Treść opublikowana przez _Gabriel_
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
drugi cooler, wieksze wtryski i inna turbina - to jest najwazniejsze. silnik za***isty wg mnie, ja lubie te jednostki. Spalanie raczej na podobnym poziomie we wszystkich modelach. pewnie, ze mozna podniesc... na ile? ja bym poszalal i zrobil program na 195PS
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
AVJ w B6 - 150KM 1x SMIC (intercooler w nadkolu po stronie kierowcy) wtryski 0280156065 252 cc/min przy 3bar 12.0 ohm w A4 B6 z racji 4 barowego regualtora wychodzi ok 280cc turbo k03-005 lub k03-029 Inny numer tarczy docisku sprzęgła niż w mocniejszych modelach (czyżby słabszy?) BFB w B6 -163KM 1x SMIC (intercooler w nadkolu po stronie kierowcy) wtryski 0280156065 252 cc/min przy 3bar 12.0 ohm w A4 B6 z racji 4 barowego regualtora wychodzi ok 280cc turbo k03-005 lub k03-029 AMB (wersja tylko na USA) podniesiona moc softem względem BFB do 170KM 1x SMIC (intercooler w nadkolu po stronie kierowcy) wtryski 0280156065 252 cc/min przy 3bar 12.0 ohm w A4 B6 z racji 4 barowego regualtora wychodzi ok 280cc turbo k03-029 (baaardzo żadko k03-073) BEX w B6 -190KM 2x SMIC ( w obydwu nadkolach są intercoolery) wtryski 0280156061 289cc/min przy 3 bar 12.0 Ohm w A4 B6 z racji 4 barowego regualtora wychodzi ok 320cc Inny numer dwumasu niż poprzednie modele Wersja 180KM występowała w B5 - AJL Różnice pomiędzy sprężarkami K03-005 aka K03 Specs: Compressor: 36/50 Turbine: 36/45 K03-029 aka K03S Specs: Compressor:36/50 Turbine: 40/45 K04-015 Specs: Compressor: 38/51 Turbine: 42/46 K03-073 Specs: Compressor: 38/51 Turbine: 40/45
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
w krakowie sie mowi "na ostrzu maczety"...
-
B8 TrOOOOp
uchwyt sie zgadza i dlugosci tez... wiec musza pasowac:wink: zagroz sprzedawcy smiercia, to napewno Ci sprzeda wlasciwe:decayed: mozesz wziac jeszcze te TEFLONOWE WYCIERACZKI AUDI Q5 A4 A5 A7 - JAKOŚĆ ! (3453115622) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. - wykonane z teflonu, wiec jeszcze mozna dodatkowo na nich smazyc bez oleju:naughty:
-
B8 TrOOOOp
no tak... innych nie ma tylko dziwie sie skad cena 79zl - bo to nie jest duzo. jak kupowalem to placilem 120zl
-
B8 TrOOOOp
Kup najtansze bosch, albo valeo... niestety nie ma innej opcji. Ja kiedys jeszcze probowalem z motgumu, ale nie pasuja(pomimo tego, ze oni twierdza inaczej)
-
B8 TrOOOOp
a ile para gumek? Niestety nie pamiętam, ale myślę że w okolicy 50 pln. Najprościej dryndnąć do ASO i zapytać. a duzy klopot z przelozeniem? z tego co zdarzylem zauwazyc, to sa blaszki zabezpieczajace(jednorazowe?)
-
B8 TrOOOOp
- B8 TrOOOOp
a ile para gumek?- B8 TrOOOOp
mucha jakos znalazla droge wiec pewnie sie da... a odpowietrzniki lamp?- B8 TrOOOOp
..i wlasnie to mam na mysli - nie musisz zapinac pasow i mozesz go zwolnic bez wciskania hamulca oo to faktycznie coś ---------- Post dopisany at 17:02 ---------- Poprzedni post napisany at 16:38 ---------- A gdzie szukać kodowania do tego?? jest kilka opcji. moze sie zwalniac bez zapietych pasow 53- Parking Brake, Security Access(wprowadzasz kod z podpowiedzi) w kanale 7 zmieniasz wartosc z 1 na 0 ...bez wciskania pedalu hamulca kanal 4 z 1 na 0 do tego mozesz wylaczyc sobie komunikat "Please Release parking brake message while in gear" zmieniajac wartosc w kanale 3 z 0 na 1- B8 TrOOOOp
..i wlasnie to mam na mysli - nie musisz zapinac pasow i mozesz go zwolnic bez wciskania hamulca- B8 TrOOOOp
Przydało by się, już dwa razy mi odjechał z czego raz z utratą zniżki OC no niestety... mozna zakodowac, aby zwalnial sie/zalaczal bez wcisniecia pedalu hamulca - jesli to komus pomoze- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
dzię dobry... Apropos Cubrowej turbiny, to gdyby ten zaworek, o ktorym piszecie padl, to bylyby bledy w sterowniku... a wlasnie - sa jakies?- B8 TrOOOOp
- B8 TrOOOOp
standardowa ... prasa i jedziesz- B8 TrOOOOp
ja wymienialem suba, uwazaj, zebys nie polamal tych plastikowych elementow, ktore sa pulce od gory. bardzo latwo je polamac, jesli np. bedziesz podwazal srubokretem niestety nic mi nie wiadomo nt "sposobu na charczacego suba"- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
nareszcie!- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Macku sprawdz PW- B8 TrOOOOp
Panowie, potrzebuje sprawdzic VIN z renault - ma ktos mozliwosc? bede zobowiazany- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
panowie, ma ktos mozliwosc sprawdzenie vinu z renault?- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
to chodzi o cos z elektryka... niestety nie potrafie nic wiecej powiedziec ---------- Post dopisany at 13:44 ---------- Poprzedni post napisany at 13:35 ---------- opis problemu: Problem jest głownie z prawa strona auta (od pasażera), przedni ksenon włącza sie kiedy chce, tylni stop tez dziala jak chce, a czasami jak dam migacz w prawo to świeci w lewo...- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Panowie, jaki byl problem w B6 ze swiatlami? podobno cos sie dzialo nagminnie- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
w RS5 jest Cross Over Diff- B8 TrOOOOp
Kodowaliscie ledy od poczatku? - B8 TrOOOOp