Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

_Gabriel_

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez _Gabriel_

  1. ok załatwione Wielkie podziękowanie dla Roberta za pomoc w sprawdzeniu auta, dzięki naszemu klubowemu koledze nie musiałem na darmo gnać przez całą Polskę co jest nie tak z tym autem?
  2. mial... przy 4500rpm na kazdym biegu
  3. dalej skór_wiele(to nie jest przeklenstwo- chodzi o mnogosc skór) wysylaja tzw wezwania alternatywne, ktorych trybunal im zakazal
  4. jedna notka... zauwazyles, ze nie ma zadnego wiazacego teminu w jakim wlasciciel ma podac komu powierzyl pojazd? oni tam pisza, ze to 7dni, ale nie ma co do tego prawnego uregulowania zrob fote z drugie strony - sa pouczenia o odmowie skladania wyjasnien itp?
  5. chyba właśnie go ktoś kupił... http://otomoto.pl/oferta/audi-rs6-2015-rs6-avant-salon-polska-facelifting-ID4pahID.html#17187aa9b9 chyba nie zdazyl
  6. wez pisz po polsku, bo zamet wprowadzasz
  7. real time marketing winner
  8. Macierewicz zostanie ministrem obrony narodowej i bedziemy importowac rakiety z korei beda jaja
  9. _Gabriel_ odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    jak tam masz miec norme u siebie? g12 +?
  10. _Gabriel_ odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    plyn chlodniczy jest na bazie glikolu i nie zagotujesz go tak jak zwykla wode - jakie bylo stezenie z woda? moze to jest problem... za duzo wody, za malo czynnika i dlatego osiagasz takie temp
  11. _Gabriel_ odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    taka opcje posiada prawie kazdy samochod, jak dobrze zapierdzielisz
  12. jakby ktos chcial poczytac http://prawonadrodze.org.pl/teraz-kazdemu-mozna-zabrac-prawo-jazdy-msw-przeforsowalo-swoje-chore-pomysly/
  13. zwolnia, zwolnia... Jadac do domu wczoraj spotkalem 3 patrole na odcinku Wieliczka - Dobczyce....a byla 1 w nocy
  14. boseron, ale tylko u nas policja stoi w przyslowiowych "krzakach" nie ma kompletnej wiedzy nt pomiarow, czesto pakujac goscia na mine(do sadu) i potem mowiac, ze sie nie pamieta. gdbyby tak zaczac egzekwowac te nowe przepisy, to okazaloby sie, ze przez 3 miesiace policja na interwencje bedzie jezdzic rowerami
  15. Cracoviacy dzisiaj spotuja czy ida na mecz?
  16. _Gabriel_ odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    tutaj przyklad "Jadę z Opola do Częstochowy I widzę gościa łapiącego okazję. Zatrzymałem się, a on mówi, że bardzo potrzebuje podwózki I że nie ma grosza I czy bym mu nie pomógł. Zabieram go, sadzam obok siebie I zaczynamy luźną rozmowę. Do słowa do słowa wychodzi na to, że gość właśnie wyszedł z pierdla, gdzie spędził parę lat za rozboje, napady itp. Zrobiło się nieswojo, nawet zacząłem się nieco bać. Ale patrzę, a tu jeszcze jeden koleś łapie stopa, więc pomyślawszy, że tamten nic MI nie zrobi przy świadku, przesadziłem pasażera na tylną kanapę a nowego zaprosiłem na miejsce obok siebie. No I jedziemy, rozmawiamy, jest ok. Po jakimś czasie koleś z boku (drugi wsiadający) wyciąga odznakę, blankiecik I mówi, że jest policjantem, a ja dostaję mandat 300,- zł I ileś tam punktów, Bo tu i tam przekroczyłem prędkość, tyle a tyle razy wyprzedzałem na skrzyżowaniu I jeszcze coś tam I jeszcze coś tam. Tak mnie zaskoczył, że niewiele myśląc przyjąłem mandat, oczywiście wkurwiony do czerwoności. Chwilę później gliniarz każe się wysadzać. Nic nie odezwawszy się wysadziłem go tam, gdzie chciał I nadal czerwony pojechałem dalej. Po niedługim czasie gostek z tylnej kanapy, dotychczas milczący, prosi abym go wyrzucił tam I tam, kiedy wysiadł wyjął portfel I daje trzy, stówy. Ja na to: - Przecież umawialiśmy się, że podwiozę pana za darmo, nie chcę tej forsy. On odpowiada: - Bierz Pan, będzie na ten mandat. Ja na to: - Ale jak to? Przecież mówił Pan, że nie ma pieniędzy. Poza tym to był mandat dla mnie I przecież nic Panu do tego. A on: - Chciał Pan być uprzejmy... życzliwy... podwozi pan człowieka z dobrego serca, a ten ku**s mandat Panu wypisuje... To mu zajebałem portfel."
  17. _Gabriel_ odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    to sie chlopaki musieli spieszyc
  18. ruksiu... Karol mial na mysli inne LSD - mniej mechaniczne a bardziej chemiczne

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.