedno wpiałem drugie i śmiga aha tylko że ja miałem 3 ramienną multi może to coś zmienia bo doczytuję że kolega pyta o czteroramienną ...
-
B8 TrOOOOp
tak Panie wyjałem starą założyłem nową i wszystko chodzi prócz przycisku " i " który poporstu nie działa w przedliftach
-
B8 TrOOOOp
u mnie nie była ale może jak to lecą z a3 często to i są ??
-
B8 TrOOOOp
dwu nabojowa i nie musisz zmieniać taśmy..
-
Całkowicie traci moc po szybkiej jezdzie
no tak zdecydowanie.. ja miałem w golfie 1.6 to halla byl i pompa do tego za słabe cisnienie dawała..
-
Całkowicie traci moc po szybkiej jezdzie
a jakie ciśnienie daje pompa paliwa ?
-
zwrot auta z uszkodzona skrzynia multitronic
no to jak Bart-s potwierdza to śmiało możesz jechać
-
Jakie koncowki tlumika do zderzaka S4 B6
wywal środkowy a na końcowe poporstu przelotówki .. to chyba najrozsądniejsze... bo wydawanie 4 tys na cały układ raczej nie za bardzo