Treść opublikowana przez _Gabriel_
-
B8 TrOOOOp
ło.... z tego co pamietam to przygasaja one o 80%(albo jakos tak) - kiedys sie tym bawilem, ale produ niestety nie mierzylem
-
B8 TrOOOOp
U mnie po prostu zwiększa poziom głośności audio jeżeli zwiekszy się hałas w samochodzie (jest jeden mikrofon w lampce do tego), ale to nie jest VNC. to jest GALA
-
B8 TrOOOOp
Panowie... gdyby ktos wiedzial cos na ten tamat... http://a4-klub.pl/zawieszenie-13/spirng-spacer-30mm-269666/ z gory dzieki
-
B8 TrOOOOp
nie ma ...ja mam 3G+ i dodatkowo trzeba było brać pozycję z konfiguratora - oczywiście moduł czy tak czy tak jest tylko trzeba odblokować nawet jak nie wezmiesz opcji z konfiguratora, to mozesz bluetooth odblokowac w zielonym MMI- i dziala:wink:
-
B8 TrOOOOp
MMI 3G ma bluetooth w standardzie
-
B8 TrOOOOp
niezle, chyba jedno z mocniejszych jaki przebieg ma auto? 41 tys. Aligator twierdzi, że mocniejszej serii nie miał. no bo nie mial gratulacje!!! cos z mechanicznych modow poszlo, czy tylko sam program?
-
B8 TrOOOOp
niezle, chyba jedno z mocniejszych jaki przebieg ma auto?
-
B8 TrOOOOp
a nie mowilem, ze Cie oklamie!!
-
B8 TrOOOOp
Nie wierz mu Grzesiek! On jest z Bydzi - moze klamac!
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ale zeby sie zapisac na kurs, to musisz oddac prawko
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
nie - musisz przekroczyc 24pkt, zeby Ci zabrali
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ale tutaj chodzi o jego wnetrze jako czlowieka
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ladne te B6tki... obie! PABLO - wszystkiego najlepszego, samych sukcesow!
-
B8 TrOOOOp
starzejesz sie dobrze sie jezdzi:decayed:
-
B8 TrOOOOp
no to... nie trzec
-
[ALL B8] A4 B8 Avant 3.0 TDI, ~320PS ~640NM - pierwsza strona po aktualizacji
Ładnie, Ładnie... fajne autko
- B8 TrOOOOp
-
B8 TrOOOOp
chyba nie... pokretlko nad klimatronikiem, to juz cos innego niz 2G
-
B8 TrOOOOp
Panowie, Jakiej srednicy sa seryjne stabilizatory w B8?
-
Zaciski S4/S5 do tyłu
dzieki, ale juz mam zaciski
-
B8 TrOOOOp
ktorej temperatury? jak temperatury zewnetrznej, to jest w przednim grilu za znaczkiem OOOO
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
dzieki za spotkanie... milego imprezowania dla tych, co jada
-
B8 TrOOOOp
zresetuj MMI - SETUP +wcisnij galke+prawy gorny klawisz
-
B8 TrOOOOp
nie planowalem... ale wiesz, ze rozwaze Twoja propozycje
-
B8 TrOOOOp
[09 – Cent. Elect.] [Coding - 07] -> Long Coding Helper -> Byte 2 Bit 7 - DRL's via Tail Lets Active (1 = Active)