Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

_Gabriel_

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez _Gabriel_

  1. no wlasnie nie mam... wrc(on tez nie ma) mi podpowiada, ze jak napiszecie w B6 DIVISION to Wam podadza
  2. Panie Dante i Kerczi - niestety nie mam schematow elsy do B6/B7 odnosnie fotochromu
  3. dzieki za spota i za pomoc... za odkurzacz, tasme itd
  4. _Gabriel_ odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    w polifcie jest jeszcze czern http://www.directupload.net/file/d/3740/7zgk8ovt_png.htm
  5. Kuper... ale miszosz! w galerii na gorze(niebieski)?
  6. _Gabriel_ odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    8,5 z ET30 to juz sporo, szczerze to musisz przymierzyc... przy 8J wejdzie napewno
  7. _Gabriel_ odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    70.4 i pierscien centrujacy na 66,5(6)?
  8. _Gabriel_ odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    ale jedno, czy dwa grzeja?
  9. _Gabriel_ odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    w basic settings mozesz sprawdzic po temperaturach
  10. _Gabriel_ odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    320mm
  11. _Gabriel_ odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    ktora to uszczelka - mozesz wrzucic screena?
  12. _Gabriel_ odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    to jeszcze Ci sie nie przekrecil?
  13. byles w czwartek pod plaza?
  14. Panowie, bylismy w czwartek pod plaza i w okolicy 21 bylo 12st ciepla i ludzie zaczeli sie zbierac(niestety cieplej nie bedzie), poza tym we wtorek sa tam spoty(ostatnim razem stali na zewnatrz, dlatego bylo troche miejsca w srodku) odnosnie Krokusa to jest spoko miejscowke, tak jak chlopaki pisza... tylko jest czynna bodaj do 22h30,albo do 23. wiele razy sie zdarza, ze ktos cos robi w aucie i niestety siedzimy, nieraz dluze niz polnoc - mysle, ze wiecie o co mi chodzi owiecie, ze wtedy mozna sie przeniesc na parking BP - zgodze sie, ale jak bedzie padal deszcz/ snieg? Jeszcze kilka slow o bonarce. po pierwsze, jest to zdecydowanie najcieplejszy parking, wiele osob, ktore przyjada w zimie(autami niegarazowanymi) napewno docenia ten fakt, bo jest tam caly czas okolo 15st ciepla. Powiecie... nie ma miejsca? W galerii tez jak sie wjezdza nie ma miejsca, trzeba poszukac parkingu - przeciez nie spotujemy w sobote o 14 Moim zdaniem najlepszy jest parking pomaranczowy - WYJAZD z tego parkingu jest miedzy biurowcami a stacja paliw - postaram sie zdobyc jakas mapke i pokazac dokladnie ktory Jest tam sporo wiecej miejsca niz na niebieskim w GK. jedynym minusem jest to, ze nie ma pradu, wiec miodek VAG'a nie zabierze :/ Wg mnie warto tez rozwazyc propozycje jakiejs Knajpy - np Tranzit mowil o pepezie, nie wiem jak tam z miejscem, ale zerknac chyba nie zaszkodzi. Proponuje zrobic tak, jak mowil Karol...spot w kazdym miejscu i wtedy wybrac, robienie ankiet to(jak widac) zadna metoda. Jednym nie pasuje wynik, inni mowia, ze nie wiadomo kto glosowal, zakladanie kolejnych tematow... po co to wszystko? przeciez chyba wszystkim zalezy na dobrym miejscu do spotow...i jak pisal fantowski... nie wszyscy beda zadowoleni, ale nie moze byc tak, ze teraz jest walka o to kto ma blizej/dalej
  15. _Gabriel_ odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    cos czuje, ze dostaniesz nowa polos i dzbanek miodu
  16. _Gabriel_ odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    ET 35 przy 7,5J - nie pamietam ile jeszcze miejsca zostalo od zacisku do felgi
  17. _Gabriel_ odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    w ET35 wchodza, nie pamietam juz ile tam bylo jeszcze miejsca. Nie masz mozliwosci zrobienia przymiarki?
  18. skad takie informacje? dzieki za spota, do zobaczenia za tydzien
  19. cos czuje, ze na dzisiejszym spocie bedzie dramat z frekwencja kto w ogole zamierza sie pojawic?
  20. KERCZI, ktory parking na dole?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.