Treść opublikowana przez _Gabriel_
-
B8 TrOOOOp
powiedz, ze nie umiesz... a nie mow, ze nie jest latwo
-
B8 TrOOOOp
Ustaw sobie czujnik w mmi na pozycję late i będą się swiatła później zapalać tak że tunel przejedziesz i nie zapalą się. wez siary nie rob, tutaj ludzie juz maja spolszczenia w MMI
-
B8 TrOOOOp
moze mial pokretlo ustawione na 0. ja tak jezdze - wkurza mnie gdy wjade w jakis tunel czy wiekszy wiadukt i swiatla sie zapalaja
-
B8 TrOOOOp
wrzuc wsteczny i jak lusterko Ci zejdzie troszke to pokretlem ustaw je tak, jak chcesz zeby po wrzuceniu wstecznego. potem ustaw pokretlo na srodek zeby wrocilo do swojej domyslnej pozycji. po wrzuceniu na luz nie wroci samu, musisz przekroczyc 15km/h albo ustawic pokretlo na srodek
-
B8 TrOOOOp
po kolei Panowie... macie ustawione pokretlo na lusterko prawe w chwili wrzucania wstecznego?
-
B8 TrOOOOp
nie musi, sprawdz jeszcze raz kodowanie
-
B8 TrOOOOp
nazwa tej firmy promuje nasze Panie za granica
-
B8 TrOOOOp
pojdziesz do spowiedzi, a tu ksiadz Ci kaze do serii wrocic
- B8 TrOOOOp
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
dobrze, ze mu kolo kolana nie odrysowali...
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
- B8 TrOOOOp
spokojnie, czasami tak po prostu jest ze pompa piszczy przy maksymalnym skrecie kierownicy.- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
to taki trick zeby dluzej w pracy siedziec!(nikt nie bedzie mogl prowadzic)- B8 TrOOOOp
sprawdzic nie zaszkodzi. sprawdz tez ta instalacje do czujnika zmierzchu, bo pewnie tam cos popierdzielilem, wyglada na to, ze podpiales na stale lampke- B8 TrOOOOp
to juz wiem, dlaczego ciagle dzwonisz co podpinales i do czego? proponuje zaczac od wyciagniecia tego bezpiecznikia od zlacza diagnostycznego po prawej stronie(jeden z dwoch)- B8 TrOOOOp
ewidentnie cos nie halo- B8 TrOOOOp
- B8 TrOOOOp
o co chodzi z tym pac-manem? zaczytalem sie o modelkach w dubaju i przegapilem dyskuje- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
nieeeeee... no chyba, ze w cos przypierd***sz- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
powierzchnia....czego? przypominam, ze dzisiaj jest juz 2gi kwietnia- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ale co ma zejsc?- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
zaczerwienilem sie- B8 TrOOOOp
w DE istnieje kazda strona!!- B8 TrOOOOp
zadzwon do grzeska, po polnocy to Ci powie po 21 wyłaczam tel . a jakbym dzwonil, ze jest 3g+ z simem za 1000zl do kupienia?!- B8 TrOOOOp
zadzwon do grzeska, po polnocy to Ci powie - B8 TrOOOOp