Treść opublikowana przez _Gabriel_
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
dzieki:thumbup1:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Panowie, dobra ksiegowa, albo biuro rachunkowe - znajomy zaklada dzialalnosc - mozecie kogos polecic? dzieki
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
jestem za takim pomyslem sroda/czwartek?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
---------- Post dopisany at 21:21 ---------- Poprzedni post napisany at 21:19 ---------- Panowie, szukam fajnej wkretarki - podobno sa tez z wbudowanym kluczem dynamometrycznym. co warto kupic? Z dynamometrycznych to znalazlem tylko klucz udarowy akumulatorowy (250Nm) dostane cos w fajnego w zakresie do 100Nm? kompletnie sie na tym nie znam i nie wiem na co zwracac uwage:wink:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
tutaj idealnie pasuje powiedzenie: Kto bogatemu zabroni
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
a moze w czwartek?
-
B8 TrOOOOp
okolo 2 tys $ z tego co pamietam, jak Ci sie udalo trafic na poprawione sprezyny, to regulacja tylu jest ok - wystepowal tez wariant z krotszymi sprezynami i wlasnie na niego ludzie narzekaja.
-
B8 TrOOOOp
Bez obrazy ale za cholerę nie kumam jak to ma się tyczyć do mojej informacji... juz kilka razy sie spotkalem z tym, ze ludzie zamawiaja gwint a potem sie okazuje, ze jednak nie da sie tylu podniesc(jest bardzo nisko) i sa zwroty/niezadowolenie itd. tak tylko mowie
-
B8 TrOOOOp
do KW sprawdz sobie nr tylnych sprezyn, bo ich regulacja jest sporo mniejsza niz przodu. ewentualnie od razu zamow "spring spacer'y" - tak z Ciekawosci jaka cena?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
:thumbup1:
-
B8 TrOOOOp
Dla Wszystkich zdrowych, rodzinnych swiat Bozego Narodzenia!
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Panowie, spokojnych, zdrowych swiat - odpoczywajcie!
-
B8 TrOOOOp
wuchta wiary przyszla tak ostatnio zaslyszalem w poznaniu
-
B8 TrOOOOp
dzieki za info, a polecacie jakies miejsca od szyb w malopolsce? a czym sie rozni szyba po lane assist? duzo roboty z podlaczeniem podgrzewanej?
-
B8 TrOOOOp
widzisz... jednak jest kilka rzeczy, ktorych trzeba przypilnowac - dzieki:thumbup1:
-
B8 TrOOOOp
nazywaj to jak chcesz - nie gniewam sie ale fajnie by bylo jakby madrze i z sensem gadali
-
B8 TrOOOOp
idac tym krokiem, to kiedys Pan w ASO mi powiedzial, ze auto jest juz nagrzane jak wskazowka drgnie dzieki wszystkim za uwagi, ale wole jedak zbadac temat:wink: a jakich producentow szyb unikac/jakie brac?
-
B8 TrOOOOp
a jak!!! kupilem juz nozyce do zywoplotu i kawalem zylki(podobno duzego szczupaka utrzyma)
-
B8 TrOOOOp
czego WRC nie wymienial:wink: no to go bede meczyl! podejrzewam ostatnio to czesciej cos chce od niego niz jego wlasna tesciowa - tzn mamusia
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
dajcie znac - jestem ciekaw tych liter a co z naklejka na szybie? jakby to dzialalo... uff... ale bym szalal z uranem na pokladzie
-
B8 TrOOOOp
Panowie, wymienial ktos szybe czolowa u siebie? jakis wskazowek moze udzielic? wiem, ze nie wolno w ten sam dzien autem jezdzic - jak to dokladnie wyglada? dzieki
-
B8 TrOOOOp
ale ori 18 maja szerokosc 8J
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
pewnie w lazience siedzi
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
po czym?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Ja juz zaczalem spier**lac:wink: