Treść opublikowana przez Jasikj7
-
B8 TrOOOOp
Dzieki wielkie i pozdro
-
B8 TrOOOOp
Panowie orientuje się ktoś czy jest w naszych wozach możliwość blokady drzwi tylnych od wewnatrz??? Dzieciak mi łapie za klamke w trakcie jazdy.
-
B8 TrOOOOp
Siemka. Panowie nie działa mi grzanie stołka kierowcy, pasażera grzeje aż miło nie pokazało żadnych błędów vagiem. Trenował ktoś taki przypadek?
-
[CDUC] Czerwony Avancik by Pawel.84
Wyrzucaj dpf rób program i ponad 300 kucy zrobi robotę
-
Nowy nabytek po pierwszej poważnej modyfikacji silnika
frajda z jazdy niesamowita i te miny gosci jak ich robi rodzinne kombi przy rozsadnym spalaniu brakuje mi jedynie quattro ale nie mozna miec wszystkiego. Widze za masz ten sam motor wiec tez możesz sie pobawic Wreszcie dotarł upragniony zestawik do grzania. W weekend zaczynam montaż wrzuce kilka fotek z kolejnych etapów może komuś się przyda. Czekam jeszcze na moduł gsm do sterowania. Teraz jak tu powiedzieć o tym żonce
-
Montaż i działanie Webasto TDI oraz wentylacja postojowa w Audi A4 B8
Najprościej będzie Ci znależć na allegro gotowy zestaw Webasto thermo top c analogowe 12v i do tego moduł gsm do sterowania albo pod pliota zależy czego oczekujesz. Komplet około 2 tys bez montażu
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
Grzesiu mam pytanko. Jest możliwość włożenia do naszych wózków większego zbiornika paliwa? może ktoś to trenował. Temat troche nietypowy dlatego nie wiedziałem gdzie z tym uderzyć. Dla mnie te 65l to troche mało często musze tankować.
-
biały eSlajn by Blutucz 20"/lift/program/gwint
Wszystko zależy od przewidzianego budżetu na felunek ale na tym lepiej nie oszczędzać
-
Niedzialający servotronic
Poprawka dziś jezdzilem i przerywa raz działa lekko a za chwilę nie idzie uciągnąć. Wchodziłem w ten sterownik i nie pokazał żadnych błędów. Poprawka dziś jezdzilem i przerywa raz działa lekko a za chwilę nie idzie uciągnąć. Wchodziłem w ten sterownik i nie pokazał żadnych błędów. Znalazłem taki elektrozawór. Może w nim tkwi problem. http://allegro.pl/audi-a4-s4-a5-s5-elektrozawor-servotronic-01820781-i5351739052.html
-
Niedzialający servotronic
Witam. Padł mi servotronic. Nie idzie uciągnąć kierownicą na postoju. Trenował ktoś może taki problem? Vag nie pokazuje żadnych błędów.
-
Montaż elektrycznej klapy bagażnika w Audi A4 B8 Avant 2008-2012
sprawdz czy przyjmuje kodowanie w pierwszym poscie sa ktore znam . Znalazłem vagiem tylko "moduł elektryczny klapy" nie wiem czy to jest to
-
Montaż i działanie Webasto TDI oraz wentylacja postojowa w Audi A4 B8
Krótkie pytanko.A nie prościej kłaść do naszych wozów analogowych ogrzewań postojowych? podłączasz sobie do tego moduł gsm i uruchamiasz z każdego miejsca w polsce.
-
Montaż elektrycznej klapy bagażnika w Audi A4 B8 Avant 2008-2012
Siemanko. Sterownik komfortu z końcówką "CP" ogarnie klapę? niestety w pierwszym poście nie figuruje
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
Prawda jest taka że jest jedna zasada, nie miałeś to się nie wypowiadasz Tak się składa ze jezdzilem na 20" ale nie audi teraz mam 19" i wiem co to znaczy "polskie drogi" jak większość z nas i nie miałem nic złośliwego na mysli
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
Prawda jest taka ze kapcie 20" zakladac tylko na zloty, przy codziennym uzytkowaniu jezdzisz jak z dusza na ramieniu.
-
A4 B8 S-line Exlusive Individual
Samym czipem spokojnie wyciągniesz z niego 250 kucy i okolo 500 niutkow tylko nie wiem jak ten multitronic to zniesie
-
A4 B8 S-line Exlusive Individual
Nie rozumiem czemu "zhamowany" ja mam ten sam i u mnie fabrycznie jest 190km
-
AUDI A4 B8 3.2 FSI V6 QUATTRO CALA AVANT 2xS LINE
Święte słowa dotyczące silnika
-
Nowy nabytek po pierwszej poważnej modyfikacji silnika
hehe dokładnie kolego jak mam coś tam zrobić to wiecznie paluchy podrapane tak mało miejsca
-
Nowy nabytek po pierwszej poważnej modyfikacji silnika
Uważam, że do tego silnika powinno lać się olej o specyfikacji 5w30 i normie 507.00 do DPF. Kolego faktycznie jako jedyny wyłapałeś błąd. lałem taki olej ale do poprzedniej b6 a do tej zalany jest 5w 30 ze specyfikacja 507, z przyzwyczajenia wpisałem tamten
-
Nowy nabytek po pierwszej poważnej modyfikacji silnika
Konie sa pojone ultimatem na bp a olej motul 5w 40 506.00. Niby zalecają castrola w audi ale wole motula Wrzucam fotki wnętrza i felgi. Jak zrobi się ładniejsza pogoda porobie lepsze zdjęcia. A majówkę spędzam tak : Serducho też wypucowane : i zacny tyłeczek tylko musze pomyśleć nad innym miejscem dla anteny cb
-
A4 2.7 TDI Avant Multitronic kolejna audiczka :)
Silnik ma świetny potencjał do kręcenia. Ja ze swojego wykręciłem samym programem 260 kucy i 558 nm momentu. Tylko ja mam manual a nie wiem jak ten multitronic to zniesie.
-
Problem z podświetleniem zegarów
poczekam az całkiem padnie i wtedy bede mial motywacje zeby licznik wyjac. Dzieki koledzy za pomoc.
-
Problem z podświetleniem zegarów
Na ta chwile wywieszam biala flage bo nie ogarniam tego. Tylko wyjecie licznika nas ratuje
-
[All B8] Audi A4 B8 Avant - 2X S-Line 19Cali S5 Hamulce S4 345Mm/330Mm - Dynosoft 206PS 420Nm - SPRZEDANE
Szary Kowalski nie szuka A4 - siejesz zamęt Kolego Właśnie szary kowalski szuka dwulitrowego tdika co mu bedzie palił 5l /100 hehehe