Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Czy odważylibyście jeździć się tak "bitym" autem?


Rekomendowane odpowiedzi

Minimum 50% aut sprowadzonych do polski są po konkretnym dzwonie... ten ze zdjęcia to tylko kosmetyka :P nie ma się czym chwalić ale 3 lata jeździłem autem które było po 2 mocnych dzwonach... i tylko dlatego, że było dobrze zrobione na ramie itp. nie odczuwałem żadnych dziwnych zachowań auta czy problemów z geometrią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopóki sprzedający nie ukrywa faktu, że auto jest po kolizji to dla mnie ok :thumbup1: co więcej wolałbym kupić w stanie jak na zdjęciu powyżej i zrobić sam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wow how ciow.... alleluja.. i co z tego Patryku?? jak Ci pomogło to w trafieniu do nas z ofertami ?? :)

wybacz ale ja to odbieram tak, za wszelką cenę chcesz udowodnić że jesteśmy debilami i nie wiemy co mówimy za to TY się znasz najlepiej czy jak ?? zwłaszcza że (jeśli dobrze pamiętam) oceniasz stan auta tylko po fotkach jak i my :)

ps ponieważ przytyk musi być.. ale za to silnik i podzespoły mokną jak pada :P

a prawda jest taka że i Ty całej prawdy nie znasz o strzelonym aucie i ja i nikt i zawsze jest to ryzyko i tylko cena może określić czy warto ryzykować czy nie!!

Amen!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam dla was zaskakującą wiadomość. Auto które wam pokazałem jest bezwypadkowe :)

Żadne zaskoczenie. Widać, że samochód jest nieruszony - uszkodzony tylko rozebrany. Albo całkowicie naprawiony i przygotowany do złożenia.

Edytowane przez carrera369
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wow how ciow.... alleluja.. i co z tego Patryku?? jak Ci pomogło to w trafieniu do nas z ofertami ?? :)

wybacz ale ja to odbieram tak, za wszelką cenę chcesz udowodnić że jesteśmy debilami i nie wiemy co mówimy za to TY się znasz najlepiej czy jak ?? zwłaszcza że (jeśli dobrze pamiętam) oceniasz stan auta tylko po fotkach jak i my :)

ps ponieważ przytyk musi być.. ale za to silnik i podzespoły mokną jak pada :P

a prawda jest taka że i Ty całej prawdy nie znasz o strzelonym aucie i ja i nikt i zawsze jest to ryzyko i tylko cena może określić czy warto ryzykować czy nie!!

Amen!!

Można to powiedzieć o każdym aucie którym jeździmy, bez względu na to czy było malowane czy nie. Bardziej chodziło mi o to czy thefty, czyli auta pokradzieżowe, często po prostu rozebrane z brakami w częściach jakkolwiek można uznać za atrakcyjne, bo szczerze powiedziawszy nigdy takiego auta nie sprowadzałem, a wydaje mi się że dla niektórych to czy auto jest pokolizyjne czy bezkolizyjne ma duże znaczenie (zwykle na tym temacie kontakt z patientem się urywa bez dopytywania jak było uszkodzone czy mocno/czy słabo). I tylko wyłącznie chodziło mi o to. Amen.

Źle mnie po prostu zrozumieliście chyba :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...