Treść opublikowana przez _Gabriel_
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Panowie, regeneracja konwertera i wymiana koszy sprzeglowych - multitronic w 2.5 TDI gdzie takie rzeczy zrobie?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
a moze to czujnik temperatury?
-
B8 TrOOOOp
Panowie, mam pytanko, ktos odpowietrzal w B8 pompe ABS? Probowalem wg opisu na stronie Ross-Tech, ale u mnie kanal 002 jest niedostepny. dzieki z gory
-
Audi S5 8T Sportback Sepang Blue
Ja bym raczej powiedzial "uzytkowanie" Jaki byl u Ciebie seryjny wynik?
-
Audi S5 8T Sportback Sepang Blue
robia, robia... dobrze Ci kolega pisze https://fbcdn-sphotos-b-a.akamaihd.net/hphotos-ak-frc3/t1/1622607_671761462866111_381735646_n.jpg MRC to jeden z najlepszych tunerow audi
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Na ciastku?
-
B8 TrOOOOp
tak, tak... jasne! jakbys ludziom montowal GETAWAY'e z legalnego zrodla, to by nie mieli niespodzianki przy sciaganiu CP
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
mam nadzieje, ze nic powaznego mu nie grozi. dla mnie to juz jest patologia. tak jak pisal boseron - najniebezpieczniejszym miejscem w krakowia zaczyna byc rynek
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
dzien dobry Jak tam po derbach Panowie? wszyscy cali?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
slyszalem, ze podobno ma miec ten sam silnik co 3.0, tylko ze 2.5
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
sportback, czy coupe?
-
B8 TrOOOOp
sporo... z tego co wiem, to za wymiane zawieszenia, biora okolo 200-300zl
-
B8 TrOOOOp
ze sprezynami, jest troche roboty. Z tylu musisz miec sciagac do sprezyn. a z przodu musisz wyciagnac amortyzator
-
Audi S5 8T Sportback Sepang Blue
jak chcecie miec tarcze od RS5 z tylu, to pozostaje Wam wymiana obudowy lozyska. zacisk jest ten sam w S i RS
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
powiedzialbym cos, ale wiesz... skromnosc mi nie pozwala
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
za***iście!! ostatnio podobno biegal policjant z cewnikiem
-
B8 TrOOOOp
EVAP to system dopalania oparow spalin - nie jest potrzebny do prawidlowej pracy silnika i prawdopodobnie(w starszych wersjach tak jest) steruje nim zaworek, mozna to ustrojstwo calkowicie wywalic z auta i jak zrobi to ktos kumaty, to nie bedzie bledow w silniku. A co Ci sie wlasciwie z autem dzieje?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
jak trenuje kopterem to sufit moze miec ciezko
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Dzieki za spota
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Panowie, nie ma to jak po Walentynkach dostac SMS'a - "to co, widzimy sie wieczorem?"
-
B8 TrOOOOp
sidmotorsport.pl - jak juz cos! przestan grac w ta glupia gre, bo Ci sie pierd**li:wink:
- B8 TrOOOOp
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
przyjeba*a Ci?
-
B8 TrOOOOp
ciagnij do gory! najpierw gala musi Ci lekko wyskoczyc, a potem mieszek:wink: sa 4ry zaczepy, ktore trzymaja mieszek. da sie sam mieszek wymienic, ale roboty troche jest - jak zdejmiesz galke to zobaczysz
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ja bym tego glowa nie nazwal