Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

biały eSlajn by Blutucz 20"/lift/program/gwint

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jeżeli ci się podobają to zakładaj. Wg mnie trochę są juz oklepane :)

Opublikowano

Panowie zastanawiam się nad zamiana felg na rotory 19 ale jestem w kropce. Doradźcie coś :)

Rotor fajne koło może i oklepane ale ma coś w sobie :kox:

A co z tymi obecnymi 20? Źle się na polskich drogach sprawują?

Opublikowano

Zawsze mozna co nieco dołożyć i pomyśleć o vossenie:) ale cena zabija :(

Opublikowano

Wszystko zależy od przewidzianego budżetu na felunek ale na tym lepiej nie oszczędzać

Opublikowano
  • Autor

Kilka fotek zrobionych na szybko telefonem bo jakos nie moge sie do tego zebrac :decayed:

5hqro5zt.jpgrczpvdq7.jpgciul6woa.jpgp6wz4pdi.jpgol6vfpz7.jpgp2c83q8t.jpg2kgps7og.jpgzfhx23h9.jpg4zp3ndmh.jpgvqqokhc5.jpg47co5ztd.jpgpfxikdcg.jpg


Panowie zastanawiam się nad zamiana felg na rotory 19 ale jestem w kropce. Doradźcie coś :)

Rotor fajne koło może i oklepane ale ma coś w sobie :kox:

A co z tymi obecnymi 20? Źle się na polskich drogach sprawują?

20 jak 20 czuc ze sa duze :D Kola sa fajne i zostaja chyba ze mnie cos napadnie na te rotory bo jestem w ciaglej kropce ;p


Zawsze mozna co nieco dołożyć i pomyśleć o vossenie:) ale cena zabija :(

vossen piekne ale niestety nie ten przedzial cenowy :(

Opublikowano

piękne auto w dół z nią bo koza i tą naklejkę różową wywal z przedniego zderzaka bo szpeci

Opublikowano

Panowie zastanawiam się nad zamiana felg na rotory 19 ale jestem w kropce. Doradźcie coś :)

Panowie zastanawiam się nad zamiana felg na rotory 19 ale jestem w kropce. Doradźcie coś :)

Zostawiaj te co masz, dasz zawias i będzie gitara. Jeżeli rotory to tylko 20", jak przymiezylismy moje rotory 19" do Krissowej bialej, to wyglądały jak 18 :-P

Wysłane z mojego Nexus 5 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Zamiast vossena możesz poszukać czegoś w podobnym wzorze , sam vossen to ok 2500szt a zamiennik w podobnym wzorze to góra 5tysi za komplet

Opublikowano
  • Autor

Naklejki juz nie ma :)

Opublikowano

koło tak jak koledzy mówią 20 bo pięknie na nim wygląda a zwłaszcza ten biały lakier robi robotę

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

pięknie wygląda tylko jeszcze trochę w dół :thumbup1:

Opublikowano


i gleba - gwint = bedzie OK :decayed:

Edytowane przez kristof2009

Opublikowano

Ale muszę wam powiedziec, ze ori repliki rotorow d**y nie urywaja :-/ Będąc na urlopie w Międzyzdrojach zobaczylem S6 C7 właśnie na rotorach 19 i są strasznie płaskie, chyba ET za duże, naprawdę już moje rotory chinole się dużo lepiej prezentują :-P

Wysłane z mojego Nexus 5 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez Cocco

Opublikowano

ze ori repliki rotorow

:eusathink:

Opublikowano

W moim wątku masz porównanie replik 19" et35 8' i ori 19 et43 8,5 i wydaje mi sie ze ori sa bardziej wklęsłe

Opublikowano

bardzo CHCIALBYM gwint

W razie czego pisz, coś wymyślimy... :wink:

  • 7 miesięcy temu...
Opublikowano
  • Autor

Dawno mnie tu nie bylo..jakis czas temu wpadla nowa gałka S-line troche ciemniejsza niz poprzednia ale z pikowanej skory :D wyglada o wiele lepiej :D

cj878bs2.jpg

n9mez8gs.jpg


Witam wszystkich :wink: informacyjnie pisze ze PRAWDOPODOBNIE za jakis czas (2-3 miesiace) bede chcial sprzedac swoje B8 moze ktos z forum bedzie zainteresowany :naughty: jakby ktos cos to zapraszam na priv :hi:

gsxf438g.jpg


Nowy sezon nowe zmiany :decayed:

A wiec nowe koło 20x8,5 od a6 c7 allroad :banan:

comf6yvw.jpg

249cuxhl.jpg

oraz nowy poliftowy tył czyli zderzak S-line i lampy neon + moduły semi led dynamic :banan:

k6z7agt3.jpg

Aktualnie gdzies tam w planach jest przod lift i zmiana zawieszenie ale zobaczymy co czas pokaze :wink:

Opublikowano

Nooo ładnie teraz ta dupka wygląda :)

Przodek powoli się kompletuje ;)

Edytowane przez Kriss SierraFan

Opublikowano

20" model pompei wygląda obłędnie :D

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.