Treść opublikowana przez _Gabriel_
-
B8 TrOOOOp
low - brak joysticka
-
B8 TrOOOOp
zmien sobie czas dzialania i czestotliwosc uzycia spryskow lamp, powinno troche pomoc Adjusting window/headlight washers and wipers: According to unconfirmed posts at motor-talk.de (see the original posts here for accurate information, in case my translation is flawed, http://www.motor-talk.de/forum/codierungen-hier-sammeln-t1963013.html?page=57and http://www.motor-talk.de/forum/codierungen-hier-sammeln-t1963013.html?page=56) in module Central Elect., adaptation channel 6 one can change the duration which the washers run, channel 25 the time of holding down the washer lever after which headlight washers activate and in channel 26 the amount of washer lever presses required to activate the headlight washers. According to these unconfirmed posts, to completely disable the headlight washers, change in module 09, coding, byte 20 from 04 to 00 and save. To disable the "one more wipe after some time" function in the window washer (http://www.motor-talk.de/forum/codierungen-hier-sammeln-t1963013.html?page=55), in module 09, coding, wiper control sub-module (WWS), long coding wizard, change byte 1, bit 3. There is also talk of disabling the rear wiper, perhaps a coding checkbox already in Central Elect. module in VAG-COM/VCDS (see below). Some of these changes may not work in all model-years and are unconfirmed.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Jezdzi ktos jeszcze?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
nein
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
dzieki rowniez smiesznie bylo
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
"The combination of 200mph+ speeds and a change in the road surface caused the supercar - which was on Czech plates - to skip violently and lose traction. The Huracan first hit the left crash barrier and then the right barrier, after which the Lamborghini slid into a ditch on the side of the motorway. After the Huracan crash, the 36-year-old male driver climbed out of the car and dragged his passenger out; the car burst into flames shortly after. The driver was taken to hospital in an ambulance, while the passenger was air-lifted with serious injuries."
-
B8 TrOOOOp
a rozrzad przypadkiem nie powinno sie zmieniac 1xx tys km albo 5lat? Jesli chodzi o olej, to ja kupuje w tym sklepie, dokladnie ten olej - nie wiem ile wchodzi do 2.0 TDI, ale mysle, ze 5tka powinna wystarczyc http://www.palis.pl/olej-motul-specific-5w30-504-507-5-litrow,3,2319,3161
-
B8 TrOOOOp
Jaki longlife...Panie.... specific zmieniasz max co 15tys km to olej specjalnie do silnikow z DPFem
-
B8 TrOOOOp
a nie Specific z norma 504/507?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
gdzie jedziecie? ta trasa ktora chlopaki z evo co roku smigaja?
-
B8 TrOOOOp
sprawdze bezpieczniki w bagazniku po prawej stronie u mnie kiedys byla dystkoteka i ikona hamulca przestala swiecic - okazalo sie, ze bezpiecznik sie wypial i podepnij vaga, zobacz co slychac
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
nie doceniasz boserona
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ale wszyscy stoja czy lataja bokami ??
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
nie wiem ile biora, ale tyle trzeba zrobic tak wyglada ten kod 51Ah - 8K0915105J / 000915105BB / 000915105DC 60Ah - 4F0915105 / 8K0915105G / 000915105DD 61Ah - 8K0915105H / 000915105AD / 000915105DE 70Ah - 4F0915105A / 8K0915105C / 000915105DF 72Ah - 8K0915105B / 000915105AF / 000915105DG 80Ah - 4F0915105B / 8K0915105D / 000915105AG / 4FD915105 / 8KD915105 / 000915105DH 95Ah - 4F0915105C / 8K0915105E / 000915105AH / 000915105DK 110Ah - 4F0915105D / 8K0915105F / 000915105AK / 8KD915105A / 000915105DL 68Ah - (AGM z wloknina) 7L0915105 / 000915105CC 75Ah - (AGM z wloknina) 3D0915105H / 000915105CD 92Ah - (AGM z wloknina) 4F0915105E / 000915105CE 105Ah - (AGM z wloknina) 4L0915105 / 000915105CF 115Ah - (wysoki prad) 4H0915105 / 000915105DM
-
B8 TrOOOOp
a chcialem juz OT zrobic
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
a fuuuu z tym czym go zakodowac vcdesem? ktos podpowie jak to zrobic i czy to ten sam vcds co do b7? vcds ten sam, przepisujesz kod do sterownika (bodaj nr sterownika 61 o ile dobrze pamietam)
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
w B8 trzeba kodowac akumulator po zmianie wiec dobrze by bylo wszystko oprocz warty, sterownik nie obsluguje akumulatorow warty i czesto trzeba kody recznie wprowadzac, a nie zawsze dzialaja
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
i jak? podobaja Ci sie Dobczyce?
-
B8 TrOOOOp
To co piszesz jest w modelach z początku stosowania DPF-a, dostając większą dawkę paliwa wzrastały obroty, w CR jest inaczej wypalanie jest możliwe nawet na wolnych obrotach i nie dostaje większej dawki paliwa tak przynajmniej gdzieś czytałem przelacz sobie na chwilowe spalanie podczas regeneracji, a zobaczysz. u mnie w 3.0 TDI z normalnego na postoju 0,7l/h skacze czasem do 1,2-1,3l/h Po ścianach cylindrów, ale ja sobie za całą tą teorię ręki uciąć nie dam. nie potrafie Ci powiedziec czy tak jest. sa przeciez podnoszone obroty,wiec wszystko sie powinno ladnie spalac. poza tym przeciez po cos sa pierscienie na tlokach
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
biedny Bartek - bedzie mial zawalona skrzynke PW
-
B8 TrOOOOp
zgadza sie - dawka jest wieksza po to by podniesc temp,(podczas jazdy jeszcze przymykaja sie klapki w dolocie) ale nie bardzo widze, ktoredy by mialo to paliwo splywac do miski
-
B8 TrOOOOp
dlaczego niby paliwo splywa do oleju?
-
B8 TrOOOOp
- B8 TrOOOOp
widocznie byles po regeneracji, a pod maska bylo jeszcze cieplo- B8 TrOOOOp
wprowadzajac cyrkulacje powietrza pod maska - auto stoi, wiec nie ma wtedy zadnego obiegu powietrza - B8 TrOOOOp