Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

_Gabriel_

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez _Gabriel_

  1. daj znac... bo jestem ciekaw czy dziala
  2. zainstaluj sobie xp mode pod 64bity i powinno dzialac
  3. 10.63 dziala windows 7 x64
  4. Kurcze... stary, zostaniesz niedlugo rezyserem
  5. ja ich nie widzialem witam wszystkich
  6. Dobry... Wy sie tylko w czwartku spotykacie?
  7. _Gabriel_ odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    sliczna?! Ty mojego dziadka skody 105tki nie widziales
  8. _Gabriel_ odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    fotele raczej tak... boczki- hm nie wiem, ale chyba sa inne
  9. Insignie?? jaki blachy?
  10. dzieki.. zerkne tam i zobacze czy maja:) musze miec czarny kolor
  11. a widzisz... to juz zmienia postać rzeczy
  12. ja raczej myslalem o zestawie, ktorym sie maluje samemu... ale dziekuje
  13. no juz nie Pie**ol pojawie sie za tydzien hamulce skladam... Ktos ma jakis sprawdzony zestaw do malowania zaciskow?
  14. juz w domach? czemu tak szybko?
  15. hehe nie - przepraszam! milego spota... ja mam jeszcze troche roboty. Za tydzien powinenem sie pojawic
  16. czemus wczesniej nie mowil musialem sie zadowolic trzema b-smartami wiec ja tez juz dzisiaj odpuszczam kfc bo Cie nie lubi
  17. powiedz mi jeszcze jaki przebieg ma Twoj samochod? widze,ze druga sekwencja wtryskow juz jest troche wysoka. powiem Ci, ze ja tez troche kilometrow zrobilem na zwyklym paliwie i u mnie nic niepokojacego sie nie dzieje
  18. _Gabriel_ odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    wszyscy czekaja, az ujawnisz swoje zdolnosci szydelkowe
  19. hej... diagnoze wtryskow robisz na cieplym silniku - kazdy wtrysk ma 3 czasy wtrysku. opcje w VCDSie to ZQC 1 itd wklej logi(lub screeny) w temacie, to zerkniemy jak bedziesz na kupnie wtryskow odezwij sie do mnie, postaram sie pomoc(kupowalem do siebie w grudniu) powodzenia
  20. _Gabriel_ odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    szkoda, ja np nie jestem zwolennikiem takich urzadzonek
  21. _Gabriel_ odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    daleko masz do polski? kiedy planujesz byc?
  22. _Gabriel_ odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    podejrzewam, ze na pewno ma licznik flashowan i nie bedzie takiej mozliwosci
  23. _Gabriel_ odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    szczerze, to nie mam pojecia jak to moze dzialac

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.