Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Nowy nabytek po pierwszej poważnej modyfikacji silnika

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siemanko zakupiłem 3 miesiące temu taki oto wózek i zaczynam modyfikacje. Na pierwszy rzut zmiana oprogramowania ecu.

W serii pięknie wyszedł na hamowni na 210 km i 448 nm zamiast 190 km i 400nm. Po modyfikacji 259 km i 558 nm . Troche boję się o sprzęgło i dwumasę ale moze niepotrzebnie.2uhmplv.jpg

2n7gp4l.jpg

jtnojm.jpg

Opublikowano

Opisz nam jakie modyfikacje silnika przeprowadziłeś i trochę więcej o aucie :)

Opublikowano
  • Autor

Autko mam dopiero 3 miesiace. Na ta chwile zrobilem tylko chiptunning ale w planach mam pozbyc sie dpf i zrobic przelotowy wiekszy wydech I znowu przerobic oprogramowanie. Silniczek to 2.7 tdi niestety bez qauttro w manualnej skrzyni biegow. Rocznik 2011 z pakietem s line pozniej wrzuce fotki wnetrza. Jedyne czego mi tu brakuje to skladanych lusterek o ktore musze sie klubowiczow troche podpytac np. O koszt takiej przerobki. Na zime widoczne 17 a na lato czarne 19 z oponkami 255\35\19 widoczne na ostatnim zdjeciu. Przesiadlem sie z b6 i narazie ten wozek jest bystrzejszy odemnie bo nie ogarniam polowy rzeczy hehe.

Opublikowano

Na letnim setupie wygląda mega :) czekamy na więcej zdjęć. Powodzenia w modach :hi:

Opublikowano

Czyli nie masz żadnej modyfikacji silnika tylko ECU :wink:

A wnętrze? :)

Opublikowano
  • Autor

Pozniej wrzuce fotki wnetrza.

Opublikowano
po pierwszej poważnej modyfikacji silnika

:huh:

To biegnę, szybko otwieram watek spodziewając się kutych korbowodów, planowanej czapki czy większych wtrysków, a tu zong :decayed:

Sterownik nie jest częścią silnika wg. ETKA :wink:

A autko bardzo ładne jest :)

Opublikowano
  • Autor

ej spokojnie nowy tu jestem hehehe

Opublikowano

Bez quattro to lipa jeśli chodzi o gwałtowne starty np. z pod świateł...

Opublikowano

Jak sie nie ma co sie lubi, to sie lubi co sie ma ( quattro). Bardzo zacna fura :) szerokosci i bezawaryjnosci zycze :)

Opublikowano

Jak wtryski? Sprawdzales ich stan?

Opublikowano
  • Autor

jedynie przed chipem byla kondycja silnika sprawdzona i wszystko bylo git ale szczegolowo wtryskow nie sprawdzalem.

Opublikowano

Dbaj o nie, nie lej byle czego. Są bardzo wrażliwe a nowe to 2k za jeden.

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

Konie sa pojone ultimatem na bp a olej motul 5w 40 506.00. Niby zalecają castrola w audi ale wole motula

Wrzucam fotki wnętrza i felgi. Jak zrobi się ładniejsza pogoda porobie lepsze zdjęcia.o03yaw.jpg15n13j4.jpgoarfb8.jpg207b8ed.jpg

A majówkę spędzam tak : 6roojn.jpg

Serducho też wypucowane

:xavr83.jpg

i zacny tyłeczek tylko musze pomyśleć nad innym miejscem dla anteny cb

osu2aa.jpg

Opublikowano

Konie sa pojone ultimatem na bp a olej motul 5w 40 506.00.

Uważam, że do tego silnika powinno lać się olej o specyfikacji 5w30 i normie 507.00 do DPF.

Opublikowano

Bardzo ladna :thumbup1:

Opublikowano
  • Autor

Konie sa pojone ultimatem na bp a olej motul 5w 40 506.00.

Uważam, że do tego silnika powinno lać się olej o specyfikacji 5w30 i normie 507.00 do DPF.

Kolego faktycznie jako jedyny wyłapałeś błąd. lałem taki olej ale do poprzedniej b6 a do tej zalany jest 5w 30 ze specyfikacja 507, z przyzwyczajenia wpisałem tamten

Opublikowano

Ale mało miejsca pod machą :) dobrze to wygląda jak jest co najmniej 6 garów :D

Opublikowano
  • Autor

Ale mało miejsca pod machą :) dobrze to wygląda jak jest co najmniej 6 garów :D

hehe dokładnie kolego jak mam coś tam zrobić to wiecznie paluchy podrapane tak mało miejsca

Opublikowano

Z taką mocą to musisz nieźle rozdawać karty na autostradzie wśród superbów i mondziaków. Zdrowo zapindala co? Całe szczęście że manual bo multi by Cie ''wykastrowało''.

Zrób kiedyś próbę 0-100 i 100-200 z ciekawości

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.