-
A4 2.7 TDI Avant Multitronic kolejna audiczka :)
z usterek to wymieniłem z przodu dolny tylni wahacz koło pasowe przy okazji pasek rolki a tak to nic więcej sie nie działo olej z filtrem w skrzyni co 40Ttkm i olej w silniku co 20tkm paliwo dobre i śmiga dzień w dzień
-
A4 2.7 TDI Avant Multitronic kolejna audiczka :)
w tych rocznikach z tym motorem to norma a lepiej mieć realne 200tyś niż 150tys odkręcone z 300tyś pozdrawiam
-
A4 2.7 TDI Avant Multitronic kolejna audiczka :)
Witam wszystkich. przyszła pora pokazać na forum moja A4 Audi zakupione w 2013r w PL z przebiegiem 180tys aktualnie dokulałem już do 254 tyś A4 z silnikiem 2.7 TDI o mocy 190KM i skrzynia Multitronic to co fabryka zamontowała : - Xenon z Ledami - Ledy tył; - - Czujnik zmierzchu i deszczu; - MMI 3G HIGH z nawigacją GPS na dysku twardym, 7-o calowym wyświetlaczem LED, zestawem telefonicznym Bluetooth, + SIM - Parktronik tył/przód; - Klima 3-y strefowa; - Kolorowy FIS - Tempomat - ABS ESP - multifunkcyjna kierownica - Elektrycznie otwierane szyby - Elektrycznie sterowane lusterka + podgrzewane - Podgrzewane fotele przód i tył - Alufelgi 18"; - + tam parę innych pierdółek to co udało mi sie zrobić po godzinach - doświetlanie zakrętów w halogenach - test zgarów - aktualizacja MMI 3g - mapy 2014 - odblokowane zielone menu - zamontowane klamki z podświetlaniem wewnętrzne - pakiet oświetlenia drzwi zewnętrzny - opuszczanie prawego lusterka przy jeździe wstecz w planach jak czas pozwoli - w pierwszej kolejności zwiekszenie mocy - fotele alcantara - wewnętrzny pakiet S-line - obniżenie zawieszenia (choć ty sie mocno zastanawiam czy ruszać) - lusterko fotochrom wewnętrzne - grill od S4 - kierownica trójramienna w mlultifunkcji a na koniec foteczki jak będzie chwila wolna to wstawię w lepszej jakości
-
Problem z podświetleniem zegarów
pozostaje mi wyciągnąć licznik rozebrać i na nowo przelutować diody a wtedy albo będzie dobrze albo któraś padnie i będzie wiadomo na 100%
-
Problem z podświetleniem zegarów
ja to próbowałem nawet specjalnie przez jakieś nierówności wywołać i zawsze świeciły... a wyłączają się nawet na prostej nawierzchni
-
Problem z podświetleniem zegarów
Witam Mam ten sam problem od jakiegoś czasu świruja lampki podświetlania moze jakś solucja na to ? pozdrawiam
-
Spot Leszno
chętnie jakiś spocik przy weekendzie
Stachu1982
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta