Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

_Gabriel_

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez _Gabriel_

  1. Panowie, regeneracja konwertera i wymiana koszy sprzeglowych - multitronic w 2.5 TDI gdzie takie rzeczy zrobie?
  2. a moze to czujnik temperatury?
  3. _Gabriel_ odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Panowie, mam pytanko, ktos odpowietrzal w B8 pompe ABS? Probowalem wg opisu na stronie Ross-Tech, ale u mnie kanal 002 jest niedostepny. dzieki z gory
  4. Ja bym raczej powiedzial "uzytkowanie" Jaki byl u Ciebie seryjny wynik?
  5. robia, robia... dobrze Ci kolega pisze https://fbcdn-sphotos-b-a.akamaihd.net/hphotos-ak-frc3/t1/1622607_671761462866111_381735646_n.jpg MRC to jeden z najlepszych tunerow audi
  6. _Gabriel_ odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    tak, tak... jasne! jakbys ludziom montowal GETAWAY'e z legalnego zrodla, to by nie mieli niespodzianki przy sciaganiu CP
  7. mam nadzieje, ze nic powaznego mu nie grozi. dla mnie to juz jest patologia. tak jak pisal boseron - najniebezpieczniejszym miejscem w krakowia zaczyna byc rynek
  8. dzien dobry Jak tam po derbach Panowie? wszyscy cali?
  9. slyszalem, ze podobno ma miec ten sam silnik co 3.0, tylko ze 2.5
  10. sportback, czy coupe?
  11. _Gabriel_ odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    sporo... z tego co wiem, to za wymiane zawieszenia, biora okolo 200-300zl
  12. _Gabriel_ odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    ze sprezynami, jest troche roboty. Z tylu musisz miec sciagac do sprezyn. a z przodu musisz wyciagnac amortyzator
  13. jak chcecie miec tarcze od RS5 z tylu, to pozostaje Wam wymiana obudowy lozyska. zacisk jest ten sam w S i RS
  14. powiedzialbym cos, ale wiesz... skromnosc mi nie pozwala
  15. za***iście!! ostatnio podobno biegal policjant z cewnikiem
  16. _Gabriel_ odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    EVAP to system dopalania oparow spalin - nie jest potrzebny do prawidlowej pracy silnika i prawdopodobnie(w starszych wersjach tak jest) steruje nim zaworek, mozna to ustrojstwo calkowicie wywalic z auta i jak zrobi to ktos kumaty, to nie bedzie bledow w silniku. A co Ci sie wlasciwie z autem dzieje?
  17. jak trenuje kopterem to sufit moze miec ciezko
  18. Panowie, nie ma to jak po Walentynkach dostac SMS'a - "to co, widzimy sie wieczorem?"
  19. _Gabriel_ odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    sidmotorsport.pl - jak juz cos! przestan grac w ta glupia gre, bo Ci sie pierd**li:wink:
  20. _Gabriel_ odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    FMIC.pl
  21. _Gabriel_ odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    ciagnij do gory! najpierw gala musi Ci lekko wyskoczyc, a potem mieszek:wink: sa 4ry zaczepy, ktore trzymaja mieszek. da sie sam mieszek wymienic, ale roboty troche jest - jak zdejmiesz galke to zobaczysz
  22. ja bym tego glowa nie nazwal

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.