Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

amaradaar

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez amaradaar

  1. amaradaar odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    taa, tez to zauwazylem. strasznie muli no właśnie jakiś dramat już nawet do dostawcy interneta dzwoniłem co jest
  2. amaradaar odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    tez tak mam
  3. dokładnie.. generalnie jak bede zmieniał w 19 cala opony to raczej tez dam 235....
  4. znaczy się podoba się no zeby Ci zniwelować nadsterowność na zakretach na 3 biegu
  5. dlatego najlepiej wyszkiełkować proszkowe dużo odporniejsze..
  6. wow how ciow.... alleluja.. i co z tego Patryku?? jak Ci pomogło to w trafieniu do nas z ofertami ?? wybacz ale ja to odbieram tak, za wszelką cenę chcesz udowodnić że jesteśmy debilami i nie wiemy co mówimy za to TY się znasz najlepiej czy jak ?? zwłaszcza że (jeśli dobrze pamiętam) oceniasz stan auta tylko po fotkach jak i my ps ponieważ przytyk musi być.. ale za to silnik i podzespoły mokną jak pada a prawda jest taka że i Ty całej prawdy nie znasz o strzelonym aucie i ja i nikt i zawsze jest to ryzyko i tylko cena może określić czy warto ryzykować czy nie!! Amen!!
  7. a co to za roznica miedzy b6 a b7 w naprawach? to to same auto Panie wiec jak Cie stać weź b7 ale tylko w silniku benzynowym bo 2.0 tadei niestety ale nie były udane...
  8. eksploatacyjnie to tylko lpg.. jest ogromnie taniej.. no i tańszy eksproatacyjnie jest silnik benzynowy... ja gdybym miał jeszcze raz wybierać brałbym 1,8T najlepiej BEX
  9. niestety wcale to nie ejst takie smeiszne... nie wiem skąd.. ale mnie uczyli że jak się ma za dużo nudy to się curfa wymyśla niedorzeczne pomysły.... a druga sprawa nawet jak vw w kazdym aucie nie spełnia norm to i tak my za to płacimy..
  10. amaradaar odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    no niestety jakos wtopę na wałkach spalania trzeba sobie odbić :( w dzisiejszych czasach to jasna sprawa ... ukradłes.. ukradłem.. ale zapłacą oni..
  11. amaradaar odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    farciarz no to tam dopasiesz go sam zanajac Ciebie to za jakies 1000zł bedize już w full :D
  12. popros Henia hak64 niech CI pomoże on się tym zajmuje
  13. amaradaar odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    hehehe rozumiem że zamówienie złożone a więc kolejka po twojego staruch może się ustawiać
  14. amaradaar odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    no zdecydowanie :D
  15. amaradaar odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    hehe ale przynajmniej masz zdrowe podejście :D mistrzu dyplomacji :D
  16. no nie no nie ulepa wiekszość rzeczy jak ktoś się nie zna to nie zauważy to jest kwestia czy Ci serce pozwala na ulapa
  17. eeeee no nie gadaj Ty nie znajdzieszz... Ty nie znajdziesz
  18. moze i padaki ale nie ori radio.. nie wkomponowane w całość to dramat... ja bym dołożył emulator zmieniarkę mp3 i amsz na pena masz na SD.. dajesz sobie np emulator w schowku a kabelek USB np do popielniczki jak nie uzywasz i tam ładnie pendrak.. głośnik moze pierdzieć bo rozsypany ale bo i radio padło...
  19. no stary masz imię nazwisko i nr rejestracyjny załatwić Ci adress ?? za skurwy...syństwo trzeba płacić...... ludzie w dzisiejszych czasach nie maja krzty honoru.. ja bym ja odwiedził w pracy i pogadał z szefem jaka ma wspaniałą pracownicę tak na dzień dobry
  20. amaradaar odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Przesada to tutaj jest http://allegro.pl/uchwyt-slonecznika-8e0857562a-i5605427340.html e Grzesiu bo nie czytasz opisu to jest z legalnego pochodzenia to musi kosztować, to nie są tanie rzeczy

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.