Treść opublikowana przez _Gabriel_
-
B8 TrOOOOp
Prosze http://a4-klub.pl/audi-a4-b8-154/ic-wydech-hamulce-wtryski-rzeczy-3-0-tdi-304071/#post3884873
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
cos z B8 zwiazane? napisz tutaj, moze ja bede mogl pomoc
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Jabłczyński ..brat joasi Karting niedziela? dzieki, ale mnie nie ma - jak tylko wroce, to bardzo chetnie gdzie jezdzicie - bo juz widzialem kilka miejscowek - WRT?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Jabłczyński ..brat joasi
-
A4 B8 by race444
piekne auto na zime 18stka wejdze - tylko ET tak w okolicy 35
-
B8 TrOOOOp
Mnie tez nie grzeje od strony kierowcy i mam blad w module drzwi kierowcy. Sprawdz styki w samym lusterku, czasem pomaga
-
B8 TrOOOOp
jak recznie wymusisz to bedzie grzalo caly czas
-
B8 TrOOOOp
Potretlo ustaw na srodek i bedzie grzalo
-
B8 TrOOOOp
w DE tez tak traktuja klienta?
-
B8 TrOOOOp
Panowie, ma ktos mozliwosc zrobienia zdjec obu koncowek TYLNYCH przewodow hamulcowych(chodzi mi o to czy, ktos ma przewody na zewnatrz, by je pomierzyc) i zweryfikowac wymiary z ETKI - 445x28x28mm nr czesci 8K0611775J dzieki z gory
-
B8 TrOOOOp
Za sama wymiane? Sorry, nie doprecyzowałem. Koszt łącznie z ceną łożyska. to nawet nie -zalezy jakie lozysko? Ich ceny sa bardzo rozne
-
B8 TrOOOOp
Za sama wymiane?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Ja jeździłem w Focusie ST zrobionym na ponad 300KM,polecam nawet sam chyba kupię sobie na przyszły sezon:) dużo lepsze niż TOYO R888 wolniej się ścierają a tak samo lepią dzieki za opinie, podobno nie jest za dobrze na mokrym i z racji twardej mieszanki pekaja. Jak wpiszesz model opony, to google Ci pokaze foty z peknieciami ja mam takie w clio 195/50r15 na suchym naprawde za***iście, nie jest to slick ale za to ma dot-a wiec mozna jezdzic po drogach, na mokrym z kolei jak jest tylko wilgotno tez dają rade, ale jak juz leje tak konkretnie to szału nie ma, mimo ze jest jodełka. dzieki, chyba na przyszly sezon sie skusze - widze, ze sa tez nie najgorsze ceny tych opon:wink:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Ja jeździłem w Focusie ST zrobionym na ponad 300KM,polecam nawet sam chyba kupię sobie na przyszły sezon:) dużo lepsze niż TOYO R888 wolniej się ścierają a tak samo lepią dzieki za opinie, podobno nie jest za dobrze na mokrym i z racji twardej mieszanki pekaja. Jak wpiszesz model opony, to google Ci pokaze foty z peknieciami
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
pod turbacz wyjedziesz?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Panowie, Jezdzil ktos na oponach Federal 595RS-R i moze cos powiedziec na ich temat?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ostatnio koledze taki w pociagu zginal
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
nie doceniasz polskich kierowcow
-
B8 TrOOOOp
Ale gościu w opisie ma, że posiada drugi komplet z A5 z ET33:naughty: tak, widziałem.. ale pomalowane na czarno 19'' AUDI RS5 A5 8T ROTOR 9x19 ET33 felgi ORYGINAL (3645531028) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. przypadkiem to nie jest plastidip?
-
B8 TrOOOOp
Na FORUM masz dzik lub TOM77 dlaczego zzieleniales?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
gruszka nie jest maly, tylko niski!!!
-
AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
on o mnie mowil!!!
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ja tam mam nadal b.dobre zdanie, zalezy co kto jak i za ile kupuje i czego oczekuje... Chlopakow spotkala kara bo zmienili marke :naughty: ludzie zapominaja ze takie 530d z 2004 roku juz dawno ma na budziku 350-380 tys , oczekuja cudow jeszcze najlepiej jakby bylo po 40tys na full wypasie. no ale po co jezdzic wolniejszym BMW, jak mozna miec szybsze audi
-
B8 TrOOOOp
musisz dokupic mocowania
-
[ALL B8] Mironowóz cz.IV - S4d
ja nigdzie nie moge znalezc lusterek poliftowych 14pin - szczesciarz