Treść opublikowana przez _Gabriel_
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
musial bys niezly strzal skoro az 2x2cm i to jeszcze na wylot
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
a tak z ciekawosci, to AIR ma jakies wlasciwosci jezdne lepsze, czy to tylko podnies/opusc?
-
B8 TrOOOOp
troche tak, jak z bluetooth'em w 3G
-
B8 TrOOOOp
Miodek ostatnio cos mowil, ze w wiekszosci aut jest ISOFIX, tylko dziur nie ma. ale czy mozna mu wierzyc...
-
NISSAN GTR 3.8 V6 TT 2014 Black Edition
podobno nastepna "tasma wprost" jest o Twoim deal'u z Rostowskim
-
B8 TrOOOOp
dokladnie, rwać jak ABW laptopa!
-
B8 TrOOOOp
niestety Panie Slodki... pewnie do wymiany
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
juz nie zaokraglaj! 1170000/13= 90zl wstep robisz po 80zl i browar za 10zl tutaj jest wszystko przemyslane
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
poczekaj, poczekaj... po ile masz te filtry do B6?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Panie... to nie matematyka, tylko rachunkowosc
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Siemka, ktos jeszcze stoi w korku na wielickiej?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
podobno ma byc wypas...
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
dzieki Robert
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Masz jakis namiar? Dzieki
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
panowie, znajomy ma problem z turbina, gdzie w krakowie warto oddac turbo do regeneracji?
-
Audi S5 8T Sportback Sepang Blue
Gratulacje wreszcie przestana Cie diesle objezdzac
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
wiem, ale co zrobic, jak czlowiekowi czasem od***...
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
93:wink:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ale pic, czy zapie***ac? ja wczoraj ustanowilem swoj osobisty rekord miedzy rondem grzegorzeckim a mogilskim BTW dzien dobry wszystkim:hi:
-
B8 TrOOOOp
Tak tylko to ! Czy przepustnica tylko mechanicznie wyłącza silnik czy jakiś sygnał też wysyła. Rozebrałem jeszcze teraz przepustnice i troszkę wilgotna była :/ przeczyściłem przedmuchałem, sprawdziłem na krótko po podaniu napięcia zamyka się. Leży teraz na słońcu i się wygrzewa później poskładam i zobaczę czy coś to pomogło :/ Nie mam już pomysłów a jakies nowe bledy sie pojawily? odpinales aku? przepustnica pewnie daje jakis sygnal wg mnie powinienes zlozyc wszystko, pokasowac bledy i powinno dzialac
-
B8 TrOOOOp
co rozbierales? tylko EGR i przepustnice?
-
B8 TrOOOOp
co znowu zepsules? termometr pokazuje wlasciwa temp na zewnatrz? moze kompresor sie konczy...
-
B8 TrOOOOp
nie sadze, podpiluje delikatnie klapki od wewnetrzenej strony( na dolnej krawedzi)
- B8 TrOOOOp
-
B8 TrOOOOp
aaa sorry, sorry sugerowalem sie zdjeciem, a tam jest butelka 1L