Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

_Gabriel_

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez _Gabriel_

  1. _Gabriel_ odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    low - brak joysticka
  2. _Gabriel_ odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    zmien sobie czas dzialania i czestotliwosc uzycia spryskow lamp, powinno troche pomoc Adjusting window/headlight washers and wipers: According to unconfirmed posts at motor-talk.de (see the original posts here for accurate information, in case my translation is flawed, http://www.motor-talk.de/forum/codierungen-hier-sammeln-t1963013.html?page=57and http://www.motor-talk.de/forum/codierungen-hier-sammeln-t1963013.html?page=56) in module Central Elect., adaptation channel 6 one can change the duration which the washers run, channel 25 the time of holding down the washer lever after which headlight washers activate and in channel 26 the amount of washer lever presses required to activate the headlight washers. According to these unconfirmed posts, to completely disable the headlight washers, change in module 09, coding, byte 20 from 04 to 00 and save. To disable the "one more wipe after some time" function in the window washer (http://www.motor-talk.de/forum/codierungen-hier-sammeln-t1963013.html?page=55), in module 09, coding, wiper control sub-module (WWS), long coding wizard, change byte 1, bit 3. There is also talk of disabling the rear wiper, perhaps a coding checkbox already in Central Elect. module in VAG-COM/VCDS (see below). Some of these changes may not work in all model-years and are unconfirmed.
  3. dzieki rowniez smiesznie bylo
  4. "The combination of 200mph+ speeds and a change in the road surface caused the supercar - which was on Czech plates - to skip violently and lose traction. The Huracan first hit the left crash barrier and then the right barrier, after which the Lamborghini slid into a ditch on the side of the motorway. After the Huracan crash, the 36-year-old male driver climbed out of the car and dragged his passenger out; the car burst into flames shortly after. The driver was taken to hospital in an ambulance, while the passenger was air-lifted with serious injuries."
  5. _Gabriel_ odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    a rozrzad przypadkiem nie powinno sie zmieniac 1xx tys km albo 5lat? Jesli chodzi o olej, to ja kupuje w tym sklepie, dokladnie ten olej - nie wiem ile wchodzi do 2.0 TDI, ale mysle, ze 5tka powinna wystarczyc http://www.palis.pl/olej-motul-specific-5w30-504-507-5-litrow,3,2319,3161
  6. _Gabriel_ odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Jaki longlife...Panie.... specific zmieniasz max co 15tys km to olej specjalnie do silnikow z DPFem
  7. _Gabriel_ odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    a nie Specific z norma 504/507?
  8. gdzie jedziecie? ta trasa ktora chlopaki z evo co roku smigaja?
  9. _Gabriel_ odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    sprawdze bezpieczniki w bagazniku po prawej stronie u mnie kiedys byla dystkoteka i ikona hamulca przestala swiecic - okazalo sie, ze bezpiecznik sie wypial i podepnij vaga, zobacz co slychac
  10. nie doceniasz boserona
  11. ale wszyscy stoja czy lataja bokami ??
  12. nie wiem ile biora, ale tyle trzeba zrobic tak wyglada ten kod 51Ah - 8K0915105J / 000915105BB / 000915105DC 60Ah - 4F0915105 / 8K0915105G / 000915105DD 61Ah - 8K0915105H / 000915105AD / 000915105DE 70Ah - 4F0915105A / 8K0915105C / 000915105DF 72Ah - 8K0915105B / 000915105AF / 000915105DG 80Ah - 4F0915105B / 8K0915105D / 000915105AG / 4FD915105 / 8KD915105 / 000915105DH 95Ah - 4F0915105C / 8K0915105E / 000915105AH / 000915105DK 110Ah - 4F0915105D / 8K0915105F / 000915105AK / 8KD915105A / 000915105DL 68Ah - (AGM z wloknina) 7L0915105 / 000915105CC 75Ah - (AGM z wloknina) 3D0915105H / 000915105CD 92Ah - (AGM z wloknina) 4F0915105E / 000915105CE 105Ah - (AGM z wloknina) 4L0915105 / 000915105CF 115Ah - (wysoki prad) 4H0915105 / 000915105DM
  13. _Gabriel_ odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    a chcialem juz OT zrobic
  14. a fuuuu z tym czym go zakodowac vcdesem? ktos podpowie jak to zrobic i czy to ten sam vcds co do b7? vcds ten sam, przepisujesz kod do sterownika (bodaj nr sterownika 61 o ile dobrze pamietam)
  15. w B8 trzeba kodowac akumulator po zmianie wiec dobrze by bylo wszystko oprocz warty, sterownik nie obsluguje akumulatorow warty i czesto trzeba kody recznie wprowadzac, a nie zawsze dzialaja
  16. i jak? podobaja Ci sie Dobczyce?
  17. _Gabriel_ odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    To co piszesz jest w modelach z początku stosowania DPF-a, dostając większą dawkę paliwa wzrastały obroty, w CR jest inaczej wypalanie jest możliwe nawet na wolnych obrotach i nie dostaje większej dawki paliwa tak przynajmniej gdzieś czytałem przelacz sobie na chwilowe spalanie podczas regeneracji, a zobaczysz. u mnie w 3.0 TDI z normalnego na postoju 0,7l/h skacze czasem do 1,2-1,3l/h Po ścianach cylindrów, ale ja sobie za całą tą teorię ręki uciąć nie dam. nie potrafie Ci powiedziec czy tak jest. sa przeciez podnoszone obroty,wiec wszystko sie powinno ladnie spalac. poza tym przeciez po cos sa pierscienie na tlokach
  18. biedny Bartek - bedzie mial zawalona skrzynke PW
  19. _Gabriel_ odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    zgadza sie - dawka jest wieksza po to by podniesc temp,(podczas jazdy jeszcze przymykaja sie klapki w dolocie) ale nie bardzo widze, ktoredy by mialo to paliwo splywac do miski
  20. _Gabriel_ odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    dlaczego niby paliwo splywa do oleju?
  21. _Gabriel_ odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
  22. _Gabriel_ odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    widocznie byles po regeneracji, a pod maska bylo jeszcze cieplo
  23. _Gabriel_ odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    wprowadzajac cyrkulacje powietrza pod maska - auto stoi, wiec nie ma wtedy zadnego obiegu powietrza

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.