Treść opublikowana przez _Gabriel_
-
B8 TrOOOOp
dzieki Jarek na to sie szykuje. kurka zawsze cos, powiem Wam, ze z mechanicznymi rzeczami mi idzie znacznie lepiej
-
B8 TrOOOOp
Panowie, W jaki sposob(bez kabla) zdiagnozowac nr GATEWAY? Chodzi mi o to, czy obsluzy High Beam Assist Nie mam u siebie ACC(mam zwykly Cruise Control), brak tez LANE ASSIST i SIDE ASSIST Czy jeszcze jakas obecnosc systemu poswiadczy, ze GATEWAY da rade z HBA? dzieki
-
B8 TrOOOOp
takie mam obecnie - szukam pod high beam assist, bo mi WRC kazal kupic
-
B8 TrOOOOp
dzieki za odpowiedz ciemnym s-line - mam ciemna podsufitke:wink:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
dałbys jeszcze 100€ zeby bylo na pamiatki
-
B8 TrOOOOp
Panowie, lampy skretne z modulami i lusterko wsteczne z kamerka - ktos cos wie/ma na sprzedaz? Gibons - buchnales jakies auto z takim sprzetem?
-
B8 TrOOOOp
Jak Ci nie wyjdzie, to pamietaj, ze zawijasy tez sie sprzedaja na allegro
-
B8 TrOOOOp
Panowie, Ktorym kurierem najlepiej wyslac opony? niestety nie mam podpisanej zadnej umowy z firmami kurierskimi - wiec wysylka prywatna dzieki
-
B8 TrOOOOp
czyli jednak sasiad sie zglosil po czesci ale tylko tyle zostało gdzie reszta nie wiem zainteresowany czymś ;> ? mysle nad pakietam oswietlenie, ale WRC mnie na koszty naraza - ciagle cos musze kupowac. mam pewne podejrzenia, ze Grzesiu bierze pieniadze ze skarbu panstwa za to zeby gospodarke napedzac ile my przez Niego pieniedzy wydajemy
-
B8 TrOOOOp
czyli jednak sasiad sie zglosil po czesci
-
B8 TrOOOOp
Spoko Grześ jak tylko gość mi dzisiaj nie potwierdzi są Twoje. Wysyłkę zrobimy gratis Pakiet oświetlenia kompletny klamki instalacja lampki myślę że 400zł Komplet przycisków chrom wszystkie szyby + bagażnik + lusterka składane 350zł Komplet blend B&O myślę że 200zł za 6szt przód 2 i tył 4 Na razie jest zarezerwowane, ale jak też nie potwierdzi to przycisk do pamięci foteli z obudową i instalacją 150zł ---------- Post dopisany at 14:52 ---------- Poprzedni post napisany at 14:47 ---------- Mam też boczki w alcantarze jakby ktoś chciał 200zł z wysyłką są również s-line boczki też 200zł sasiad mi wlasnie mowil, ze mu auto zniknelo - miales cos z tym wspolnego??
-
B8 TrOOOOp
Pakiet oświetlenie drzwi lampki klamki + instalacja - jaka cena? Masz jakies foto?
-
Silnik przerywa po depnięciu gazu - rozpoznane wypadanie zapłonów
- B8 TrOOOOp
problem w tym, ze mieszek tez nie jest w najlepszym stanie ale pomalu tak szukam, z czego mozna by przelozyc- B8 TrOOOOp
Panowie, Ktos widzial/ma jakas fajna galke do manuala 6biegow?- B8 TrOOOOp
ale jak np? probowales regulowac sruba regulacyjna? wg mnie to cale "doswietlanie" nie ma sensu - mialem i wylaczylem ciezko tam cokolwiek zrobic, bo jeszce jest kratka w zderzaku i nawet jak delikatnie przestawisz halogen na zewnatrz to i tak kratka ograniczy promien swiecenia- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
powodzenia i wytrwalosci! 3maj sie!- Silnik przerywa po depnięciu gazu - rozpoznane wypadanie zapłonów
wlasnie tez zauwazylem, ze sa inne literki - ciezko mi powiedziec czy beda pasowac(mysle, ze beda, ale gwarancji nie dam) z zywotnoscia to roznie - jedne 30tys km inne 60tys km - zalezy od auta. mozesz probowac reka, byle nie za mocno - 20-30Nm o ile dobrze pamietam - to jest moment dokrecania swiec- B8 TrOOOOp
http://a4-klub.pl/diagnostyka-vag-32/analiza-logow-cannot-be-reached-306252/#post3922019 dzieki Grzechu. O jaki wklad chodzi? rozumiem, ze sie go nie da kupic osobno i trzeba caly zamek?- Silnik przerywa po depnięciu gazu - rozpoznane wypadanie zapłonów
06H905115B - nr cewki (jest nowy od 05.2012) ja w etce mam napisane, ze ORI robi BOSCH i ELDOR...hmm mysle, ze mozesz kupowac NGK, BERU, BOSCH i niekoniecznie udawac sie z tym do ASO- B8 TrOOOOp
Panowie, byl juz temat przycinajacych sie zamkow w drzwiach - jest na to jakas metoda? co jest przyczyna? dzieki z gory- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
..i podobno pyszny kompot z...- Silnik przerywa po depnięciu gazu - rozpoznane wypadanie zapłonów
cewka, swieca na drugim cylindrze cylindry liczymy od strony rozrzadu- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
i jak? cieplej niz na slunsku?- AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
Czyli cos jest na rzeczy, Mam znajoma, ktora pracuje dla skody i oni kampanie taktyczna na pelny VAT koncza luty/marzec, bo potem ma sie wszystko zmienic. - B8 TrOOOOp