Treść opublikowana przez _Gabriel_
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
tego sie nie spodziewalem
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Panowie... czym najlepiej laczyc niedzialajace nitki podgrzewania tylnej szyby? macie jakies swoje patenty?
- B8 TrOOOOp
-
B8 TrOOOOp
zadzwonie do kolegi i zaraz dam znac
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
juz jest wieczor dawac znac(tylko odpowiednio wczesniej), to tez podjade
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
dzieki rowniez
-
B8 TrOOOOp
nie trzeba na odpalonym silniku.
-
B8 TrOOOOp
jesli masz odblokowane vagiem, to car + setup i trzymaj poki Cie zona nie zawola.
-
B8 TrOOOOp
32 o ile dobrze pamietam, ale niestety nie jestem pewien na 100%
-
B8 TrOOOOp
wg mnie sonda pewnie za autem byla zaslona dymna jakiej niepowstydzilby sie sam batman i w koncu cos musialo pasc. nie macie od czego przelozyc, sprawdzic czy blad nadal bedzie?
-
B8 TrOOOOp
blad musi byc skoro go kasuja jak uda Ci sie czegos dowiedziec, to daj znac - postaram sie pomoc
-
B8 TrOOOOp
hm... ciezko jest mi cokolwiek poradzic tak przez forum, najlepiej podepnic pod vaga i zobacz co to za blad. program byl robiony w aucie?
-
B8 TrOOOOp
jak moze nie byc kodu - to czym te bledy sprawdzacie? tak, jest sonda
-
B8 TrOOOOp
sonda, przeplywka... jaki kod bledu?
-
B8 TrOOOOp
- B8 TrOOOOp
dzieki, skarbowka to potem- B8 TrOOOOp
- B8 TrOOOOp
Panowie, Mamy na forum jakiegos celnika?- B8 TrOOOOp
Gibons, kurna... Ty masz tyle tych czesci..... juz chyba wiem, dlaczego A4 jest na drugim miejscu kradzionych samochodow!- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
NWPMBBR - Minimum RPM for acc pedal value lockout on brake operation VWPMBBR - Minimum speed for acc pedal value lockout on brake operation Tutaj macie mapy do hamowania lewa noga. krzysiek sobie odszuka i Wam zrobi- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
oj zdziwilbys sie .....- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
staram sie raczej klima przy tej temp mu sie nie wlaczy- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
moze sprzegielko alternatora?- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
pompa wspomagania sprawdzales plyn?- B8 TrOOOOp
tak, z tym, ze w przypadku kanalu 6stego jak dasz za niska wartosc to sie w ogole nie otworza kanal 25 - to jest poprostu czas jaki nalezy przytrzymac manetke, zeby sie wlaczyly spryski lamp - wartosc juz sam sobie musisz ustalic - B8 TrOOOOp