Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Całkowicie traci moc po szybkiej jezdzie


kamillo517

Rekomendowane odpowiedzi

Witam !

Mam taki problem z moją audi mianowicie gdy jade np 120 km/h nic sie nie dzieje jest okej ale po szybszej jezdzie np 160 autko za jakis czas straci kompletnie moc czyli ja mu w gaz a on doslownie ledwo sie toczy do tego stopnia ze zwalnia do 40 musze odstac chwile i mu sie poprawia

Prosze o pomoc :)


Pomoze ktos ?

Dodam ze na zimnym silniku cięzko odpala na ciepłym jest okej, i przy włączonej klimatyzacji lekko przerywa

Prosze o pomoc


Witam ponownie

Dziś byłem u kolegi i podpielismy audi pod kompa, pokazało sonde lambda i czujnik halla,

Co nas dziwiło gdy odłączyłem przepływomierz audi tak samo zachowywalo sie poprostu nie czułem zadnej różnicy czy on jest podpięty czy też nie (na komputerze nie było zadnego błędu z nim).

Macie Panowie jakies rady ?

Bardzo prosze o pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czujnik halla wyskakuje na zgaszonym czy zapalonym silniku? Bo jeśli na zapalonym i po kasowaniu wraca to ona zabija moc w twoim audi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak zdecydowanie.. ja miałem w golfie 1.6 to halla byl i pompa do tego za słabe cisnienie dawała..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Blad z halla pokazuje na zgaszonym silniku po wykasowaniu nie pokazal sie ponownie, cisnienia nie sprawdzilem. Dlaczego audi tak samo zachowuje sie bez przeplywomierza ?

no tak zdecydowanie.. ja miałem w golfie 1.6 to halla byl i pompa do tego za słabe cisnienie dawała..

Takie same objawy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie u mnie po odłączeniu przepływki też nie ma żadnych zmian. Podmieniałem drugą i to samo, jeszcze sprawdzę to wagiem ale wydaje mi się, że bez przepływki sterownik bierze wartości z komputera mniej dokładne po obrotach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak coś tam jest że odpięcie przepławki nie zawsze daje objawy....

tak czasami było tak że jade jadę a nagle przy wyprzedzaniu laga.... i jeszcze czasami po odpaleniu wchodził na wysokie obroty..

zmieniaj halla na dzień dobry i się wiele nie zastanawiaj skoro jest uszkodzony... u mnie halla też nie wracał odrazu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...