Treść opublikowana przez _Gabriel_
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Wtryski... proponuje test przelewowy ---------- Post dopisany at 22:27 ---------- Poprzedni post napisany at 22:21 ---------- Niby dlaczego wtryski? ktore 3.0 TDI masz?
-
B8 TrOOOOp
o co chodzi z ta klima? co jest nie tak?
-
B8 TrOOOOp
nie zawsze pokazuje. jak otworzysz maske(nie musisz jej calkiem podnosic) poczekaj z 5min i wlacz zaplon, wtedy powinno sie pojawic. warunkiem chyba jest cieply silnik u mnie to jest roznie, raz sie pojawia, raz nie
-
B8 TrOOOOp
FIS nie ma opcji "wlaczenia" wskazania jak otworzysz maske, to powinien pokazac na fisie
-
B8 TrOOOOp
ktore chcesz uruchomic? wskazanie na fisie?
-
B8 TrOOOOp
Tak, mozna - masz do wyboru opcje podswietlenia zegarow, oraz opcje podswietlenia samych wskazowek(na czerwono). tak jak chlopaki wyzej pisali - instrument cluster-17
-
B8 TrOOOOp
gdzie masz taka cene? no za taka cene kabel i wersja 12 to dobra sprawa
-
B8 TrOOOOp
moduly w obu autach takie same? dziwne, ze Ci sie nie chce polaczyc z Q7
-
B8 TrOOOOp
a jaki masz teraz kabel i jaka wersje VCDS'a??
-
B8 TrOOOOp
"jeszcze" nie przewidujesz...
-
B8 TrOOOOp
ej... niezle jaja z tym poliftem
-
B8 TrOOOOp
do samych sprezyn wystarczy kolo sciagnac i potrzebne sa sciagacze, jesli bys wymienial amortyzator, to trzeba blotnik zdjac. Błotnik z tyłu, jakim cudem? mocowania amortyzatora sa bezposrednio do karoseri. odkrecic sie da bez zdejmowania, ale jak bedziesz wkladal to zdecydowanie lepiej jest siagnac nadkole no tak, sorki - mysle za duzo o tych blotnikach z przodu, sa cale pordzewiale
-
B8 TrOOOOp
dzieki, te bezpieczniki sa od strony kierowcy jak rozumiem? niewiem musisz sprawdzić w instrukcji. wyglada na to, ze te bezpieczniki sa w bagazniku, takie info znalazlem
-
B8 TrOOOOp
dzieki, te bezpieczniki sa od strony kierowcy jak rozumiem?
-
B8 TrOOOOp
masz tam 2/3 led kontrolki (p), (a) i led od zaciągniętego sprawdź po schemacie czy dochodzi Ci napięcie pod: pinami 5 i 7:wink: http://img825.imageshack.us/img825/4430/holdschemacik.png ... i wlasnie tez led od zaciagnietego mi nie dziala. P i A swieca czyli nie ma zadnych bezpiecznikow od "oswietlenia" guzika? Wszystkie piny podpiete sa prawidlow - wczesniej wszystko dzialalo
-
B8 TrOOOOp
do samych sprezyn wystarczy kolo sciagnac i potrzebne sa sciagacze, jesli bys wymienial amortyzator, to trzeba blotnik zdjac.
-
B8 TrOOOOp
Panowie, Mam pytanko - czy przyciska hamulca recznego/parkingowego posiada jakis bezpiecznik? hamulec dziala normalnie, lecz nie swieci sie(gdy jest wlaczony) probowalem podpiac inny przycisk i tez nie dziala dzieki
-
B8 TrOOOOp
Tym kimś nie jestem ja?
-
B8 TrOOOOp
masz juz 12stke? co jeszcze nowego?
-
B8 TrOOOOp
no widzisz... teraz jeszcze bedziesz musial sobie pozaznaczac w zielonym MMI, to co masz w opcji u siebie
-
B8 TrOOOOp
niestety nie mam, ale zaraz sprobuje znalezc ---------- Post dopisany at 00:38 ---------- Poprzedni post napisany at 00:35 ---------- 8T0 906 961 5150.nrg - Audi MMi Update - vendetti1 - Chomikuj.pl prosze
-
B8 TrOOOOp
sprobuj jeszcze poszukac wersji 5150 - moze ta zadziala
-
B8 TrOOOOp
tutaj jest dokladnie to samo napisane, zeby wlozyc CD1 do pierwszego slotu i zrestartowac MMI ---------- Post dopisany at 00:26 ---------- Poprzedni post napisany at 00:14 ---------- a mozesz wybrac po restarcie SETUP + RETURN? masz jakies inne plyty w zmieniarce?
-
B8 TrOOOOp
to poprawnie... hm resetowales MMI?
-
B8 TrOOOOp
nagrales jakis folder, czy same pliki na plyte?