Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

amaradaar

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez amaradaar

  1. a co do furki to czysta poeazja :D ale teraz zewnętrzny pakiet s-line i black piano
  2. i tak częste zmiany aut po zatartym silniku
  3. Ludzka zazdrość nie zna granic ja np zazdraszczam zwyklych diod led w uchwycie drzwi mała rzecz a tyle zazdraszczania
  4. uuu czyli przy 3 strefach muszę zapomnieć o temp na navi... ehhh hehe to się Panie sks nazywa.... starość kuwa starość
  5. nuuu ba jak chcesz osiągać szybko prędkości to 10 wciągnie...
  6. kuwa ja juz miesiąc po powrocie i jak tak czytam to bym jeszcze z raz pojechał
  7. amaradaar odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    8T0807791B
  8. no mi zdecydowanie tylko i wyłacznie ja tam halogenem sobie nic nie podswietlam mam niby te zakręty ale moim zdaniem szału to nie robi ps kontrola przepalonej żarówki ?? temp nie wypala halogenu ??
  9. hmm no ja tak mam ze jak dam nav to mi sei pojawia mapa a potem daje prowadz do celu i dopiero adres.. mmi 3g+ Pytanie jak zakodować wyświetlanie temp na mmi 3g+??
  10. hmm na zdejciu wyglada identyko jak ledy a jak na żywca to wygląda ??
  11. amaradaar odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    chłopaki od czego są te ramki ?? http://allegro.pl/audi-a4-b8-a5-ramka-obudowa-licznika-zegarow-i5113788175.html
  12. Patryk a co włożyłeś w halogeny ??
  13. Polecam moda
  14. oj chopaki chopaki.. http://a4-klub.pl/index.php?/topic/205718-swap-przelacznikow-szyb-a8-do-b7/?hl=%2Bswap+%2Bprze%B3%B1cznik%F3w+%2Bszyb jakbyś chciał mam wersje 2x elektryczne szyby prawie jak nowe , prawie bo używałem je pół roku a potem zmieniłem na 4x elektryczne szyby
  15. ja bym jednak obstawiał po powodziowe... co gorsza jesli tak jest może jeszcze często padać jakaś wiązka..
  16. tak coś tam jest że odpięcie przepławki nie zawsze daje objawy.... tak czasami było tak że jade jadę a nagle przy wyprzedzaniu laga.... i jeszcze czasami po odpaleniu wchodził na wysokie obroty.. zmieniaj halla na dzień dobry i się wiele nie zastanawiaj skoro jest uszkodzony... u mnie halla też nie wracał odrazu...
  17. amaradaar odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    No ja tam nie wiem ale kupiłem zestaw z poduszką od a4 a slyszałem że często są z poduchą od a3 może dlatego ? i nic nie zmianiałem wypiąlem jedno wpiałem drugie i śmiga aha tylko że ja miałem 3 ramienną multi może to coś zmienia bo doczytuję że kolega pyta o czteroramienną ...
  18. amaradaar odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    tak Panie wyjałem starą założyłem nową i wszystko chodzi prócz przycisku " i " który poporstu nie działa w przedliftach
  19. amaradaar odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    u mnie nie była ale może jak to lecą z a3 często to i są ??
  20. amaradaar odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    dwu nabojowa i nie musisz zmieniać taśmy..
  21. no tak zdecydowanie.. ja miałem w golfie 1.6 to halla byl i pompa do tego za słabe cisnienie dawała..
  22. a jakie ciśnienie daje pompa paliwa ?
  23. no to jak Bart-s potwierdza to śmiało możesz jechać
  24. wywal środkowy a na końcowe poporstu przelotówki .. to chyba najrozsądniejsze... bo wydawanie 4 tys na cały układ raczej nie za bardzo

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.