Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

_Gabriel_

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez _Gabriel_

  1. _Gabriel_ odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    pamietam, ale kabla i kompa moge zapomniec
  2. _Gabriel_ odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    otoz to... nie da sie przelozyc samej ramki:wink:
  3. dokladnie... u mnie sworzen i poduszka amortyzatora byly do wymiany, jak zmienialem zawieszenie
  4. _Gabriel_ odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Wlasnie mialem do Ciebie pisac, czy sobie poradziles z DPFem jak wypaliliscie? wydech sie zawsze uklada od temperatury
  5. _Gabriel_ odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    cos slyszalem, ktos cos mowil
  6. _Gabriel_ odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    :decayed:... oj nie! mam wystarczajaco, jak dla siebie wyposazone autko
  7. _Gabriel_ odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Niestety nie mam 3G, zeby sprawdzic...
  8. _Gabriel_ odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Jestes pewien, ze da sie to zrobic w zielonym MMI (3G)? z tego co ja widze, to jest mozliwosc odblokowania VIM(Video in motion), ale chyba nie o to Ci chodzi. ponizej lista rzeczy, ktore mozna zrobic w zielonym MMI 3G Lap timer/oil temp Needle sweep CD ripping DRL’s - no winking Ambient Lighting Battery Level Aux ventilation kerb lighting LEDs @ 50% with headlights Number of windscreen washes before headlight wash increased Auto brake off without seatbelt being on DVD playback when VIM Seatbelt warning disabled Reversing mirror dip Alarm Beep Emergency Brake light flash
  9. z tego co sie orietuje to pojemnosc = 13,7L i z powodzeniem radzie sobie w 3.0BiTDI
  10. _Gabriel_ odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Kurcze, brak mi pomyslow w tej chwili cos musi byc przyczyna...
  11. _Gabriel_ odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Nie masz bledow w silniku? jedyne co mi jeszcze przychodzi do glowy to klapa kolektora moze powodowac bardzo szybkie napelnianie sie DPFu - masz je sprawne? ewentualnie wtryski, ale raczej to mozemy wykluczyc Jest jeszcze pomysl tego typu, zeby wyzerowac wartosci DPF - czyli soot mass i oil ash, cos jakbys chcial zaprogramowac nowe ECU - da rade zrobic to VCDSem i wtedy sprobowac wypalic DPF.
  12. _Gabriel_ odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Powiem tak, Mnie kiedys spadala obejma kilka razy na trasie Krk - wawa. Jechalem 7h. Zakladalem ja, skrecalem, ale kiedy pojawilo sie doladowanie znow popuszczala. Tez mam samochod po programie i to troszke mocniejszym. U mnie takich problemow nie bylo, a mamy te same silniki
  13. Witam, Mam pewien problem z wypadajacym zaplonem w Leonie 1M 1.8T APP z 2000r Zalaczam logi - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM dodam, ze auto na paliwie 95, wymieniona przeplywka(orginal bosch) i swiece - nie byly wymieniane cewki, wiec to jest pierwszy trop. tylko pytanie czy wszystkie? zadnych bledow w silniku. Czy cieknace o-ringi na wtryskiwaczu nr3 moga powodowac cofanie zaplonu? dzieki Gabriel
  14. _Gabriel_ odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    to jak oil ash nie przekroczy 0,52L to teoretycznie da sie go uratowac. Moze to kwestia dymienia i programu. To naprawde dziwne, ze w momecie Ci sie zapchal DPF do takiej wartosci.
  15. to nie jest wrozenie z fusow. Zmierzone, potwierdzone... i uprzedzam pytanie, wcale na takim IC nie pogarsza sie lag
  16. _Gabriel_ odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    mnie tez sie kilka razy spadla obejma, ale wtedy nie jestes wstanie dodawac gazu. Pierwsza sprawa, Jaka wartosc masz w rubryce OIL ASH? Ktora wartosc pokazuje 68g - measured czy calculated? Probowales wypalac przez VCDS?
  17. Spray ściągnął z tego co widziałem i myślę że nie sprzeda Ale ten gość co mu to zmalował to pięknie yyyyebniety jest Takich się powinno zamykać w pokoju bez klamek z pudełkiem niewidzialnych kredek to prawda, ale widzisz...moze myslal, ze jak auto pomaluje, to go na ASP go przyjma... wiesz - martwa natura, niestandardowa forma - takie rzeczy teraz sa w cenie . Ja tutaj widze drugie dno. Chlopak niedostrzegany przez swiat, zamkniety, ma smutne zycie... poprostu chcial sie pokazac
  18. IC napewno nie ogranicza mocy. Jest sporo wydajniejszy niz ten z 3.0BiTDI.
  19. siemka, szkoda tego auta Pabla z olkusza
  20. ile "miało" koni? jak juz Ci sie tak eSki chce, to celuj w ta z kompresorem
  21. _Gabriel_ odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    zeby Ci wymienili olej(z filtrem) na taki jaki miales!
  22. _Gabriel_ odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    c**jowo... jakim cudem gosc Ci uzupelnial olej nie wiedzac jaki masz?
  23. juz po? ee.. nikomu sie nic nie zepsulo?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.