Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

_Gabriel_

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez _Gabriel_

  1. Wtryski... proponuje test przelewowy ---------- Post dopisany at 22:27 ---------- Poprzedni post napisany at 22:21 ---------- Niby dlaczego wtryski? ktore 3.0 TDI masz?
  2. _Gabriel_ odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    o co chodzi z ta klima? co jest nie tak?
  3. _Gabriel_ odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    nie zawsze pokazuje. jak otworzysz maske(nie musisz jej calkiem podnosic) poczekaj z 5min i wlacz zaplon, wtedy powinno sie pojawic. warunkiem chyba jest cieply silnik u mnie to jest roznie, raz sie pojawia, raz nie
  4. _Gabriel_ odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    FIS nie ma opcji "wlaczenia" wskazania jak otworzysz maske, to powinien pokazac na fisie
  5. _Gabriel_ odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    ktore chcesz uruchomic? wskazanie na fisie?
  6. _Gabriel_ odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Tak, mozna - masz do wyboru opcje podswietlenia zegarow, oraz opcje podswietlenia samych wskazowek(na czerwono). tak jak chlopaki wyzej pisali - instrument cluster-17
  7. _Gabriel_ odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    gdzie masz taka cene? no za taka cene kabel i wersja 12 to dobra sprawa
  8. _Gabriel_ odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    moduly w obu autach takie same? dziwne, ze Ci sie nie chce polaczyc z Q7
  9. _Gabriel_ odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    a jaki masz teraz kabel i jaka wersje VCDS'a??
  10. _Gabriel_ odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    "jeszcze" nie przewidujesz...
  11. _Gabriel_ odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    ej... niezle jaja z tym poliftem
  12. _Gabriel_ odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    do samych sprezyn wystarczy kolo sciagnac i potrzebne sa sciagacze, jesli bys wymienial amortyzator, to trzeba blotnik zdjac. Błotnik z tyłu, jakim cudem? mocowania amortyzatora sa bezposrednio do karoseri. odkrecic sie da bez zdejmowania, ale jak bedziesz wkladal to zdecydowanie lepiej jest siagnac nadkole no tak, sorki - mysle za duzo o tych blotnikach z przodu, sa cale pordzewiale
  13. _Gabriel_ odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    dzieki, te bezpieczniki sa od strony kierowcy jak rozumiem? niewiem musisz sprawdzić w instrukcji. wyglada na to, ze te bezpieczniki sa w bagazniku, takie info znalazlem
  14. _Gabriel_ odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    dzieki, te bezpieczniki sa od strony kierowcy jak rozumiem?
  15. _Gabriel_ odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    masz tam 2/3 led kontrolki (p), (a) i led od zaciągniętego sprawdź po schemacie czy dochodzi Ci napięcie pod: pinami 5 i 7:wink: http://img825.imageshack.us/img825/4430/holdschemacik.png ... i wlasnie tez led od zaciagnietego mi nie dziala. P i A swieca czyli nie ma zadnych bezpiecznikow od "oswietlenia" guzika? Wszystkie piny podpiete sa prawidlow - wczesniej wszystko dzialalo
  16. _Gabriel_ odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    do samych sprezyn wystarczy kolo sciagnac i potrzebne sa sciagacze, jesli bys wymienial amortyzator, to trzeba blotnik zdjac.
  17. _Gabriel_ odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Panowie, Mam pytanko - czy przyciska hamulca recznego/parkingowego posiada jakis bezpiecznik? hamulec dziala normalnie, lecz nie swieci sie(gdy jest wlaczony) probowalem podpiac inny przycisk i tez nie dziala dzieki
  18. _Gabriel_ odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Tym kimś nie jestem ja?
  19. _Gabriel_ odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    masz juz 12stke? co jeszcze nowego?
  20. _Gabriel_ odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    no widzisz... teraz jeszcze bedziesz musial sobie pozaznaczac w zielonym MMI, to co masz w opcji u siebie
  21. _Gabriel_ odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    niestety nie mam, ale zaraz sprobuje znalezc ---------- Post dopisany at 00:38 ---------- Poprzedni post napisany at 00:35 ---------- 8T0 906 961 5150.nrg - Audi MMi Update - vendetti1 - Chomikuj.pl prosze
  22. _Gabriel_ odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    sprobuj jeszcze poszukac wersji 5150 - moze ta zadziala
  23. _Gabriel_ odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    tutaj jest dokladnie to samo napisane, zeby wlozyc CD1 do pierwszego slotu i zrestartowac MMI ---------- Post dopisany at 00:26 ---------- Poprzedni post napisany at 00:14 ---------- a mozesz wybrac po restarcie SETUP + RETURN? masz jakies inne plyty w zmieniarce?
  24. _Gabriel_ odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    to poprawnie... hm resetowales MMI?
  25. _Gabriel_ odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    nagrales jakis folder, czy same pliki na plyte?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.