Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

_Gabriel_

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez _Gabriel_

  1. Witam po krotkiej przerwie, Panowie, jest tutaj ktos, kto mam mozliwosc sciagniecia auta z UK - konkretnie irlandia polnocna? chodzi mi o sam transport ma ktos moze namiary na kolege, ktory byl na spocie(juz jakis czas temu) a4 z kierownica po prawej dzieki
  2. _Gabriel_ odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    lenistwo!!!
  3. _Gabriel_ odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    przykra sprawa dobrze, ze piszesz o takich rzeczach
  4. Pablo... spokojnie, Radek raczej towaru z bagaznika nie wyciagnie, wiec nie obawiaj sie konkurencji
  5. pakowanie poliuretanow do calego zawieszenia w aucie, ktorym jezdzisz na codzien spowoduje tylko nadmierne wypadanie plomb w uzebieniu - nic wiecej
  6. do B8 pasuje tylko tuleja wahacza, reszta nie podchodzi
  7. Damian, kupujesz same tuleje wahacza, kolega Ci podal namiar na goscia z olkusza i wymiary, na pierwszej stronie tez sa podane. do wymiany potrzebna jest prasa(moze byc superExpress ) - koszt to juz zalezy od "prasowacza" to wszystko wazne przy takiej zmianie tulei, zeby galka tego wahacza byla sprawna, w przeciwnym wypadku nie bardzo jest sens
  8. _Gabriel_ odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    ma znaczenie. rocznik 2008 tego nie ma. to kwestia zegarow, tak jak napisal WRC od 2009 to juz jest
  9. _Gabriel_ odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    3G high jest z joystickiem
  10. _Gabriel_ odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    MMI 3g LOW
  11. _Gabriel_ odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    ja wywalilem ACC bo mi sie rura od intercoolera nie miescila
  12. _Gabriel_ odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    ...i dodatkowo mozesz sie napic
  13. _Gabriel_ odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
  14. _Gabriel_ odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    No jeśli samochody mają same jeździć to po co je kupować gdzie tu jest FUN ??? Cała radocha w tym żeby jeździć samemu kontrolować co się dzieje z autem, a nie posadzić zadek i czytać gazetę a to coś samo będzie jeździło chociaz jeden...
  15. _Gabriel_ odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    nie lepiej kupic nowa baterie do laptopa?
  16. _Gabriel_ odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Zerknij tutaj: http://a4-klub.pl/index.php?/topic/200983-vcds-vag-com-kodowania-a4-b8/ Masz tam nawet podany obrazek uprzedziles mnie a tyle sie naszukalem!!
  17. _Gabriel_ odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Moje rejony w dobrych pieniadzach mieli czesci?
  18. jak wezwanie jest z przed 30.09.14 to mozna tak zrobic
  19. moze jednak poprzednim razem nie wymienili...
  20. czy to bedzie dzialac tego Ci nie powiem, nie wiem czy ktokolwiek probowal takiego rozwiazania jesli chcesz zmieniac zawieszenie, to tylko cale. takie jest moje zdanie sprezyna ma jednak wplyw na prace amortyzatora(zakres jego pracy) wiec nie kombinowalbym
  21. czesc, niestety to tak nie dziala, same amortyzatory nie obniza auta - jesli chcesz obnizyc to trzeba sprezyny(albo ori 1be albo np eibach) ...i zmienia sie wszystkie 4
  22. _Gabriel_ odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    wlasnie widze po zdjeciach, jakie andrzej wrzucil na swoim funpage'u powiem Ci, ze jestes wariot

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.