Treść opublikowana przez _Gabriel_
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
no wlasnie nie mam... wrc(on tez nie ma) mi podpowiada, ze jak napiszecie w B6 DIVISION to Wam podadza
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Panie Dante i Kerczi - niestety nie mam schematow elsy do B6/B7 odnosnie fotochromu
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
dzieki za spota i za pomoc... za odkurzacz, tasme itd
-
B8 TrOOOOp
w polifcie jest jeszcze czern http://www.directupload.net/file/d/3740/7zgk8ovt_png.htm
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
prowokuje Cie...
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Kuper... ale miszosz! w galerii na gorze(niebieski)?
-
B8 TrOOOOp
8,5 z ET30 to juz sporo, szczerze to musisz przymierzyc... przy 8J wejdzie napewno
-
B8 TrOOOOp
70.4 i pierscien centrujacy na 66,5(6)?
-
B8 TrOOOOp
ale jedno, czy dwa grzeja?
-
B8 TrOOOOp
w basic settings mozesz sprawdzic po temperaturach
- B8 TrOOOOp
-
B8 TrOOOOp
ktora to uszczelka - mozesz wrzucic screena?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
co zepsules?- B8 TrOOOOp
to jeszcze Ci sie nie przekrecil?- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
byles w czwartek pod plaza?- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Panowie, bylismy w czwartek pod plaza i w okolicy 21 bylo 12st ciepla i ludzie zaczeli sie zbierac(niestety cieplej nie bedzie), poza tym we wtorek sa tam spoty(ostatnim razem stali na zewnatrz, dlatego bylo troche miejsca w srodku) odnosnie Krokusa to jest spoko miejscowke, tak jak chlopaki pisza... tylko jest czynna bodaj do 22h30,albo do 23. wiele razy sie zdarza, ze ktos cos robi w aucie i niestety siedzimy, nieraz dluze niz polnoc - mysle, ze wiecie o co mi chodzi owiecie, ze wtedy mozna sie przeniesc na parking BP - zgodze sie, ale jak bedzie padal deszcz/ snieg? Jeszcze kilka slow o bonarce. po pierwsze, jest to zdecydowanie najcieplejszy parking, wiele osob, ktore przyjada w zimie(autami niegarazowanymi) napewno docenia ten fakt, bo jest tam caly czas okolo 15st ciepla. Powiecie... nie ma miejsca? W galerii tez jak sie wjezdza nie ma miejsca, trzeba poszukac parkingu - przeciez nie spotujemy w sobote o 14 Moim zdaniem najlepszy jest parking pomaranczowy - WYJAZD z tego parkingu jest miedzy biurowcami a stacja paliw - postaram sie zdobyc jakas mapke i pokazac dokladnie ktory Jest tam sporo wiecej miejsca niz na niebieskim w GK. jedynym minusem jest to, ze nie ma pradu, wiec miodek VAG'a nie zabierze :/ Wg mnie warto tez rozwazyc propozycje jakiejs Knajpy - np Tranzit mowil o pepezie, nie wiem jak tam z miejscem, ale zerknac chyba nie zaszkodzi. Proponuje zrobic tak, jak mowil Karol...spot w kazdym miejscu i wtedy wybrac, robienie ankiet to(jak widac) zadna metoda. Jednym nie pasuje wynik, inni mowia, ze nie wiadomo kto glosowal, zakladanie kolejnych tematow... po co to wszystko? przeciez chyba wszystkim zalezy na dobrym miejscu do spotow...i jak pisal fantowski... nie wszyscy beda zadowoleni, ale nie moze byc tak, ze teraz jest walka o to kto ma blizej/dalej- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
o ktorej jest?- B8 TrOOOOp
cos czuje, ze dostaniesz nowa polos i dzbanek miodu- B8 TrOOOOp
ET 35 przy 7,5J - nie pamietam ile jeszcze miejsca zostalo od zacisku do felgi- B8 TrOOOOp
w ET35 wchodza, nie pamietam juz ile tam bylo jeszcze miejsca. Nie masz mozliwosci zrobienia przymiarki?- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
skad takie informacje? dzieki za spota, do zobaczenia za tydzien- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
cos czuje, ze na dzisiejszym spocie bedzie dramat z frekwencja kto w ogole zamierza sie pojawic?- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
w bonarce- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
KERCZI, ktory parking na dole? - SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!