Treść opublikowana przez _Gabriel_
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
:hi:dobry!
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Zebys auta nie musial zmieniac
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
co za... tamten niestety jest bez skrzyni biegow - wiem, wiem tez zaluje - jak wszystkie plany doprowadze do konca, to beda ognie jak w sylwestra
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Ty mów kiedy potwora upalamy nie przeszkadza Ci jeszcze zapach ropy?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
:hi:bry!
-
B8 TrOOOOp
Panowie, jak ten podatek od samochodow jest liczony?
-
B8 TrOOOOp
łancuch. wtryski masz do wymiany przy okolo 200tys.
-
B8 TrOOOOp
mysle, ze tak. byleby sie autko zdarzylo zagrzac itd, to nie bedziesz mial z nim problemow. Do zrobienia tylko kolektory ssace i spokoj:wink: wieksze? - wiecej oleju wchodzi...(ja leje 7 litrow) poza tym, to chyba podobnie jak w pozostalych modelach
- B8 TrOOOOp
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
jutro!
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
zacznijcie uzywac swoich "pierscieni" Panowie, bo cos dziwne kolory przybieraja
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
sorry, mamy taki klimat
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
co Ty gadasz to rzeczywiscie prawdziwy batman
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ok, ok myslalem, ze chcecie gdzies jechac dalej... np w bonarce tez jest pizza hut
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
A w ktorej pizzy hut?
-
B8 TrOOOOp
uwierz mi, ze tak jest
-
B8 TrOOOOp
tak - jest to tzw ladowanie indukcyjne. ludzie, ktorzy nie maja u siebie Key Less nie maja z tym problemu
-
B8 TrOOOOp
antena radiowa znajduje sie w gornej czesci tylnej szyby:wink:
-
B8 TrOOOOp
widze, ze fantazji nie brakuje
-
B8 TrOOOOp
ciezko to bedzie naprawic, czeka Cie wymiana silniczka i adaptacja... ale probuj, moze sie uda
-
B8 TrOOOOp
tak, tzw klapa gaszaca jest opcja, testu i jest opcja adaptacji, jesli takie oglosy slyszysz to znaczy, ze silniczek padl - zebatka w srodku silniczka przeskakuje
-
B8 TrOOOOp
klapa w pozycji otwartej - raczej bym stawial na silniczek, bo komp go odlaczyl wlasnie w takiej pozycji, pewnie sie przywieszal. ale jednoznacznie ciezko wskazac. silniczek wykonuje test przy wlaczaniu stacyjki?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ale jak zaslepki? Jak to wyglada, wiesz cos wiecej? klapki sa w kolektorze... wiec co tam sie zaslepia? skyszalem o wylaczeniu sterowania klapkami i wywaleniu ich fizycznie i o emulatorach - ktore symuluja prace klap, zeby komp nie wywalal bledu, ale fizycznie klap zostaja usuniete.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
wg mnie 320d - silnik jest ok. Mam kilku znajomych, ktorzy smigaja takim 2.0d o mocy 210PS, zrobili juz po 100kkm na sofcie i nic sie nie dzieje
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
dobry wszystkim