Treść opublikowana przez amaradaar
-
B8 TrOOOOp
taa, tez to zauwazylem. strasznie muli no właśnie jakiś dramat już nawet do dostawcy interneta dzwoniłem co jest
- B6 DIVISION
-
Audi A4 B8 AVANT COMPETITION PLUS CAHA 201KM 428Nm 20" RS6 II
nie beda
-
Audi A4 B8 AVANT COMPETITION PLUS CAHA 201KM 428Nm 20" RS6 II
jaaaa no co TY jak tam P0 ??
-
Audi A4 B8 AVANT COMPETITION PLUS CAHA 201KM 428Nm 20" RS6 II
hie hie hie
-
Audi A4 B8 AVANT COMPETITION PLUS CAHA 201KM 428Nm 20" RS6 II
dokładnie.. generalnie jak bede zmieniał w 19 cala opony to raczej tez dam 235....
-
Audi A4 B8 AVANT COMPETITION PLUS CAHA 201KM 428Nm 20" RS6 II
znaczy się podoba się no zeby Ci zniwelować nadsterowność na zakretach na 3 biegu
-
Audi A4 B8 AVANT COMPETITION PLUS CAHA 201KM 428Nm 20" RS6 II
305/30 :D
-
Renowacja FELG
dlatego najlepiej wyszkiełkować proszkowe dużo odporniejsze..
-
A4 B8 Czesterowóz cz.III 2.0 CAHA Quattro White Ibis 208KM 420Nm 19" RS4 Alcantara - Sprzedam
hehehee dużo to roboty z AHA ??
-
Czy odważylibyście jeździć się tak "bitym" autem?
wow how ciow.... alleluja.. i co z tego Patryku?? jak Ci pomogło to w trafieniu do nas z ofertami ?? wybacz ale ja to odbieram tak, za wszelką cenę chcesz udowodnić że jesteśmy debilami i nie wiemy co mówimy za to TY się znasz najlepiej czy jak ?? zwłaszcza że (jeśli dobrze pamiętam) oceniasz stan auta tylko po fotkach jak i my ps ponieważ przytyk musi być.. ale za to silnik i podzespoły mokną jak pada a prawda jest taka że i Ty całej prawdy nie znasz o strzelonym aucie i ja i nikt i zawsze jest to ryzyko i tylko cena może określić czy warto ryzykować czy nie!! Amen!!
-
nowe auto diesel czy lpg
a co to za roznica miedzy b6 a b7 w naprawach? to to same auto Panie wiec jak Cie stać weź b7 ale tylko w silniku benzynowym bo 2.0 tadei niestety ale nie były udane...
-
nowe auto diesel czy lpg
eksploatacyjnie to tylko lpg.. jest ogromnie taniej.. no i tańszy eksproatacyjnie jest silnik benzynowy... ja gdybym miał jeszcze raz wybierać brałbym 1,8T najlepiej BEX
-
Przekręt VW Emisja spalin EA189 (23Q4)
niestety wcale to nie ejst takie smeiszne... nie wiem skąd.. ale mnie uczyli że jak się ma za dużo nudy to się curfa wymyśla niedorzeczne pomysły.... a druga sprawa nawet jak vw w kazdym aucie nie spełnia norm to i tak my za to płacimy..
-
B8 TrOOOOp
no niestety jakos wtopę na wałkach spalania trzeba sobie odbić :( w dzisiejszych czasach to jasna sprawa ... ukradłes.. ukradłem.. ale zapłacą oni..
-
B8 TrOOOOp
farciarz no to tam dopasiesz go sam zanajac Ciebie to za jakies 1000zł bedize już w full :D
-
Odszkodowanie za uszczerbek z OC i NNW - jak załatwić?
popros Henia hak64 niech CI pomoże on się tym zajmuje
-
B8 TrOOOOp
hehehe rozumiem że zamówienie złożone a więc kolejka po twojego staruch może się ustawiać
-
B8 TrOOOOp
no zdecydowanie :D
-
B8 TrOOOOp
hehe ale przynajmniej masz zdrowe podejście :D mistrzu dyplomacji :D
-
[B6 AWX] Niebieski Bandyta z UK WORK IN PROGRESSSS.....!
no nie no nie ulepa wiekszość rzeczy jak ktoś się nie zna to nie zauważy to jest kwestia czy Ci serce pozwala na ulapa
-
[B6 AWX] Niebieski Bandyta z UK WORK IN PROGRESSSS.....!
eeeee no nie gadaj Ty nie znajdzieszz... Ty nie znajdziesz
-
Pytanie o radio głośniki Proszę o pomoc
moze i padaki ale nie ori radio.. nie wkomponowane w całość to dramat... ja bym dołożył emulator zmieniarkę mp3 i amsz na pena masz na SD.. dajesz sobie np emulator w schowku a kabelek USB np do popielniczki jak nie uzywasz i tam ładnie pendrak.. głośnik moze pierdzieć bo rozsypany ale bo i radio padło...
-
Identyczna kolizja po raz drugi
no stary masz imię nazwisko i nr rejestracyjny załatwić Ci adress ?? za skurwy...syństwo trzeba płacić...... ludzie w dzisiejszych czasach nie maja krzty honoru.. ja bym ja odwiedził w pracy i pogadał z szefem jaka ma wspaniałą pracownicę tak na dzień dobry
-
B8 TrOOOOp
Przesada to tutaj jest http://allegro.pl/uchwyt-slonecznika-8e0857562a-i5605427340.html e Grzesiu bo nie czytasz opisu to jest z legalnego pochodzenia to musi kosztować, to nie są tanie rzeczy