Treść opublikowana przez _Gabriel_
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Witam po krotkiej przerwie, Panowie, jest tutaj ktos, kto mam mozliwosc sciagniecia auta z UK - konkretnie irlandia polnocna? chodzi mi o sam transport ma ktos moze namiary na kolege, ktory byl na spocie(juz jakis czas temu) a4 z kierownica po prawej dzieki
- B8 TrOOOOp
-
B8 TrOOOOp
przykra sprawa dobrze, ze piszesz o takich rzeczach
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Pablo... spokojnie, Radek raczej towaru z bagaznika nie wyciagnie, wiec nie obawiaj sie konkurencji- Drgania na kierownicy w zakresie prędkości 110-140 km/h w Audi A4 B8
pakowanie poliuretanow do calego zawieszenia w aucie, ktorym jezdzisz na codzien spowoduje tylko nadmierne wypadanie plomb w uzebieniu - nic wiecej- Drgania na kierownicy w zakresie prędkości 110-140 km/h w Audi A4 B8
do B8 pasuje tylko tuleja wahacza, reszta nie podchodzi- Drgania na kierownicy w zakresie prędkości 110-140 km/h w Audi A4 B8
Damian, kupujesz same tuleje wahacza, kolega Ci podal namiar na goscia z olkusza i wymiary, na pierwszej stronie tez sa podane. do wymiany potrzebna jest prasa(moze byc superExpress ) - koszt to juz zalezy od "prasowacza" to wszystko wazne przy takiej zmianie tulei, zeby galka tego wahacza byla sprawna, w przeciwnym wypadku nie bardzo jest sens- B8 TrOOOOp
ma znaczenie. rocznik 2008 tego nie ma. to kwestia zegarow, tak jak napisal WRC od 2009 to juz jest- Drgania na kierownicy w zakresie prędkości 110-140 km/h w Audi A4 B8
Okolo 50tys km i jest spokoj- B8 TrOOOOp
3G high jest z joystickiem- B8 TrOOOOp
- B8 TrOOOOp
ja wywalilem ACC bo mi sie rura od intercoolera nie miescila- B8 TrOOOOp
...i dodatkowo mozesz sie napic- B8 TrOOOOp
- B8 TrOOOOp
No jeśli samochody mają same jeździć to po co je kupować gdzie tu jest FUN ??? Cała radocha w tym żeby jeździć samemu kontrolować co się dzieje z autem, a nie posadzić zadek i czytać gazetę a to coś samo będzie jeździło chociaz jeden...- B8 TrOOOOp
nie lepiej kupic nowa baterie do laptopa?- B8 TrOOOOp
Zerknij tutaj: http://a4-klub.pl/index.php?/topic/200983-vcds-vag-com-kodowania-a4-b8/ Masz tam nawet podany obrazek uprzedziles mnie a tyle sie naszukalem!!- B8 TrOOOOp
Moje rejony w dobrych pieniadzach mieli czesci?- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
jak wezwanie jest z przed 30.09.14 to mozna tak zrobic- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
moze jednak poprzednim razem nie wymienili...- Zawieszenie 1BA vs 1BE vs 1BV w Audi A4 B8
tak- Zawieszenie 1BA vs 1BE vs 1BV w Audi A4 B8
czy to bedzie dzialac tego Ci nie powiem, nie wiem czy ktokolwiek probowal takiego rozwiazania jesli chcesz zmieniac zawieszenie, to tylko cale. takie jest moje zdanie sprezyna ma jednak wplyw na prace amortyzatora(zakres jego pracy) wiec nie kombinowalbym- Zawieszenie 1BA vs 1BE vs 1BV w Audi A4 B8
czesc, niestety to tak nie dziala, same amortyzatory nie obniza auta - jesli chcesz obnizyc to trzeba sprezyny(albo ori 1be albo np eibach) ...i zmienia sie wszystkie 4- B8 TrOOOOp
wlasnie widze po zdjeciach, jakie andrzej wrzucil na swoim funpage'u powiem Ci, ze jestes wariot - SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!