Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

RS4 B5 2,7BiT -> 1,9AWX -> 3,0TDI CDUC

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Praca wre, ale nie przy tym co bym chciał. :facepalm:

Turbina pojechała na roztoczenie, dwumas na przeróbkę i odchudzenie. I na razie tyle.

Opublikowano

Masakra jak to auto wygląda( kolor jest mega) :kox: z 3.0 tdi poleciałeś po bandzie :decayed:

Będę kiedyś musiał na jakiegoś lubuskiego spota podlecieć :)

Wytrwałości i cierpliwości :wink:

Opublikowano

chłopaki z genowefa garage już wypuścili taki projekt tzn silnik 3.0 tdi w bude b5 i nawet fajnie gada

Opublikowano
  • Autor

chłopaki z genowefa garage już wypuścili taki projekt tzn silnik 3.0 tdi w bude b5 i nawet fajnie gada

Wiem, wiem. :) Chłopaki zaczęli później niż ja, ale jak widać ja dalej nie mogę skończyć. :facepalm:

Opublikowano

Takie projekty to ja lubię. Przynajmniej popatrzeć sobie można jak samemu się nie ma możliwości i funduszy na takie dłubanie. Auto wygląda jak dla mnie obłędnie a kolor jest po prostu mega-świetny.

Opublikowano

Takie projekty to ja lubię. Przynajmniej popatrzeć sobie można jak samemu się nie ma możliwości i funduszy na takie dłubanie. Auto wygląda jak dla mnie obłędnie a kolor jest po prostu mega-świetny.

dobre i tyle

masz racje

Opublikowano

Auto wygląda mega :) ja osobiście wolałbym jedyny słuszny silnik do rs4 b5 czyli 2.7 BiTurbo ale to tylko moje zdanie :) samochód kupiłeś z uszkodzonym silnikiem ?

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

chłopaki z genowefa garage już wypuścili taki projekt tzn silnik 3.0 tdi w bude b5 i nawet fajnie gada

Wiem, wiem. :) Chłopaki zaczęli później niż ja, ale jak widać ja dalej nie mogę skończyć. :facepalm:

nagrali filmik na yt A4 B5 3.0 CDUC

Opublikowano

To oska ?

Opublikowano

chłopaki z genowefa garage już wypuścili taki projekt tzn silnik 3.0 tdi w bude b5 i nawet fajnie gada

Wiem, wiem. :) Chłopaki zaczęli później niż ja, ale jak widać ja dalej nie mogę skończyć. :facepalm:

nagrali filmik na yt A4 B5 3.0 CDUC

http://a4-klub.pl/index.php?/topic/329148-snow-b5-gold-black-30tdi-body-rs-coming-soon/

Opublikowano
  • Autor

Małymi kroczkami ku większej mocy :D

DSC_0179_zpsh6uq4ksu.jpg

DSC_0178_zpstqjgq383.jpg

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Prawie miesiąc od ostatniego posta i cisza w temacie? Jest jakiś postęp?

Opublikowano

Tak, Silnik znów na palecie :D

Opublikowano

Ładna ta audiczka kolorek idealnie pasuje. Podoba mi się i lecisz na grubo z tematem. Lubię To. Powodzenia i szerokości

Opublikowano

dobry "rosółskuriwelu" :D

piękna maszynka...

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

i co się dzieje z projektem???

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Też chciałbym zobaczyć jak to finalnie wyjdzie :naughty:

jak tam postępy???

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Jak to mówią... szewc w dziurawych butach chodzi. :decayed: Szukam wydajniejszych wtrysków i prawdopodobnie wpadną z CGQB, czyli z 3,0Biturbo.

A na chwilę obecną nie wiem, które fotele zostawić... Czarne ładne, ale wszystko w środku mam czarne...

13652764_1249682658405125_1004249375_n_z

13644255_1249683138405077_1501709104_n_z

Opublikowano

Ja bym zostawił z niebieskimi wstawkami. Fajnie będą się komponować z lakierem.

Opublikowano

Czarne, albo Vadary o ile podejdą p&p.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.