Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

_Gabriel_

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez _Gabriel_

  1. ale kolezanka czy ulica? dzieki
  2. Witam Panowie Mam pytanie, potrzebuje wyslac kolezanke na wymiane termostatu w leonie I 1.8T - najlepiej w krk, albo w okolicach. Gdzie najlepiej podjechac? dzieki
  3. _Gabriel_ odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    dokładnie... przy wiekszej ilosci stref, temp wyswietlana jest na klimatronic'u. mozna sprobowac wlaczyc to jeszcze z poziomu "zielonego MMI", ale nie mam pewnosci, ze bedzie dzialac
  4. no nic nie dalo czekanie... auto stalo cala noc i nadal nic...
  5. Witam, po wymianie oleju samochod nie chce zapalic(golf plus 1.6 FSI 115PS 2005 rok) samochod nie ma cisnienia oleju, prawdopodobnie jest tak, jak w tym temacie? Touran 1.6 fsi nie odpala | Forum mechaników samochodowych gdyz nie bardzo wiem, jak spuscic olej ze szklanek ma ktos jakis pomysl, jak to naprawic? dzieki
  6. _Gabriel_ odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    skasuj i sprawdz czy blad sie powtarza
  7. _Gabriel_ odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    to jest chyba pakiet rieger
  8. z tego Co wiem, to wtryskiwacze w CAPA/CCWA sa te same... cisnienie w railu jest inne CAPA -1650bar - CCWA 1800bar, ale nie sadze, ze to ma wplyw na moc. Mozesz powiedziec cos wiecej?
  9. _Gabriel_ odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    wypalanie? tak - to naturalna sprawa, ze jak auto stoi, to pokilku chwilach zaczyna sie regeneracja proponuje troszke dluzej studzic turbinki, jesli sie duzo jezdzi po miescie
  10. _Gabriel_ odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    jak masz problem z wypalaniem dpf'a... (nie masz gdzie go wypalic od razu) to proponuje zostawic samochod zapalony na kilka minut, zeby sobie pochodzil na wolnych obrotach - po okolo 15 minutach filtr bedzie wypalony - obroty spadna do okolo 650rpm aha... i jeszcze jedno - filtr zacznie sie wypalac tylko wtedy, jak silnik bedzie zagrzany(90C)
  11. _Gabriel_ odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    nie warto robic wypalania serwisowego, w Twoim wypadku jesli masz oil ash w takich wartosciach, to rozumiem, ze Twoj samochod ma przejechane okolo 50-60tys km wiec badz spokojny
  12. _Gabriel_ odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    to jest procedura awaryjna ... raczej z EGRem nie powinno byc problemow.. tam sie lubi troszke sadzy znalezc, lub lekko sie przywiesi... jak beda jakies problemy z EGR to zaswieci Ci sie CHECK ENGINE, takze badz spokojny - jak juz do tego dojdzie, to bedziemy działac
  13. _Gabriel_ odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    ale jakie materiały W Basic Settings w module silnika jest opcja wypalania EGR - ta opcja jest dostepna w silnikach CCWA
  14. _Gabriel_ odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Adv Meas Block -> soot mass measured, oil ash - to Cie interesuje! jesli masz trudnosci ze znalezieniem, mozesz z klawiatury pierwsze litery wpisac - tylko najpierw kliknij na liste.
  15. _Gabriel_ odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Ok juz mam, przepraszam przeoczyłem ten post. Wiec kolega tez ma CAPA? tak? przede wszystkim o ile wiem, to musisz zobaczyc, jaki jest stan zapchania filtra? Nastepnie sprawdz pozycje Oil Ash - jesli jest pow. 0.52 to juz raczej DPF do wymiany... Co do samej procedury... nigdy jej u siebie nie przeprowadzalem, bo nie byla konieczna, ale o ile wiem, to musisz miec zagrzane auto - dalej, wciskasz hamulec i potem gaz do podlogi (podobnie adaptuje sie klapy kolektora ssacego) i chyba tyle...
  16. _Gabriel_ odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    jaka opcje wybierasz? i dlaczego chcesz regenerowac filtr, kiedy jest dobry?
  17. _Gabriel_ odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    ale chyba B8 ma inna opcje regeneracji niz przez Coding II - jesli chodzi o DPF i opcje Coding II to wypalalem koledze w A3 1.9 TDI 2007 rok i na tym samym kablu opcja byla dostepna. W B8 wypala sie DPF serwisowo z opcji BASIC SETTING - tam masz awaryjna regeneracje do 3.0 TDI
  18. _Gabriel_ odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    u mnie tez, ale z tego co wiem, to nie w kazdym module dziala opcja coding II
  19. _Gabriel_ odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    VCDS -> adv. meas blocks. -> pozycje,ktore mowia o zapchaniu DPFa to Soot mass measured i soot mass calculated
  20. _Gabriel_ odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    to jest awaryjna regeneracja... w 3.0 TDI to troszke inaczej wyglada. z ciekawostek w CCWA mozesz wypalic EGR via VCDS, u nas w CAPA - niestety nie!
  21. _Gabriel_ odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Grzesiu, ta fukcja to chyba headlamp converter, a nie tourist mode chociaz chyba jedna bez drugiej nie bedzie dzialac!
  22. _Gabriel_ odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    jesli sa ledy z tylu, to pala sie ze swiatlami do jazdy dziennej. Gdy masz zwykle(nie diodowe) wtedy dziala tylko przod - tak jest domyslnie ustawione. Podejrzewam, ze ze wzgledu na oszczednosc diod. No bo przeciez hamujesz... wiec lepiej, ze dioda swiecila mocniej - niz zapalala sie i gasła. Tak ja to widze.
  23. _Gabriel_ odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    To jakbys nie zauwazyl, odpowiedz na Twoje pytanie jest kilka postow wyzej
  24. _Gabriel_ odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    wybacz, nie doczytałem - wczesniej tez napisales w poscie

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.