Treść opublikowana przez _Gabriel_
-
B8 TrOOOOp
raczej sam programu nie adaptujesz
-
B8 TrOOOOp
tak, dokladnie - to te plastiki ktore ida zaraz za kola
-
B8 TrOOOOp
wooo.... to troche grzebania bedzie! Rozumiem, ze sobie zdajesz sprawe, ile elementow trzeba wymienic przy zmianie przodu na poliftowy?
-
B8 TrOOOOp
Jasne... tylko widzisz ile rzeczy musialbys zmienic. Potem za pewne dojdzie rozwazanie, czy nie zrobic przodu Ale pociesze Cie, sa tutaj ludzie, ktorzy maja wieksze dylemanty, jak np zalozenie MMI 3g+
-
B8 TrOOOOp
rozumiem, ze to co Ci kolega darecy wyslal w auckji Ci sie nie podobaja?
-
B8 TrOOOOp
od ktorych Ci sie bardziej podobaja? Masz ledy z tylu?
-
B8 TrOOOOp
od kilku dni to od Ciebie slysze! Hamulce
-
B8 TrOOOOp
Chyba Ci sie linki pomylily ---------- Post dopisany at 10:16 ---------- Poprzedni post napisany at 10:14 ---------- Koła tez sa P&P wiec po co zostawiac
-
B8 TrOOOOp
przeciez klapa tez jest P&P . nie wprowadzaj kolegi w blad! wszystko pasuje P&P, trzeba "tylko" wymienic klape
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Dzieki rowniez... Pan z subaru kontynuowal na zakopiance, tym razem ciagnac kogos na sankach
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
L4?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Dobry... Jestescie jutro??
-
B8 TrOOOOp
W ETCE Online nie jest to precyzyjnie podane, ktora jest z wycieciem na hak. zwyklej etki nie posiadam.... ---------- Post dopisany at 22:53 ---------- Poprzedni post napisany at 22:48 ---------- moze to cos pomoze
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Jak to nie ma
-
Zaciski S4/S5 do tyłu
Witam, poszukuje zaciskow do tylu od s4/s5. interesuje mnie jarzmo i zacisk. dzieki, Gabriel
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
http://ew5.earlweb.com/search.php?category=6§or=9&site=41®ion=59&language=7&brand=45
-
B8 TrOOOOp
niestety wlasnie podobnie, jak u Ciebie - zaczynaja pekac i pojawia sie rdza. czyli w 2009 roku sa blotniki alu??
-
B8 TrOOOOp
Ma ktos na sprzedaz zestaw do tylu z s4 b8? z tego co wiem, to roznica jest tylko w jarzmach i w srednicy tarczy w stosunku do 3.0TDI
-
B8 TrOOOOp
Panowie, czy srodkiem do czyszczenia przepustnic (STP Carb SPRAY) mozna wyczyscic czujnik elektryczny, przeplywomierz itd? dzieki za odpowiedz
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
bry
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
no daj mu spokoj, pewnie sie mu kliknelo samo, bo nie wytrzymal...
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
tzn? czytales to wszystko odkad Cie nie bylo ? łoł... Panowie, kto w krk jest w stanie pomoc zalozyc, albo zalozy mi BT i nie policzy jak za woły...? Cala instalacje mam zrobiona, trzeba to podlaczyc i zVAGowac. Fantowski, Tobie sie nudzi w tym UK, ze wieczorem w sobote siedzisz a forum ? masz modul? adaptacja chyba nie jest jakas skomplikowana
-
B8 TrOOOOp
dyfer = dyfuzor - dokladka zderzaka, tak?
-
B8 TrOOOOp
no tak mijania... sorki
-
B8 TrOOOOp
sprawdz czy dziala, tak jak chcesz i daj znac!